Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów  (Przeczytany 209389 razy)

Offline Startek

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #495 dnia: 11 Październik, 2017, 21:00 »
Reaktor zostaw Roszadę w spokoju , zbyt długie czytanie publikacji WTSu robi swoje . Dla WTSu wszyscy wokół są źli a szczególnie Kościół Katolicki  , a w tym przypadku jest odwrotnie .


Lunkaa

  • Gość
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #496 dnia: 11 Październik, 2017, 22:54 »
W zbiorach między braćmi bywają większe problemy a Wy się błahostkami przejmujecie;)


Offline Gremczak

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #497 dnia: 11 Październik, 2017, 23:21 »

Mnie interesuje Roszada i jego ignorowanie osób które mają inne poglądy.
Czy mamy mu klaskać,bać się,by tych głupot nie pisał pod swoimi postami kogo ignoruje?
Niech sobie wydrukuje swojego posta z ignorami i powiesi nad komputerem a nie obnosi się ze swoją nienawiścią na forum.
Niech poczyta chłop regulamin punkt 3 i 6 to może opamięta się,że też muszę to pisać o wykształconej osobie.
Bo jak się go troszkę przyciśnie to nie wie co odpowiedzieć, widocznie mu trochę wstyd ,to bezpieczniej takiego ignorować,


Offline owcaJehowy

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #498 dnia: 01 Listopad, 2017, 08:51 »
                                          :) Danusiu :)

   Ja też serdecznie Ciebie pozdrawiam.
   I życzę powodzenia na swojej sprawie, obyś odniosła zwycięstwo.
   Podobnie myślę jak Ty w kwestii krzywdzenia.
   Nikt mi nie zwróci moich lat tam spędzonych, ani nie cofnie decyzji, które są już nie do cofnięcia.
   Ale żyję, cieszę się życiem i tą wolnością, tak wysoką ceną okupioną.
   :) :)

   Czasami myślę, że to takie "Pyrrusowe zwycięstwo".

Estero!

Jutro jest moja ostatnia sprawa, na której zapadnie wyrok.

MOŻNA   KOGOŚ  OCENIAĆ , DLACZEGO  KTOŚ  PODJĄŁ  TAKĄ  CZY  INNĄ   DECYZJĘ.  MECENAS POZWANEGO  PROSI WYSOKI SĄD, BY NIE ZAJMOWAŁ  SIĘ   PRZYCZYNAMI  MOJEGO  WYKLUCZENIA.  GDYBY  POZWANY  POPEŁNIŁ  BŁĄD, NIE  MÓGŁBY  BYĆ  DUCHOWNYM  W ORGANIZACJI  ŚWIADKÓW  JEHOWY -  MÓWI  JEGO ADWOKAT.
CO   O   TYM  SĄDZISZ  CZYTELNIKU?

Ogromną satysfakcję sprawiło mi wypowiedzenie tego co czuję i myślę o tym co się działo w moim życiu związanym z postępowaniem wobec mnie liderów organizacji. Nie miałam przez 25 lat możliwości zrobić tego w organizacji która  szczyci się, że wszystko co się w niej dzieje jest mówieniem prawdy i poucza wszystkich na zewnątrz, że na tym polega droga prawdy jak oni postępują. Skandaliczne jest to, że łączą to z Bogiem a sprawiedliwości musiałam  szukać  w świeckim sądzie przy pomocy osób które oni nazywają odstępcami i osobami posługującymi się kłamstwem i to oni właśnie bronili prawdy o tym co się działo w moim życiu. 

Dziwnym paradoksem jest to, że wszyscy "odstępcy" składali zeznania prawdziwe  bez przyrzeczeń natomiast wszyscy bracia  starsi na czele z przewodniczącym z Biura Oddziału kłamali po złożeniu przyrzeczenia o tym, że będą mówić prawdę. To teraz  oceńcie co znaczy dla nich bycie w prawdzie.

 Po 22 latach  zostałam  wysłuchana  w  świeckim  sądzie. 2 listopada 2017r. ZAPADNIE WYROK    SĄDU   OKRĘGOWEGO   W   LEGNICY  o   godz.  12,00   w  sali nr 7  w    SPRAWIE   NARUSZANIA    MOICH   DÓBR   OSOBISTYCH   PRZEZ    JEDNEGO   STARSZEGO  ZBORU  w  Głogowie. On  był  zaskoczony  tym, że  w  ogóle  znalazł  się  jako  pozwany  na    sali  sądowej.

Zobaczymy, czy również postanowienie sądu w tej sprawie nas zaskoczy. Zapraszam na odczytanie  wyroku.

Niestety. Boleśnie się przekonałam, że  bracia starsi  podejmujący  w mojej sprawie  różne decyzje  myśleli, że  ja  pogodziłam  się  z  niesprawiedliwym   traktowaniem  i  nawet   nie chcieli  wiedzieć, co  ja  myślę  i czuję.

Ja wiem, że niektórzy z Was mówili mi, że to walka z wiatrakami i zniechęcali mnie do dalszej walki o sprawiedliwość i prawdę. Jednak ja wciąż wierzę, że Bóg widzi ile osób zostało skrzywdzonych w organizacji, która powołuje się na Pismo Święte, a swoim życiem pokazują, że obietnice i zapewnienia liderów tej organizacji, w moim przekonaniu nie mają nic wspólnego z prawdziwym Bogiem.

Ja głęboko wierzę, że spełnią się słowa zanotowane w księdze Micheasza 6:1,2,8; 7: 7,8,9b."Lecz ja  będę  wypatrywała  Jehowy  Boga. Będę  wyczekiwała  Boga  mego  wybawienia . Mój  Bóg   mnie  wysłucha. Dopóki   nie  przeprowadzi  mojej  sprawy  sądowej  i  ze  względu  na  mnie  nie  uczyni  zadość SPRAWIEDLIWOŚCI. On mnie poprowadzi do światła; będę patrzyła na Jego SPRAWIEDLIWOŚĆ".

Na moim blogu są różne komentarze na mój temat, bo łatwo jest oceniać kogoś, jak się nie przeżyło tego, czego ja doświadczałam. Myślę, że osoby, które  były na mojej sprawie i poznały  wypowiedzi dwóch stron konfliktu, mogą  mieć   własne zdanie  w tym wątku. Zachęcam do odwiedzenia mojego bloga: - danutakubik.blog.pl

« Ostatnia zmiana: 01 Listopad, 2017, 09:09 wysłana przez M »


Offline Estera

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #499 dnia: 01 Listopad, 2017, 17:26 »
Estero! (...)
Po 22 latach  zostałam  wysłuchana  w  świeckim  sądzie. 2 listopada 2017r. ZAPADNIE WYROK    SĄDU   OKRĘGOWEGO   W   LEGNICY  o   godz.  12,00   w  sali nr 7  w    SPRAWIE   NARUSZANIA    MOICH   DÓBR   OSOBISTYCH   PRZEZ    JEDNEGO   STARSZEGO  ZBORU  w  Głogowie. On  był  zaskoczony  tym, że  w  ogóle  znalazł  się  jako  pozwany  na    sali  sądowej.
(...) Zobaczymy, czy również postanowienie sądu w tej sprawie nas zaskoczy. Zapraszam na odczytanie  wyroku.
   Tak to w tej sprawiedliwej organizacji niestety jest.
   Że szybciej człowiek doczeka się sprawiedliwości od władz świeckich, niż od tych "przesprawiedliwych" i "prawdomównych" władz teokratycznych.
   :'( :'(

   W moim przypadku było podobnie, tylko w czasie trochę krócej.
   Sześć lat pukałam do drzwi starszych i nie ruszyli nawet dużym palcem u nogi.
   Sprawiedliwość wymierzył sąd świecki.
   Prokuraturze wystarczyło kilka dni na sporządzenie aktu oskarżenia, a w ciągu dwóch miesięcy zapadł wyrok skazujący.
   Wyrok, jaki zapadł, bardzo mnie usatysfakcjonował.
   Bardzo cieszyłam się, że winowajca nareszcie poniósł jakieś namacalne konsekwencje swoich czynów.
   Życzę Tobie, jeszcze raz powodzenia na sprawie.
   Serdecznie pozdrawiam.
   :-* :-*
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline lenin

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #500 dnia: 03 Listopad, 2017, 12:02 »
Szpiedzy z Nadarzyna ? To ja tu widzę pełno szpicli co to jeszcze są w organizacji a już donoszą towarzyszom odstępcom ile się da ;)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #501 dnia: 03 Listopad, 2017, 12:06 »
Szpiedzy z Nadarzyna ? To ja tu widzę pełno szpicli co to jeszcze są w organizacji a już donoszą towarzyszom odstępcom ile się da ;)

  Jasne :) swój swojego zawsze pozna. :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline M

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #502 dnia: 03 Listopad, 2017, 12:55 »
Lenin to kolejne wcielenie trampka, dlatego dostał bana. I jeszcze miał czelność pisać o szpiegach z Nadarzyna skoro sam ukrywał swoją tożsamość by wylewać znowu swój ściek na forum.


Offline Roszada

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #503 dnia: 03 Listopad, 2017, 13:00 »
Lenin to kolejne wcielenie trampka, dlatego dostał bana. I jeszcze miał czelność pisać o szpiegach z Nadarzyna skoro sam ukrywał swoją tożsamość by wylewać znowu swój ściek na forum.
Jakie ten trampuś dziwne nicki bierze, jakby się chciał ukryć przed Jehową, czy przed organizacją. :)


Offline PoProstuJa

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #504 dnia: 03 Listopad, 2017, 13:05 »
Szpiedzy z Nadarzyna ? To ja tu widzę pełno szpicli co to jeszcze są w organizacji a już donoszą towarzyszom odstępcom ile się da ;)

Od razu można rozpoznać, że to trampek, bo ma charakterystyczny styl pisania :)


Offline gerontas

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #505 dnia: 03 Listopad, 2017, 16:11 »
Widać dla trampka życie bez odstępców nie ma sensu.
Trampek pamiętaj: kto się czubi to się lubi.
Choć muszę przyznac, że twoja miłość jest toksyczna. ;)


Offline Dietrich

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #506 dnia: 03 Listopad, 2017, 17:01 »
Widać dla trampka życie bez odstępców nie ma sensu.


Tiaaa, trampek szpicli wytyka co donoszą. Zapomniał biedaczyna dodać o tym, że poziom plotkarstwa i donosicielstwa w jego kochanym orgu już dawno temu wzniósł się na wyżyny absurdu, a to jest tylko procent tych co przejrzeli na oczy. Skoro jest taki prostolinijny to po co kolejny raz klonuje sam siebie i tutaj wchodzi? Chory typ.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #507 dnia: 03 Listopad, 2017, 17:59 »
Długo zastanawiałem się czy opublikować te zdjęcia. Ale w końcu przyszedł ten czas. Mam wszystkich szpiegów w swojej kartotece. Z jednej i drugiej strony.
Pierwsze zdjęcie to M. Kilka dni temu w Warwick nakryłem go jak grzebie w dokumentach w gabinecie Morrisa.

A drugie zdjęcie przesłał mi Gedeon jak Trampek próbuje sfilmować kilku Świadków Jehowy, którzy przyszli do biura Centrum Edukacji i Obywatelskich Inicjatyw Społecznych prosząc Stasia o poradę.

Sam Morris powiedział mi dzisiaj przy śniadaniu, że Trampek vel Lenin przegina na maksa i trzeba mu już zrobić komitet. Poradził mi żebym napisał na forum i przekazał Trampkowi, że jedyna jego szansa aby ukryć się przed gniewem CK są piwnice pod Pałacem Kultury w Warszawie. Jak przesiedzi tam do 2032 roku to wyjdzie zaraz po Armagedonie i raczej nikt nie będzie pamiętał, że kiedyś gadał z odstępcami na forum i lajkował ich posty. Poza tym Morris planuje po Armagedonie założyć firmę sprzątającą i będzie potrzebował takich agentów jak Trampek do brudnej roboty ;)





Trampek jesteś „spalony” wszyscy widzieli już Twoją twarz. ;D
 
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad, 2017, 18:04 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Online Reskator

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #508 dnia: 04 Listopad, 2017, 06:03 »
M powinien też zrobić zdjęcie tej popielniczce kryształowej Morrisa.
Komitet murowany.


Offline CEGŁA

Odp: Witamy szpiegów z Nadarzyna + ostrzeżenie dla wszystkich forumowiczów
« Odpowiedź #509 dnia: 05 Listopad, 2017, 02:36 »
Wyobrażam sobie Adrianna w takim kapeluszu. Tylko Adrianek przy tym by sie cały czas oblizywał.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.