BYLI... OBECNI... > PSYCHOMANIPULACJA

Wystawne życie Ciała Kierowniczego kosztem dzieci?

<< < (19/19)

Moyses:
Mao Zedong tak też miał. Marynarka - łata na łacie. Czy to pokazówka, czy wiara w ideologie?
Są ludzie, którzy do takich spraw wagi nie przywiązują. Np taki cygan: mieszka w przyczepie campingowej a talerz od TV SAT musi mieć i do tego złote fingle. Inni mają pałac a nie mają nawet auta. Inni maja grube konto a nie mają pałacu. Ciężko nadążyć za człowiekami!

zawsze letni:

--- Cytat: Salome w 18 Lipiec, 2016, 22:48 ---A latanie biznes klasą nie wchodzi w skład prostego życia?ą

--- Koniec cytatu ---

Jak najbardziej uprościli swoje życie. Nie latają własnymi odrzutowcami, tylko tłuką się masową komunikacją.

Gandalf Szary:
Chciałbym odnieść się do tematu tego wątku, chociaż widzę, że trochę wygasł.
Otóż będąc na zgromadzeniach od dłuższego czasu zauważyłem odseparowanie mówców kongresowych od reszty braci. Jadąc samochodem i rozmawiając z moimi towarzyszami podróży dowiedziałem się, że NO i inni mówcy kongresowi otrzymują posiłki z kateringu. Posiłki mają podawane w odosobnionych pomieszczeniach.
Kilka lat temu można było zapraszać NO na posiłki. Wówczas można było z nimi porozmawiać i otrzymać nieco strawy duchowej za strawę fizyczną. Nikomu krzywda się nie działa, a owieczki mogły skorzystać ze wsparcia duchowego.  Obecnie nie ma takiej praktyki.
Napisałem ten post bo tak mi się jakoś skojarzyło oglądając klasę biznes w samolocie, złotego Rolexa i złote sygnety na palcach rąk członków CK. 

Walt Kowalski:
Dobre!  Dzień dobry poproszę capriciose i pepperoni, ostre sosy i trzy browary. Adres? Sala Zgromadzeń ŚJ. Tylnym wejściem, żeby nikt nie widział. Coś jak BOR do ministra Sikorskiego.  A bracichy w kafeterii na suchym prowiancie.

Reskator:

--- Cytat: Moyses w 02 Sierpień, 2016, 11:39 ---Mao Zedong tak też miał. Marynarka - łata na łacie. Czy to pokazówka, czy wiara w ideologie?
Są ludzie, którzy do takich spraw wagi nie przywiązują. Np taki cygan: mieszka w przyczepie campingowej a talerz od TV SAT musi mieć i do tego złote fingle. Inni mają pałac a nie mają nawet auta. Inni maja grube konto a nie mają pałacu. Ciężko nadążyć za człowiekami!

--- Koniec cytatu ---
Stalin jak pagib,w jego sejfie była podobno tylko... fajka.
A Kaczyński zostawi w spadku chyba tylko kota.
Ciężko nadążyć za władcami tego świata,o CK nie wspomnę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej