Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wizytówki pokarmem na czas słuszny!  (Przeczytany 3763 razy)

Offline Roszada

Wizytówki pokarmem na czas słuszny!
« dnia: 27 Lipiec, 2016, 16:28 »
Tak, tak wizytówki ostrzegać mają przed wielkim uciskiem:

https://www.jw.org/pl/publikacje/program-zebran-swiadkow-jehowy/
Cytuj
Czy robisz dobry użytek z wizytówek jw.org?
Ponieważ zbliża się wielki ucisk, głoszenie jest bardzo pilnym zadaniem
(Prz 24:11, 12, 20). Aby nieść ludziom pomoc, możemy używać wizytówek, które kierują uwagę na Słowo Boże i serwis jw.org.
(Chrześcijański życie i służba październik 2016 s. 8).

Widzieliście już to to?
Bo ja nie. Muszę się stojakowych zapytać. ;)



Offline Jaaqob

Odp: Wizytówki pokarmem na czas słuszny!
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lipiec, 2016, 16:48 »
Kiedy byłem na kongresie siostra siedząca dwa miejsca dalej ode mnie używała tej wizytówki jako zakładki do Biblii.
To nie ona?
ok 15 s: https://tv.jw.org/#pl/video/VODMusicVideos/pub-jwbon_201508_1_VIDEO
Czy to zaproszenie na zebrania?


Offline M

Odp: Wizytówki pokarmem na czas słuszny!
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Lipiec, 2016, 16:57 »
Widzieliście już to to?
Bo ja nie. Muszę się stojakowych zapytać. ;)

Tutaj list w tej sprawie: https://wtsarchive.com/letter/20140702-p_dot-wizytowek-z-adresem-serwisu-internetowego-jw-org

Załączony PDF zawiera zdjęcia 2 rodzajów wizytówek, które zbory mogą zamawiać.


Offline Deborah

Odp: Wizytówki pokarmem na czas słuszny!
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Lipiec, 2016, 17:22 »
Wizytówki, których prawie nikt nie używa będą "reanimowane" z racji październikowej "ogólnoświatowej kampanii zapraszania ludzi na zebrania w weekend". :o Co chwilę tylko jakaś kampania z wręczaniem ulotek. :-\


Offline M

Odp: Wizytówki pokarmem na czas słuszny!
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Lipiec, 2016, 17:46 »
Co chwilę tylko jakaś kampania z wręczaniem ulotek. :-\

W tym szaleństwie jest metoda. Wielu głosicieli których znam uwielbiało kampanie, bo wtedy nie trzeba było się specjalnie wysilać, po prostu człowiek nauczył się krótkiego wstępu, wręczył ulotkę i zgłowy, do następnych drzwi. Nawet małpa by się tego nauczyła ;D.


Offline PoProstuJa

Odp: Wizytówki pokarmem na czas słuszny!
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Lipiec, 2016, 18:54 »
W tym szaleństwie jest metoda. Wielu głosicieli których znam uwielbiało kampanie, bo wtedy nie trzeba było się specjalnie wysilać, po prostu człowiek nauczył się krótkiego wstępu, wręczył ulotkę i zgłowy, do następnych drzwi. Nawet małpa by się tego nauczyła ;D.

M ja też byłam tą małpką, co uwielbiała kampanie! To było najłatwiejsze głoszenie z możliwych!  ;D ;D ;D


Offline Roszada

Odp: Wizytówki pokarmem na czas słuszny!
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Lipiec, 2016, 18:57 »
Te wizytówki to oszczędność papieru i kasy. ;)
Już nie publikacja.
Już nie traktat.

Może stawiać stemple na przejechanych biletach z tyłu. ;D


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Wizytówki pokarmem na czas słuszny!
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Lipiec, 2016, 19:10 »
 Mnie ostatnio dopadło dwoje młodych ludzi i zaczęli zachęcać, pokazywali , a później mi dali jakieś materiały propagandowe.
Ja, jak to ja ładnie się uśmiechała, potakiwałam głową, że kumam i w ogóle mi się podoba.
Chłopak pyta czy mam jakieś pytania...myślę yyyy , myślę a oni śmiało proszę pytać.
Ok, sami żeście chcieli pomyślałam i zaczynam...
Drodzy państwo, nurtuje mnie takie pytanie, tyle się teraz mówi o aferach pedofilskich u śJ na świecie.
Powiedzcie mi jak to jest.... i tu moi dobroczyńcy się wycofują, że to temat na większą dyskusję.
Ale ja grzecznie przytrzymuję chłopaka za łokieć mówię...to będzie krótkie pytanie.
Ja nikogo nie oskarżam, nie osądzam, ale powiedzcie mi jak to jest z tymi dwoma świadkami u was, których ma przedstawić poszkodowany? Czy wyobrażacie sobie że taki zboczeniec robi to przy ludziach, a może pod łóżkiem czeka dwóch innych zboków? Ale oni raczej dadzą mu alibi a nie pogrążą. Czy to się nie mija  ze zdrowym rozsądkiem i zwykłą ludzką przyzwoitością?
I wiecie co mi powiedzieli? Odesłali mnie na ich stronę, że tam znajdę odpowiedź na wiele pytań.
Pff, z maszyną to ja gadać nie będę to raz, a dwa boję się tego ustrojstwa. I oddałam im ich laurki,

Nie powiem, musiałam wywrzeć wrażenie bo jeszcze kilka razy się obejrzeli. Jak nic wariatka, jak nic.  8-) ;D ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Blizna

  • Gość
Odp: Wizytówki pokarmem na czas słuszny!
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Lipiec, 2016, 20:36 »
Wizytówki, których prawie nikt nie używa będą "reanimowane" z racji październikowej
Przeczytałam "z rewolucji październikowej".
Chyba muszę się zdrzemnąć :)


Efezjan

  • Gość
Odp: Wizytówki pokarmem na czas słuszny!
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Sierpień, 2016, 13:26 »
Jeżeli wizytówki są pokarmem, to ja nie mam nic więcej do napisania.
Smacznego życzę; gorzej, gdy ktoś jest uczulony na celulozę. ;)

Jeszcze jedno pytanie: Co to znaczy 'słuszny czas' i kiedy się zaczął?
Określenie 'słuszny czas' znaczy, że istnieje również 'niesłuszny czas' i tu znowu pytanie: A kiedy zaczął się ten 'niesłuszny czas'?


Tusia

  • Gość
Odp: Wizytówki pokarmem na czas słuszny!
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Sierpień, 2016, 14:11 »
Mnie ostatnio dopadło dwoje młodych ludzi i zaczęli zachęcać, pokazywali , a później mi dali jakieś materiały propagandowe.

Ja też noszę ze sobą "materiały propagandowe" i też pokazuję. Nawet nie wyobrażacie sobie jaka jest reakcja  ;D