DYSKUSJE DOKTRYNALNE > NEUTRALNOŚĆ

Strażnica członkiem "szkarłatnej besti"=ONZ, przemilczana historia.

<< < (6/7) > >>

Czuwający:
nawet udzielał się w tym wątku, drogi Liberale czy mam twoja zgodę ?

M:

--- Cytat: Czuwający w 09 Czerwiec, 2016, 08:23 ---nawet udzielał się w tym wątku, drogi Liberale czy mam twoja zgodę ?

--- Koniec cytatu ---

Ostatnio Liberal już nie udziela sie na forum, ale jak dostanie Prywatną Wiadomość to zapewne na nią odpowie, bo dostanie powiadomienie na adres email.

Korba [Bobo]:

--- Cytat: Czuwający w 08 Czerwiec, 2016, 15:58 ---myślicie za autor opracowania bedzie miał cos przeciwko jesli wykorzystam jego opracowanie w liscie do nadarzyna ?

--- Koniec cytatu ---

Nie rozumiem, M.Boczkowski (Liberał) jest tylko tłumaczem. Autorem jest kto inny, więc jego trzeba pytać.

M:

--- Cytat: Korba w 09 Czerwiec, 2016, 11:28 ---Nie rozumiem, M.Boczkowski (Liberał) jest tylko tłumaczem. Autorem jest kto inny, więc jego trzeba pytać.

--- Koniec cytatu ---

O ile mi wiadomo tłumaczenie to również "utwór" w rozumieniu ustawy (jak i na zdrowy rozsądek) dlatego też zapytanie tłumacza o zgodę na reprodukcję jest jak najbardziej stosowne.

Roszada:
No i szkarłatna bestia upomina się o ŚJ. :)
Czy nie jest to paradoks?  :)

ONZ wzywa Rosję do uwolnienia brata Ałuszkina

https://www.jw.org/pl/wiadomosci/jw/region/rosja/ONZ-wzywa-Rosj%C4%99-do-uwolnienia-brata-A%C5%82uszkina/

A kto złożył skargę do bestii-ONZ:  ;)

ano podano w tym linku:

--- Cytuj ---Brat Ałuszkin chce, żeby sąd uznał go za niewinnego i przywrócił mu wolność, dlatego odwołał się do Grupy Roboczej ONZ. Ten zespół niezależnych ekspertów w dziedzinie praw człowieka działający przy Radzie Praw Człowieka ONZ zajmuje się skargami dotyczącymi bezprawnego zatrzymania przez policję, umieszczenia przez sąd w areszcie domowym, areszcie śledczym czy więzieniu.
--- Koniec cytatu ---

Czemu się nie zgłosił do Warwick o pomoc, a do bestii?
A może to CK samo mu poleciło, bo nie chciało się zanieczyścić składaniem do bestii zawiadomień? ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej