Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Co wyraża nasze uczucia w chwilach pozytywnego głębokiego poruszenia ???  (Przeczytany 837 razy)

Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Co wyraża nasze uczucia w chwilach pozytywnego głębokiego poruszenia ???

Proszę, podzielcie się tym co Was wzrusza  w szczególnych chwilach . Co chwyta za wnętrze tak całkiem w środku w chwilach radości , smutku i głębokich uczuć .

Wróciłem  właśnie z długiego spaceru .
Zachód słońca  i to uczucie nicości wobec tego monumentu jakim jest ten otaczający świat jednak nie daje spokoju i poczucia obojętności wobec stałej myśli w głowie , że to niemożliwe aby mogłoby być bezcelowe , czy samo powstało .

Ja osobiście mówię nie , to niemożliwe . Rozumiem że wielu ma inne zdanie , szanuję też te i inne opinie  , to może powiedzcie co was kiedyś wzruszało , i dlaczego już nie .
Osobiście , z wiekiem wyraźniej rozumiem jak dużo jeszcze nie wiem , ale cel być musiał , jesteśmy obecnie jednak za mali aby w pełni to pojąć ,tak uważam , to moje zdanie i jeszcze raz powtórzę , szanuję absolutnie  osoby które myślą lub czują inaczej .
W takiej chwili jednak  moje uczucia w przybliżeniu wyraża atmosfera z poniższego filmiku .
I my, w środku tego wszystkiego z tymi naszymi „ważnymi” codziennymi obowiązkami ,brakiem nieraz czasu na spokojną refleksję , rozmowę z bliskimi itd. Osoby uwikłane w system WTS , mają swój dodatkowy trud codzienny , tym większy w rodzinach niezjednoczonych .


Our God(our God) is an awesome God
He reigns(He reigns) from heaven above
With wisdom(with wisdom) pow'r and love
our God is an awesome God

Nasz Bóg jest wspaniałym Bogiem
Króluje ponad niebem
Z mądrością i miłością swą.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień, 2016, 21:01 wysłana przez accurate »
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Efezjan

  • Gość
Co wyraża nasze uczucia w chwilach pozytywnego głębokiego poruszenia ???

Proszę, podzielcie się tym co Was wzrusza  w szczególnych chwilach . Co chwyta za wnętrze tak całkiem w środku w chwilach radości , smutku i głębokich uczuć .

Ja osobiście mówię nie , to niemożliwe . Rozumiem że wielu ma inne zdanie , szanuję też te i inne opinie  , to może powiedzcie co was kiedyś wzruszało , i dlaczego już nie .
Osobiście , z wiekiem wyraźniej rozumiem jak dużo jeszcze nie wiem , ale cel być musiał , jesteśmy obecnie jednak za mali aby w pełni to pojąć ,tak uważam , to moje zdanie i jeszcze raz powtórzę , szanuję absolutnie  osoby które myślą lub czują inaczej .

"W rzeczywistości jesteśmy trochę jako komedia, kiedy się przyszło po pierwszym akcie. Wszystko cacy, tylko nic się nie rozumie.". J. Cortazar.