Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Która to Strażnica?  (Przeczytany 43341 razy)

Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #45 dnia: 05 Sierpień, 2016, 12:53 »
poddaję się.
Tak, są przekazy podprogowe, ale nic mi nie mówią.
bo są podprogowe  :P :P  :P

Grzywka



E tam Tusia, to tylko n-ty przypadek. Przypadkowy.
Każdy guuupi wie, że włosy zawsze się tak układają, jak się popatrzy do góry nogami
No dobra, muszę się też zawijać do pracy
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień, 2016, 12:57 wysłana przez Abba »


Tusia

  • Gość
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #46 dnia: 05 Sierpień, 2016, 12:55 »
Jednak wyraźnie widać parę dziwnych elementów, przypadek czy zamierzone działanie tego nie wiem ale na tyle pokazanych innych dziwnych obrazów WTS powinien być bardziej staranny w publikacji obrazu a jednak nie jest. Przypadek czy celowe działanie, coś w tym jest.





KaiserSoze

  • Gość
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #47 dnia: 05 Sierpień, 2016, 12:56 »
Czyli są to "przekazy", które nic nie przekazują? Zatem nie ma się czego bać.
A nawet gdyby "przekazały" mi penisa, to co, od tej pory będę myślał o fiutkach? Albo że jestem siurkiem? Czego niby ma mnie ten przekaz nauczyć podprogowo??


od-nowa

  • Gość
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #48 dnia: 05 Sierpień, 2016, 12:57 »
Powiem Wam tak:
Ani nie żyję po to, by żyć takimi, czy innymi teoriami spiskowymi, ani nie żyję po to, by lekceważyć innych, ani nie żyję po to,  by bynajmniej tu na Forum udowadniać "coś", natomiast, jeżeli Ktokolwiek wie wszystko, wie najlepiej, ogarnął jakąś wszechwiedzę, niech pozostaje w takim swym przekonaniu.
Mam prawo jak każdy do przemyśleń, wniosków które mogę zmieniać, w zależności od różnych czynników niesprecyzowanych w tej chwili.
Mam prawo wątpić, mam prawo szukać za i przeciw, mogę nic nie chcieć wiedzieć w pewnej chwili i sobie zamknąć laptop i robić coś fajnego, co sprawia mi radość, satysfakcję, że spędzam dobrze mój dzień. :)
Jeżeli są przekazy podprogowe, to są, a jak ich nie ma, to nie ma i to proszę wykazywać, ale proszę nie dwoma słowami ironii.
Proszę czarno na białym podać dokument, czy cokolwiek, co udowadnia, że w czasopismach TS nie ma przekazów podprogowych i jest Ok i nie ma co drążyć bo będzie udowodnione, że takowych nie ma.
Moi przemili udanego, dobrego dnia :)!

https://www.youtube.com/watch?v=bkTLIO2zanM


od-nowa

  • Gość
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #49 dnia: 05 Sierpień, 2016, 13:08 »
Bardzo dobra uwaga! Popieram.
Każdy może wierzyć w co chce i jak chce. Ja tam na przykład wiem, że koleżanka od-nowa umieściła w Andromedzie jednorożca. Różowego. I on sra! Sra w mózgi ludziom. Nie wierzycie? Nie musicie.

Poproszę o dokument czarno na białym dowodzący że w galaktyce Amdromedy nie ma jednorożca srającego ludziom w mózgi i że to nie od-nowa go tam umieściła.
No tak, proszę mi tu podać czarno na białym, że w publikacjach TS nie ma przekazów podprogowych i będzie OK, nie będzie drążenia tematu, bezpodstawnie.
Ja nic nie staram się udowadniać. :P
Udanego, dobrego dnia :)!
 Posłuchajcie tego plisssss ::)
https://www.youtube.com/watch?v=qEkd1qWonj8






Offline matus

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #50 dnia: 05 Sierpień, 2016, 13:26 »
Jako zawodowy drukarz, grafik, tudzież rzeźbiarz mogę z całą stanowczością stwierdzić, że wszystkie powyższe (i inne, które oglądałem) przykłady na "przekazy podprogowe" wynikają z:
- zbytniego "bawienia się" ustawieniami typu kontrast
- przewagą któregoś z podstawowych kolorów używanych w druku
- użycia taniej farby powodującej powstawanie artefaktów poprzez złe mieszanie się tychże farb w maszynach
- przypadku

Jak chcecie, to mogę wziąć "na tapetę" poszczególne obrazki, powyjaśniać, skąd co się wzięło, oraz pokazać na innych obrazkach takie same "przekazy".
Ale przeczuwam, że nie ma to zbytniego sensu, bo jak ktoś w coś uwierzył, to nie ma siły.
Porozpisuję się, posiedzę w programach, udowodnię czarno na niebieskoszarym, ale i tak zobaczę tylko "ale przecież to przekaz podprogowy!".
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień, 2016, 13:28 wysłana przez matus »
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #51 dnia: 05 Sierpień, 2016, 13:28 »
Jako zawodowy drukarz, grafik, tudzież rzeźbiarz mogę z całą stanowczością stwierdzić, że wszystkie powyższe (i inne, które oglądałem) przykłady na "przekazy podprogowe" wynikają z:
- zbytniego "bawienia się" ustawieniami typu kontrast
- przewagą któregoś z podstawowych kolorów używanych w druku
- użycia taniej farby powodującej powstawanie artefaktów poprzez złe mieszanie się tychże farb w maszynach
- przypadku

Już samo wyciąganie tak pochopnych wniosków dyskredytuje cię jako zawodowca. Jak możesz twierdzić, że siur na obrazku jest dziełem przypadku czy kontrastu gdy e-wi-den-tnie jest on wynikiem podprogowego przekazu z CK do grafika!
I do tego wypraszam sobie taniość. W czasach tych książek WTS nie oszczędzał.


Na poważnie: to jest przekaz podprogowy:
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień, 2016, 13:33 wysłana przez KaiserSoze »


Offline niewierzacy

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #52 dnia: 05 Sierpień, 2016, 13:36 »
Już samo wyciąganie tak pochopnych wniosków dyskredytuje cię jako zawodowca. Jak możesz twierdzić, że siur na obrazku jest dziełem przypadku czy kontrastu gdy e-wi-den-tnie jest on wynikiem podprogowego przekazu z CK do grafika!
I do tego wypraszam sobie taniość. W czasach tych książek WTS nie oszczędzał.


Na poważnie: to jest przekaz podprogowy:


Kaiser nie rob se jaj z tego fallusa!
Jesteś odstępcą! - Odstępcą od organizacji, czy od prawdy?
WTS - to okupacja świadomości.
Trzeba podważać wszystko, co się da podważyć, bo tylko wtedy można wykryć to, co podważyć się nie da.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #53 dnia: 05 Sierpień, 2016, 13:37 »
fallus i jaja to najlepsze, naturalne połączenie. O co ci chodzi?

EDIT: administracja wywaliła 3 moje wpisy w kosmos. Zapraszam na cmentarz do dalszej rzeczowej dyskusji.
« Ostatnia zmiana: 05 Sierpień, 2016, 13:40 wysłana przez KaiserSoze »


Offline niewierzacy

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #54 dnia: 05 Sierpień, 2016, 13:40 »
fallus i jaja to najlepsze, naturalne połączenie. O co ci chodzi?


Musisz załozyć narty żeby wyjść z progu i zobaczyć, że nie ma tutaj jaj, bo jest tylko fallus
Jesteś odstępcą! - Odstępcą od organizacji, czy od prawdy?
WTS - to okupacja świadomości.
Trzeba podważać wszystko, co się da podważyć, bo tylko wtedy można wykryć to, co podważyć się nie da.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #55 dnia: 05 Sierpień, 2016, 13:45 »
musisz założyć okulary by dostrzec że nie ma tam żadnego fallusa.


Offline matus

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #56 dnia: 05 Sierpień, 2016, 13:46 »
Postanowiłem popełnić tzw. "case study".
Pierwsze 7 stron wyszukiwania w grafikach Google "penis we wzwodzie" nie ukazało mi nic podobnego do obiektu pokazywanego na tym fragmencie obrazka.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline niewierzacy

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #57 dnia: 05 Sierpień, 2016, 13:54 »
Postanowiłem popełnić tzw. "case study".
Pierwsze 7 stron wyszukiwania w grafikach Google "penis we wzwodzie" nie ukazało mi nic podobnego do obiektu pokazywanego na tym fragmencie obrazka.

Nie na tych stronach szukasz!
Dobra spadam do pracy!
Jesteś odstępcą! - Odstępcą od organizacji, czy od prawdy?
WTS - to okupacja świadomości.
Trzeba podważać wszystko, co się da podważyć, bo tylko wtedy można wykryć to, co podważyć się nie da.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #58 dnia: 05 Sierpień, 2016, 14:00 »
Wszyscy są w zmowie z WTSem i ich grafikami.


Offline M

Odp: Która to Strażnica?
« Odpowiedź #59 dnia: 05 Sierpień, 2016, 14:05 »
Dobra, to teraz zadanie dla spisko-sceptyków. Wyszukałem w Internecie losowy obrazek (dosłownie wpisałem w Google "random image"). Sprawdźmy, czy ktoś z Was będzie w stanie znaleźć na nim jakiś przekaz podprogowy ;D.