Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów  (Przeczytany 208051 razy)

Blizna

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #330 dnia: 26 Sierpień, 2016, 19:32 »
To dopiero dranie! Chcieli się po chamsku włamać na konta!

To taki pomysł na szybko... :D A pewnie jeszcze bym coś wymyśliła!

P.S. Ja wcale nie żartuję.

Ale jesteś naiwna...
Pośrednio zgłaszałam podżeganie do samobójstwa i kradzież w wykonaniu pewnej osoby "na przywileju" do tzw. braci wyższych rangą i co?
Jajco.
Odstępca nie ma prawa głosu, żadnego.
Powiedzieliby, że wszystko zmontowałaś i wymyśliłaś.


Offline PoProstuJa

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #331 dnia: 26 Sierpień, 2016, 23:38 »
Ale jesteś naiwna...
Pośrednio zgłaszałam podżeganie do samobójstwa i kradzież w wykonaniu pewnej osoby "na przywileju" do tzw. braci wyższych rangą i co?
Jajco.
Odstępca nie ma prawa głosu, żadnego.
Powiedzieliby, że wszystko zmontowałaś i wymyśliłaś.

O przepraszam, ja jestem legalnym odstępcą tylko na forum!
W realnym świecie jestem "słabą duchowo" owieczką zborową, której NA RAZIE jeszcze się nie wzięli do tyłka, bo nie mają za co :)


Blizna

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #332 dnia: 27 Sierpień, 2016, 22:30 »
Napisałam, że zgłaszałam pośrednio, czyli zgłaszałam poprzez osobę wówczas jeszcze będącą śJ.
Jak wspomniałam wyżej, jajco.
Nawet go z przywileju nie zdjęli.


Offline TomBombadil

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #333 dnia: 02 Wrzesień, 2016, 23:31 »
Wracam do tematu szpiegów,bo wyszpiegowałam na olx ogłoszenie z Nadarzyna o sprzedaży 2 kabin prysznicowych. Nowych,za grube pieniądze zakupionych,a sprzedawanych za 30% wartości. Powód:zaniechanie inwestycji,a sprzedającym są Świadkowie Jehowy,Biuro Oddziału. Czyli dom tłumaczeń raczej już nie powstanie,Kleszczowa w Warszawie nie zazna tego wspaniałego wyróżnienia. Sprawa się rypła.Ogłoszenie z wczoraj,z godz 11.


Offline prot

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #334 dnia: 03 Wrzesień, 2016, 00:34 »
Podaj link proszę.


Offline bene

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #335 dnia: 03 Wrzesień, 2016, 07:11 »
Podaj link proszę.
Czy aż tak trudno wejść na OLX i poszukać ogłoszę w Nadarzynie ale dla ułatwienia ci życia http://olx.pl/oferta/kabina-prysznicowa-duscholux-CID628-IDgTp0W.html#3b0bbffa60
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Offline Fantom

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #336 dnia: 03 Wrzesień, 2016, 07:42 »
Nie jestem pewien ale wygląda na to,że producentem są Niemcy.http://www.duscholux.com/at-de/produkte/duschen/products_a/family/products_c/Product/family/allegra-82.html Teraz widzę,jak w BO upraszczaja sobie  życie,za pieniądze dzieci,które odmawiają sobie loda,lub nowego telefonu. Jacuzzi też maja na stanie?Za te pieniadze sam bym kupił.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline TomBombadil

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #337 dnia: 03 Wrzesień, 2016, 07:59 »
A tu nowe rezolucje w zborze,2 na jednym posiedzeniu. Kasa,kasa,kasa. Chociażby nie marnotrawili tych złotówek odjętych sobie od ust przez biedne owieczki. Jest co pokazywać braciom,niech wiedzą.


Offline Dietrich

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #338 dnia: 03 Wrzesień, 2016, 08:02 »
Nie jestem pewien ale wygląda na to,że producentem są Niemcy.http://www.duscholux.com/at-de/produkte/duschen/products_a/family/products_c/Product/family/allegra-82.html Teraz widzę,jak w BO upraszczaja sobie  życie,za pieniądze dzieci,które odmawiają sobie loda,lub nowego telefonu. Jacuzzi też maja na stanie?Za te pieniadze sam bym kupił.

Ja widać biznes klasa nawet w kiblu.
A miał być dzień bez przeklinania....


Offline morwa

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #339 dnia: 03 Wrzesień, 2016, 08:06 »



Offline gerontas

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #341 dnia: 03 Wrzesień, 2016, 08:46 »
4600 zł za kabinę prysznicową dla nadarzyniaków? Ładnie się braciszkowie bawią. Może to dla wierchuszki było zakupione. A ja mam uprościć życie!
Z anulowanej inwestycji, a bracia pewnie kaskę na budowę biura tłumaczeń coś rzucili.


Offline M

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #342 dnia: 03 Wrzesień, 2016, 09:09 »
Z anulowanej inwestycji, a bracia pewnie kaskę na budowę biura tłumaczeń coś rzucili.

Na pewno, w końcu w zborach był odczytywany list w tej sprawie i puszczany filmik. Wspominano o wspieraniu spraw królestwa datkami. To zapewne wystarczyło żeby wielu chwyciło za portfele.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #343 dnia: 03 Wrzesień, 2016, 09:35 »
Muszę powiedzieć, że taka wyprzedaż mnie po prostu w#$^%#wiła. Jak można tak przepuszczać pieniądze braci?!
W RKB mówiło się "pieniądze braci trzeba szanować bardziej niż własne", a tu takie hece....


Offline M

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #344 dnia: 03 Wrzesień, 2016, 09:55 »
Myślę że warto ten wątek kontynuować TUTAJ, gdzie rok temu zamieściliśmy list w sprawie tej inwestycji i film reklamujący ją :).