Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 144 000 i ilość chrześcijan z nadzieją niebiańską od czasów Pana Jezusa  (Przeczytany 5379 razy)

KaiserSoze

  • Gość
A już miałem kontynuować... Biorąc jednak powyższą zapowiedź dalszej jazdy po regulaminie i brak reakcji modów na powyższy post, rezygnuję z dalszego pisania na tym forum. Ja mogę rozumieć hejt na WTS, ale to, na co pozwalają mody wbrew regulaminowi już nie muszę.


Pozostaje tylko umówiona kawa i tyle...

HURRAAAA! :D


Offline Fantom

''pisania na tym forum''? To piszesz jeszcze gdzieś? Zachęcałbym Ciebie do pozostania na forum,ale wiem jak bardzo cenicie sobie stanie przy stojakach.To bardzo owocna i duchowa służba dla Boga polegająca na nie odzywaniu się do przechodniów,ale czekanie,aż pierwsi się do Was odezwą.Dlatego nie będę stał Tobie na przeszkodzie w opuszczeniu tego forum.Mam nadzieję,że przy stojaku bardziej się wygadasz.Zatem szerokiej drogi opiekunie wózka! Fajnie,że miałeś jaja przeciwstawić się radom CK i wpadłeś porozmawiać z odstępcami.Mam nadzieję,że dałeś dobry przykład innym ŚJ.Może polecisz nasze forum komuś ze zboru?
« Ostatnia zmiana: 23 Luty, 2017, 18:43 wysłana przez fantom »
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
A już miałem kontynuować... Biorąc jednak powyższą zapowiedź dalszej jazdy po regulaminie i brak reakcji modów na powyższy post, rezygnuję z dalszego pisania na tym forum. Ja mogę rozumieć hejt na WTS, ale to, na co pozwalają mody wbrew regulaminowi już nie muszę.


Pozostaje tylko umówiona kawa i tyle...

Oj tam, przejmujesz sie jakimis pierdołami. Ja często jadę po czymś/kimś, albo po mnie jada i co? niech jadę, jak ciekawszych tematów nie ma, no w sumie nie ma, jestem ciekawszym tematem miz WTS  ::) 8-) :P
Słuchaj co fantom napisał, dobrze prawi, nie pierwszy raz.

Forum to forum, nei ma życia poza forumem, a jak jest to co to za życie bez foruma  ::)
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline bartek212701

A już miałem kontynuować... Biorąc jednak powyższą zapowiedź dalszej jazdy po regulaminie i brak reakcji modów na powyższy post, rezygnuję z dalszego pisania na tym forum. Ja mogę rozumieć hejt na WTS, ale to, na co pozwalają mody wbrew regulaminowi już nie muszę.


Pozostaje tylko umówiona kawa i tyle...

Boże, sabekk, Ty nadal jesteś śJ?!  :o ???
To dla mnie szok, bo myślałem, że nikt nie bedzie świadkiem czytając to forum. W końcu tu pisze sie o wszystkich wadach tej organizacji. Jak można?! :-/ Dziwne.