Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Manifestacja - 26 marca 2017  (Przeczytany 112492 razy)

Offline Roszada

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #135 dnia: 23 Marzec, 2017, 14:27 »
Cytuj
Panie Pawle Bugajski, obiecałem Panu
Dobrze, że on nie Bóg-ajski, bo by mu kazali nazwisko tez zmienić. ;D


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #136 dnia: 23 Marzec, 2017, 15:48 »
Obawiam się, że w sytuacji jaka zaistniała w Rosji ŚJ stwierdzą, że manifestanci to sprzymierzeńcy Putina  :-\ I że to ten sam ciąg prześladowań.
Mogłoby się okazać, że robiąc z siebie ofiary prześladowań zniweczą cel manifestacji  >:(
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #137 dnia: 23 Marzec, 2017, 16:18 »
"Przyszła kryska na Matyska"  ;D 8-)
Strach obleciał Komitet Oddziału w Nadarzynie, do tej pory nigdy się nie zdarzyło aby przekładano termin zebrań.
Cała "świadkowska" Polska o tym mówi.
PO demonstracji którą zorganizowaliśmy w Skarżysku Kamienna "wujki" wiedzą, że nie odpuścimy.
Sprawdzali też legalność manifestacji w Wrocławiu i tu zawód, manifestacja się odbędzie są wszystkie potrzebne pozwolenia.
Panie Pawle Bugajski, obiecałem Panu w zeszłym roku jak był Pan przesłuchiwany w Sądzie Okręgowym w Legnicy, że to dopiero początek Waszych "boleści" teraz wszystko przed Wami.

AMEN 8-)


Offline Światus

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #138 dnia: 23 Marzec, 2017, 16:31 »
Obawiam się, że w sytuacji jaka zaistniała w Rosji ŚJ stwierdzą, że manifestanci to sprzymierzeńcy Putina  :-\ I że to ten sam ciąg prześladowań.
Mogłoby się okazać, że robiąc z siebie ofiary prześladowań zniweczą cel manifestacji  >:(

"W środku" raczej nic się nie zmieni. "Czynni" się nie zjawią bo nie chcą wylecieć z hukiem. Natomiast społeczeństwo dowie się, że organizacja to nie tylko raj na ziemi i braterska miłość.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #139 dnia: 23 Marzec, 2017, 16:40 »
Natomiast społeczeństwo dowie się, że organizacja to nie tylko raj na ziemi i braterska miłość.

Oby  :)
Nie można pozwolić połączyć tych dwóch wydarzeń!
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline Alek

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #140 dnia: 23 Marzec, 2017, 17:36 »
Dokładnie Estero!
Mnie od lat dziwił ten wręcz zabobonny, atawistyczny lęk, czasem na siłę wzbudzany przez starszyznę ŚJ.
Przecież skoro znam prawdę, jestem o tym przekonany, mam argumenty na swoje wierzenia to czego się bać?   Tego nigdy nie mogłem pojąć.

Wnioskując z tej rozmowy wrzuconej z FB wielu z nich jest przerażonych! Wystarczyło by tylko głośniej zakrzyknąć, by część z nich miało pełne portki. Co najmniej jakby odstępcy byli ludożercami polującymi na bezbronnych Świadków, i akurat teraz polowanie zaplanowali we Wrocku  ;

świadkozercami ;D
to jest celowe zagranie, umacnianie poczucia zycia w twierdzy; trzymaj sie matki -organizacji bo tam na zewnatrz paskudni odstepcy przypuszczja frontalny atak .  :-\
Mój kanał na Youtube - Detektor Prawdy.


Offline M

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #141 dnia: 23 Marzec, 2017, 17:41 »
Wydzieliłem post pani Zszokowanej do osobnego wątku, tam też będziemy wrzucać inne reakcje Świadków Jehowy dotyczące manifestacji:

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/zapraszamy-do-dzialania/manifestacja-reakcje-swiadkow-jehowy-i-ich-sympatykow/


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #142 dnia: 23 Marzec, 2017, 23:11 »
dostałem od jednej przebudzonej(czynna ŚJ) z grupy dla ŚJ
Najlepszy tekst to o pozytywnym aspekcie dla Świadków: Ludzie będą się nami bardziej interesować i służba będzie ciekawsza  ;D ;D ;D

Tak KOCHANI tego możecie być pewni na 100%   SATYSFAKCJA Z SŁUŻBY GWARANTOWANA !!!   :P


Offline Estera

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #143 dnia: 24 Marzec, 2017, 01:18 »
Tak KOCHANI tego możecie być pewni na 100%   SATYSFAKCJA ZE SŁUŻBY GWARANTOWANA !!!   :P
    Myślę, że ta satysfakcja gwarantowana, to będzie przede wszystkim po naszej stronie, stronie odstępców.
    Bo już widzę oczami wyobraźni jak ci wszyscy gorliwi bracia i siostry będą po manifestacji we Wrocławiu tłumaczyć się !!
    Przy tych swoich reklamowych "stojaczkach" ...
    Z tych haseł umieszczonych na plakatach, o treści:

    * od śj nie dowiesz się, czego naprawdę uczy Biblia?;
    * czego śj nie chcą Ci powiedzieć?;
    * chroń swoją rodzinę przed śj!!

    Osobiście, nie chciałabym tłumaczyć się z żadnego z tych zarzutów.
    Oj, czeka ich gimnastyka umysłu.
    I to gwarantowana!!
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Robert Dworak (Berlin)

  • Nadzorca obwodu w pasie
  • Wiadomości: 205
  • Polubień: 999
  • MYŚLĘ, więc mnie NIE MA w JW.ORG
    • Międzynarodowa Mapka Ex Świadków Jehowy
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #144 dnia: 24 Marzec, 2017, 01:31 »
« Ostatnia zmiana: 24 Marzec, 2017, 01:33 wysłana przez Robert Dworak (Berlin) »
"Jakby ftosi myśloł, ze cosi <<wiy>>, to jesce nie wiy, jako wiedzieć trza" - 1 Kor.8:2 Biblia Góralska NT ;-)


Offline Fantom

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #145 dnia: 24 Marzec, 2017, 08:03 »
 O polskiej manifestacji wie grupa ex-ŚJ z USA,Niemiec,Australii.Spora ilośc lubików.Pomysł z fejkowym stojakiem wielu przypadł do gustu.Kilka osób napisało,że wykorzysta ten pomysł.Czekają na dalsze wieści z manifestacji.
 Jeżeli to Alek wpadł na pomysł tego stojaka,to trafił w 10-tkę.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline gedeon

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #146 dnia: 24 Marzec, 2017, 13:59 »
W czerwcu 2014 roku zostałem zaproszony na konferencję, zorganizowana przez "Fundacje Batorego"

 „Mowa nienawiści w Polsce 2014: problem prawny, społeczny, zjawisko medialne?”
czwartek, 12 czerwca 2014
Sala Kolumnowa, Sejm RP, Warszawa, ul. Wiejska 4/6/8

W czasie kiedy ja brałem udział w konferencji przed gmachem Sejmu RP przeciwko mowie nienawiści stosowanej u Świadków Jehowy protestowała grupka "odstępców".
Była to pierwsza oficjalnie zgłoszona manifestacja osób poszkodowanych przez WTS, manifestacja została zarchiwizowana przez monitoring sejmowy. ;D
Zdjęcie tych czterech odważnych osób obiegło świat.

26 marca świat zobaczy jak można się zorganizować przeciwko "prawdzie", to manifestacja będzie przełomem w stosowaniu dialogu, do tej pory to WTS dyktował warunki. Teraz to oni będą musieli przełknąć jeża, no i na zdrowie.


Offline Lechita

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #147 dnia: 24 Marzec, 2017, 15:11 »
Kiedyś już pisałem o bojowości polaków, a że jest ona wręcz legendarna warto przypomnieć kilka faktów:
- Lechfeld pod Augsburgiem 9 r. n.e Lechici w bitwie wybijają do nogi cały legion rzymski
- Grunwald 1410 - rozbijamy potęgę krzyżacką, a wraz z nią kwiat rycerstwa zachodu
- Wiedeń 1683 , zatrzymujemy potęgę turecką, ratujemy Europę przez najazdem islamskim
- Warszawa 1920 , wojska bolszewickie pokonane i rozbite, zatrzymujemy pochód komunistów na zachód, gdyby nie nasi pradziadowie pewnie do dziś Europa byłaby komunistyczna
- Wielka Brytania 1940 - polscy piloci walnie przyczyniają się do pokonania Luftwaffe. Przypomnę sam tylko dywizjon 303 zestrzeliwał 3 x więcej niemieckich samolotów przy 2x mniejszych stratach niż jakikolwiek dywizjon brytyjski!
- 1939-1945 Polska - tworzymy największą i najlepiej zorganizowaną podziemną armię w całej okupowanej Europie (AK)
- 1989 - robimy pierwszy wyłom w bloku państw socjalistycznych, czym w rezultacie doprowadzamy do upadku blok wschodni
- 2 dekada XXI wieku - czyżbyśmy po raz kolejny jako pierwsi w skali świata zrzucili z siebie jarzmo WTS-u?
Oby!!! ;D
I jeszcze kilka cytatów:
A. Hitler -""Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie... Polacy, według mojej opinii i na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Guberni, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem(...)"
Marszałek brytyjski Harold Aleksander po bitwie pod Monte Cassino: "Gdybym miał do wyboru dowodzić jakimikolwiek wojskami na świecie, wybrałbym Was, Polaków."

Dobra dosyć tej historii:) 
Czekam niecierpliwie na efekty manifestacji. Powodzenia!!!
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #148 dnia: 24 Marzec, 2017, 15:34 »
Dzisiaj w Radio Wrocław rozpoczęła się emisja reklamy zapraszającej na manifestację. Będzie ona puszczana od dzisiaj do niedzieli. Można ją odsłuchać poniżej:

https://drive.google.com/open?id=0BwOfAQV6kfC8aHhQUS1wSEV5YjA

Mieliśmy co prawda trochę inny pomysł na tę reklamę, ale niestety radio nie zgodziło się puścić jej w takiej formie w jakiej sobie wymarzyliśmy. Ale może to i dobrze, bo w tamtej wersji ludzie musieliby słuchać mojego głosu, a tutaj jest profesjonalnie nagrana ścieżka dźwiękowa, więc w sumie wyszło to na dobre :).
« Ostatnia zmiana: 24 Marzec, 2017, 15:36 wysłana przez mav »


Offline Iza

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #149 dnia: 24 Marzec, 2017, 15:44 »
Oj tam, oj tam, z Twoim głosem tez nie było źle😉 Grunt, ze się udało, bo juz myślałam,ze jednak nic z tego nie wyjdzie.
Wiadomość z ostatniej chwili: po Wrocławiu juz od rana jeżdzi baner informujący o akcji.
Mav, a moze badż tak miły i wrzuć tu, jak wyglada?
Gdzie Duch Pana, tam wolność.