Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Manifestacja - 26 marca 2017  (Przeczytany 112553 razy)

Offline Krystian

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #90 dnia: 16 Luty, 2017, 00:25 »
Mój świętej pamięci znajomy z forum zrobił taką akcję.
Na całym osiedlu w klatkach powiesił ogłoszenia
o treści :
"Przepraszamy, że głosiliśmy kłamstwa
Świadkowie Jehowy"
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline Aliss

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #91 dnia: 16 Luty, 2017, 16:05 »
ten tekst jest bardzo dobry....


Offline Noc_spokojna

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #92 dnia: 16 Luty, 2017, 16:18 »
Może mi się uda przyjechać. Bardzo bym chciała.
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Tusia

  • Gość
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #93 dnia: 21 Luty, 2017, 17:11 »
 ;D


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #94 dnia: 21 Luty, 2017, 17:46 »
Działa ten link, oto dowód:





To tylko dla zaproszonych ? czyli delegatów?
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #95 dnia: 21 Luty, 2017, 18:04 »
Można mieć niebieskie jeansy?


Offline Iza

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #96 dnia: 21 Luty, 2017, 18:27 »
Można mieć niebieskie jeansy?

Nawet czerwone😄

To tylko dla zaproszonych ? czyli delegatów?
Alek zrobił niechcący to wydarzenie jako  niepubliczne, i nie umiemy teraz tego w ustawieniach zmienić.🙁
 Zaproszenie jest dla wszystkich, którzy chcą poprzeć inicjatywę.I kazdy , kto będzie umiał zachować się w godny sposób jest mile widziany.
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #97 dnia: 21 Luty, 2017, 18:29 »
Alek zrobił niechcący to wydarzenie jako  niepubliczne, i nie umiemy teraz tego w ustawieniach zmienić.🙁
 Zaproszenie jest dla wszystkich, którzy chcą poprzeć inicjatywę.I kazdy , kto będzie umiał zachować się w godny sposób jest mile widziany.

Ja kiedyś też tak zrobiłem i nie da się tego zmienić :(


Offline Iza

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #98 dnia: 21 Luty, 2017, 18:30 »
Ja kiedyś też tak zrobiłem i nie da się tego zmienić :(
Tak, wiemy, zrobimy moze kolejne, publiczne wydarzenie. Z nas komputerowcy żadne niestety.
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #99 dnia: 21 Luty, 2017, 18:49 »
Tak, wiemy, zrobimy moze kolejne, publiczne wydarzenie. Z nas komputerowcy żadne niestety

Tak jak ze mnie antykomputerowiec:)


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #100 dnia: 06 Marzec, 2017, 11:08 »
Garść informacji na temat tego co dzieje się obecnie w sprawie manifestacji (głównymi organizatorami są nadal Alek i Iza, ale pomagam im w sprawach technicznych):

Nowe wydarzenie na Facebooku

Poprzednie wydarzenie było utworzone jako prywatne, dlatego osoby niezaproszone nie mogły go oglądać i zadeklarować przybycia. Ponieważ Facebook nie pozwala na zmianę formy wydarzenia po jego utworzeniu musieliśmy utworzyć nowe, które znajduje się pod adresem:

https://www.facebook.com/events/1732652397047359/

Prosimy wszystkich zainteresowanych przybyciem o potwierdzenie tego klikając w przycisk "Wezmę udział":



Nawet jeśli nie możecie z jakiegoś powodu wziąć udziału, jeśli to możliwe prosimy o udostępnienie tego wydarzenia na swoich osiach czasu, by jak najwięcej ludzi się o nim dowiedziało.

Przy okazji jak zauważyliście mamy nowe hasło manifestacji które brzmi: "Przerywamy Milczenie".

Wywiady

Planujemy nagrać materiał wideo dokumentujący nasz protest, podczas którego będą również puszczone wywiady z byłymi Świadkami Jehowy, którzy opowiedzą krótko o swoich przeżyciach w tej organizacji. Obecnie mamy 3 osoby które zgodziły się udzielić takiego krótkiego wywiadu, ale przydałoby się takich osób więcej. Jeśli czujesz się na siłach by przed kamerą opowiedzieć o tym co spotkało Cię w organizacji, skontaktuj się z nami (najlepiej z Alkiem lub Izą).

Materiały promocyjne, plakaty, reklama itp.

Trwają pracę nad różnymi materiałami, które posłużą nam zarówno podczas manifestacji jak i po niej. Należą do nich:

- plakaty które będą trzymane przez uczestników
- wielkoformatowy banner na lawecie
- ulotki informacyjne
- stojak z publikacjami na temat Świadków Jehowy
- reklama w radio
- serwis internetowy zbierający najważniejsze informacje dla osób zainteresowanych tym co robimy

Większość z powyższych materiałów albo jest już przygotowana (plakaty, banner i ulotki idą do druku w tym tygodniu) albo zostaną ukończone na dniach. Jak widzicie nie próżnujemy :). Ponieważ na forum wbrew zaleceniom niewolnika zaglądają obecni Świadkowie Jehowy to na razie wstrzymamy się z publikacją tego co konkretnie będzie na plakatach i ulotkach.

Oprócz powyższych materiałów szukamy również kontaktu z mediami. Mamy kilka kontaktów, ale jeśli macie dojście do dziennikarzy, którzy byliby skłonni zrobić reportaż o tym wydarzeniu to będziemy wdzięczni za namiary.
« Ostatnia zmiana: 06 Marzec, 2017, 11:10 wysłana przez mav »


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #101 dnia: 06 Marzec, 2017, 11:48 »
Garść informacji na temat tego co dzieje się obecnie w sprawie manifestacji (głównymi organizatorami są nadal Alek i Iza, ale pomagam im w sprawach technicznych):

Nowe wydarzenie na Facebooku

Poprzednie wydarzenie było utworzone jako prywatne, dlatego osoby niezaproszone nie mogły go oglądać i zadeklarować przybycia. Ponieważ Facebook nie pozwala na zmianę formy wydarzenia po jego utworzeniu musieliśmy utworzyć nowe, które znajduje się pod adresem:

https://www.facebook.com/events/1732652397047359/

Prosimy wszystkich zainteresowanych przybyciem o potwierdzenie tego klikając w przycisk "Wezmę udział":



Nawet jeśli nie możecie z jakiegoś powodu wziąć udziału, jeśli to możliwe prosimy o udostępnienie tego wydarzenia na swoich osiach czasu, by jak najwięcej ludzi się o nim dowiedziało.

Przy okazji jak zauważyliście mamy nowe hasło manifestacji które brzmi: "Przerywamy Milczenie".

Wywiady

Planujemy nagrać materiał wideo dokumentujący nasz protest, podczas którego będą również puszczone wywiady z byłymi Świadkami Jehowy, którzy opowiedzą krótko o swoich przeżyciach w tej organizacji. Obecnie mamy 3 osoby które zgodziły się udzielić takiego krótkiego wywiadu, ale przydałoby się takich osób więcej. Jeśli czujesz się na siłach by przed kamerą opowiedzieć o tym co spotkało Cię w organizacji, skontaktuj się z nami (najlepiej z Alkiem lub Izą).

Materiały promocyjne, plakaty, reklama itp.

Trwają pracę nad różnymi materiałami, które posłużą nam zarówno podczas manifestacji jak i po niej. Należą do nich:

- plakaty które będą trzymane przez uczestników
- wielkoformatowy banner na lawecie
- ulotki informacyjne
- stojak z publikacjami na temat Świadków Jehowy
- reklama w radio
- serwis internetowy zbierający najważniejsze informacje dla osób zainteresowanych tym co robimy

Większość z powyższych materiałów albo jest już przygotowana (plakaty, banner i ulotki idą do druku w tym tygodniu) albo zostaną ukończone na dniach. Jak widzicie nie próżnujemy :). Ponieważ na forum wbrew zaleceniom niewolnika zaglądają obecni Świadkowie Jehowy to na razie wstrzymamy się z publikacją tego co konkretnie będzie na plakatach i ulotkach.

Oprócz powyższych materiałów szukamy również kontaktu z mediami. Mamy kilka kontaktów, ale jeśli macie dojście do dziennikarzy, którzy byliby skłonni zrobić reportaż o tym wydarzeniu to będziemy wdzięczni za namiary.

Cudownie  :)

Te wieści są jak balsam dla mej duszy  8-)


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #102 dnia: 06 Marzec, 2017, 12:15 »
a ja mam pytanie. Kogo ma ostrzegać ta manifestacja?
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline M

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #103 dnia: 06 Marzec, 2017, 12:19 »
a ja mam pytanie. Kogo ma ostrzegać ta manifestacja?

Tomku na to pytanie padała odpowiedź w tym wątku i wydaje mi się nawet w odpowiedzi na Twoje posty konkretnie to wyjaśnialiśmy.

Manifestacja w założeniu jest skierowana zarówno do obecnych Świadków Jehowy jak i (przede wszystkim) do ogółu społeczeństwa aby zwrócić uwagę na problematykę ŚJ i ostrzec ludzi przed dołączeniem się do nich.


Offline Estera

Odp: Manifestacja - 26 marca 2017
« Odpowiedź #104 dnia: 06 Marzec, 2017, 16:06 »
   Cała władza wts ze wszystkich zborów we Wrocławiu i okolic,
   postawiona na "baczność" w temacie ...
   "Jak uchronić "owieczki" przed oglądaniem tej manifestacji".

   Naszły na nich czasy trwogi!
   Teraz to oni drżą.
   Ale skoro są tacy prawdziwi, to czegóż się obawiają?
   Prawda powinna zawsze się obronić?? Czyż nie tak??
   Cóz tam taka, jakaś manifestacja miałaby zaszkodzić??
    :D :D :D :D :D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.