Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów  (Przeczytany 208078 razy)

Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #405 dnia: 10 Listopad, 2016, 07:58 »

      Była oczywiście zdziwiona, że "jak to?", ... "ona wykluczona, a ja takie deklaracje"...
      Powiedziałam jej, że jej wykluczenie nic nie zmienia w moich relacjach z nią.
      Bardzo się ucieszyła...

To dobrze że się ucieszyła. Ja znam sytuację z pierwszej ręki jak jeden gość smska wysłać do wykluczonego a tamten go zganił że nie powinieni
i że wie że zrobił źle i musi ponieść karę i chce wrócić do dżehowy...

Więc trzeba jedynie uważać co by nie trafić na SADOMASOHISTĘ bo taki zakuty łeb mimo wykluczenia może donieść na wyciągającego pomocną rękę.

Ale to pewno margines co nadmieniłem.

Ja kiedyś w toalecie zamieniłem zdań parę z wykluczonym ku jego uciesze to widziałem potem bezcenną minę pewnej siostry nastawiającej ucha jak wychodziłem 8-)






Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #406 dnia: 10 Listopad, 2016, 08:16 »
To dobrze że się ucieszyła. Ja znam sytuację z pierwszej ręki jak jeden gość smska wysłać do wykluczonego a tamten go zganił że nie powinieni
i że wie że zrobił źle i musi ponieść karę i chce wrócić do dżehowy...

Więc trzeba jedynie uważać co by nie trafić na SADOMASOHISTĘ bo taki zakuty łeb mimo wykluczenia może donieść na wyciągającego pomocną rękę.

Ale to pewno margines co nadmieniłem.

Ja kiedyś w toalecie zamieniłem zdań parę z wykluczonym ku jego uciesze to widziałem potem bezcenną minę pewnej siostry nastawiającej ucha jak wychodziłem 8-)

To nie jest tak !! to żaden zakuty łeb ani sadomasochista ! to efekty strasznej manipulacji wts !
To zjawisko z  którym spotkałam się kiedy wykluczono moją córkę , ani Ona masochistka ani zakuty łeb , było tak , że bała się wejść do  domu , kiedy ktoś z braci był , kiedy stawiałam jej obiad na stół nigdy nie usiadła ! przemykała tylko do swojego pokoju.
To było straszne !!!   Walczyłam z tym chyba ze dwa lata !! ale teraz moja córka przechodzi koło dawnych przyjaciółek i braci starszych z podniesioną głową . 
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline chmura

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #407 dnia: 10 Listopad, 2016, 08:30 »
Dorkas zgadzam się z tobą, przezylam to samo gdy wykluczono pewną siostrę ponieważ stwierdzono że za małą skruchę okazała, mimo że to ona sama poszła do braci z problemem prosząc o pomoc. Później gdy do niej dzwonilam, czy chciałam się z nią umówić ona zawsze mówiła że to "niebezpieczne" dla mnie duchowo ,przepraszała mnie za to że ze mną rozmawia ,bała się wychodzić na ulicę by nikogo nie spotkać ze zboru. Dzis jest wybudzona :):)Inna siostra, też wykluczona pracowała w sklepie w którym robiłam zakupy,gdy ją zagadywalam odpowiadała że nie może że mną rozmawiać by mnie nie skalac swoją osobą, to tak silne zmanipulowanie że szok
Nareszcie żyję :)


Offline Droczynka

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #408 dnia: 10 Listopad, 2016, 09:04 »
Widzę, że Nadarzyn i tutaj prężnie działa. Na fb też ich wszędzie pełno, nie mają innych zajęć? A może za dużo w zborach owieczek już jest i trzeba się pozbyć kilku? :P


Offline Woland

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #409 dnia: 10 Listopad, 2016, 09:12 »
Widzę, że Nadarzyn i tutaj prężnie działa. Na fb też ich wszędzie pełno, nie mają innych zajęć? A może za dużo w zborach owieczek już jest i trzeba się pozbyć kilku? :P
Trzeba się wykazać , żeby nie dostać "awansu" na pioniera specjalniego, 550 złotych i won w kieleckie.


Offline Estera

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #410 dnia: 10 Listopad, 2016, 09:29 »
Widzę, że Nadarzyn i tutaj prężnie działa. Na fb też ich wszędzie pełno, nie mają innych zajęć? A może za dużo w zborach owieczek już jest i trzeba się pozbyć kilku? :P
      A może tak, poszerzają teren do działalności "najświętszej"!
      Przy wózkach za wiele się nie dzieje, a na FB może się zrobi jakieś polowanko? ...
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Efezjan

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #411 dnia: 10 Listopad, 2016, 10:20 »
Trzeba się wykazać , żeby nie dostać "awansu" na pioniera specjalniego, 550 złotych i won w kieleckie.
550 zł to może nie 300 dolarów, ale...


Offline Droczynka

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #412 dnia: 10 Listopad, 2016, 10:32 »
      A może tak, poszerzają teren do działalności "najświętszej"!
      Przy wózkach za wiele się nie dzieje, a na FB może się zrobi jakieś polowanko? ...
Na fb to jakiś koszmar jest :/ wszędzie ich pełno, wchodzą też na różne grupy i nawracają na jedyna słuszna religię :P


Offline Estera

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #413 dnia: 10 Listopad, 2016, 10:39 »
        No proszę, odwalają służbę na face ... ;D ;D ;D
        No, a po co moczyć nogi w taki śnieżny dzień jak dziś?
        Oj widzę, statystyki w wts, to i może się poprawią, ale realne efekty to raczej mierne, widzę!
        Cieszę się, że nie mam konta na FB i raczej szybko go nie założę ...
« Ostatnia zmiana: 10 Listopad, 2016, 10:41 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Lechita

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #414 dnia: 10 Listopad, 2016, 14:46 »
      Dziś, zrobiłam telefon do osoby, która została wykluczona, pomimo okazania szczerej skruchy.
      Żona starszego, m.in. doniosła na nią w pewnych kwestiach; pomimo skruchy, nie okazali jej miłosierdzia.
      Zapewniłam tę wykluczoną siostrę, że może na mnie liczyć o każdej porze dnia i nocy.
      Była oczywiście zdziwiona, że "jak to?", ... "ona wykluczona, a ja takie deklaracje"...
      Powiedziałam jej, że jej wykluczenie nic nie zmienia w moich relacjach z nią.
      Bardzo się ucieszyła... Ale, zobaczmy, co ta sytuacja pokazuje ...???
      Po takich rewelacjach widać, ... że krąg szpiegów nadarzyńskich powiększył się o żony starszych,
      które z niekłamanym fanatyzmem też prowadzą polowanie na czarownice!!  w zborach.


      A akurat ta żona starszego, taka, że tak powiem "prawa", pracuje na "czarno" i nie odprowadza podatków.
      To jej, mąż, nie wyklucza ... OBŁUDA NA RESORACH !!!!! PO PROSTU, NIE DO ZNIESIENIA.

Estera, pozwól, że zacytuję klasyka , w tym wypadku W. Shakespeare’a - "Strzeż się idów marcowych" a parafrazując na potrzeby tematu - strzeż się żon starszych, koordynatorów, pionierów stałych - z autopsji wiem, aż za dobrze , że niejeden szpieg mógłby się od nich uczyć wyszukiwania/wyciągania informacji/sensacji. Oj , ma starszyzna wielką pomoc. Że tak powiem  - "dary w żonach"  ;D

A co do problemu wyszukiwania przez WTS ukrytych , zakamuflowanych odstępców to raczej marne szanse mają. Wszak przecież jesteśmy potomkami największego i najlepiej zorganizowanego państwa podziemnego w czasie II wojny światowej, Mówię o AK - dla niewtajemniczonych  ;)  My konspirację w genach mamy!!!  ;D
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Estera

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #415 dnia: 10 Listopad, 2016, 15:47 »
    Powiem Ci, że mnie nawet bardziej odpowiada pozycja "partyzanta", niż fanatycznego głosiciela!
    Widać, konspirację wyssałam z mlekiem matki, Polki.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #416 dnia: 10 Listopad, 2016, 15:56 »
Jestem żoną byłego starszego , przewodniczącego zboru , członka Rkb ( przed zmianą) .itd.  Mój mąż jako starszy poświecił rodzinę spełniając wszystko dla braci , tak to nazywa  , nie przyjmuje do wiadomości , że to Organizacja tak działa .Obecnie nadal działają  rozbijając naszą rodziną, również , żony starszych aby wykazać jaka jestem zła   co się stanie jeżeli moje małżeństwo rozpadnie się?  czy będzie to dowodem , że jestem zła ? A przecież tak powiedzą !

 Błagam nie generalizujcie!!! patrzcie indywidualnie ! nie mówcie; żony starszych , betony itd .
 Między innymi z takich składa się to forum ! nie każdy był taki mądry i prowadził podwójne życie
( wieczorem impreza rano wykład ), albo robił co innego i mówił co innego .To z mojej strony sarkazm oczywiście

 Są to schematy które krzywdzą innych .
Mnie co niektórzy nazywali mocherem , a to ja pierwsza powiedziałam im o " kryzysie sumienia" a i tak wywalili mnie z Facebooka ,
Oczywiście prywatnie nie mieli do mnie nic tylko , starsi grzebali  w necie a ja już byłam na cenzurowanym. Chcieli zniknąć po cichu , uważam , że to ich decyzja , nie krytykuję ,choć mówię , że mam inne zdanie .
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Lechita

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #417 dnia: 10 Listopad, 2016, 16:33 »
Dorkas bardzo Cię przepraszam, że nieco "zgeneralizowałem" sprawę.
Wierz mi, absolutnie nie było to moją intencją, nawet o tym nie pomyślałem. Pisałem jedynie o własnych konkretnych doświadczeniach i osobach, a że są one takie a nie inne to właśnie tak to widzę.
Oczywiście znałem i znam pewną liczbę żon nadzorców , które są zupełnie "w porządku". A że temat poruszał akurat zagadnienie m.in żon starszych więc napisałem to co pierwsze przyszło mi do głowy, czyli moje osobiste doświadczenia w temacie.

Mam nadzieję, że nie będziesz miała mi tego za złe. Bo ostatnią rzeczą na świecie jest to bym stał się przyczyną jakichś nieporozumień. Szanuję i doceniam całe grono osób uczestniczących w rozmowach na forum i ogromnie cenię to, że i w stosunku do moich "dziwactw" i np.odniesień do Słowian, tolerują mój sposób postrzegania świata.

Jeszcze raz bardzo Cię przepraszam i obiecuję poprawę  :D
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #418 dnia: 11 Listopad, 2016, 09:02 »
Dorkas bardzo Cię przepraszam, że nieco "zgeneralizowałem" sprawę.
Wierz mi, absolutnie nie było to moją intencją, nawet o tym nie pomyślałem. Pisałem jedynie o własnych konkretnych doświadczeniach i osobach, a że są one takie a nie inne to właśnie tak to widzę.
Oczywiście znałem i znam pewną liczbę żon nadzorców , które są zupełnie "w porządku". A że temat poruszał akurat zagadnienie m.in żon starszych więc napisałem to co pierwsze przyszło mi do głowy, czyli moje osobiste doświadczenia w temacie.

Mam nadzieję, że nie będziesz miała mi tego za złe. Bo ostatnią rzeczą na świecie jest to bym stał się przyczyną jakichś nieporozumień. Szanuję i doceniam całe grono osób uczestniczących w rozmowach na forum i ogromnie cenię to, że i w stosunku do moich "dziwactw" i np.odniesień do Słowian, tolerują mój sposób postrzegania świata.

Jeszcze raz bardzo Cię przepraszam i obiecuję poprawę  :D

Lechito nie ma sprawy  :) ja nie odebrałam tego osobiście , ale uważam , że generalizowanie w każdej sprawie jest złe i krzywdzące .Przypinanie łatek jest złe i tworzy stereotypy które mogą bardzo skrzywdzić .

Bardzo miłe jest to , że odniosłeś się do moich słów , nie zbyłeś mnie milczeniem by za plecami obrobić tyłek  :)

Masz u mnie wielkiego plusa jako człowiek :)
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Lechita

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #419 dnia: 11 Listopad, 2016, 13:53 »
Lechito nie ma sprawy  :) ja nie odebrałam tego osobiście , ale uważam , że generalizowanie w każdej sprawie jest złe i krzywdzące .Przypinanie łatek jest złe i tworzy stereotypy które mogą bardzo skrzywdzić .

Bardzo miłe jest to , że odniosłeś się do moich słów , nie zbyłeś mnie milczeniem by za plecami obrobić tyłek  :)

Masz u mnie wielkiego plusa jako człowiek :)

Dorkas, pięknie dziękuję , za wyrozumiałość. Zgadzam się z Tobą co do generalizowania i stereotypów. Wszędzie można trafić na niechlubne wyjątki , ale na szczęście "większości" w grupach, nacjach i narodach są chlubne.

 Sam tego doświadczyłem, jak spotkałem w życiu dobrych, uśmiechniętych i pomocnych Niemców, Holendrów , którzy nie palili zioła , trzeźwych Ukraińców i Rosjan, serdecznych, ciepłych Anglików a także jednego wkurzonego Belga ;D
Celowo tu przerysowałem pewne sprawy, oczywiście. ;)

A szczególnie dziękuję za tego plusa, bardzo sobie to cenię.   Taki już człek ze mnie, że nie lubię się wadzić :)
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper