BYLI... OBECNI... > PSYCHOMANIPULACJA

Wystawne życie Ciała Kierowniczego kosztem dzieci?

(1/19) > >>

Baran:
Dzisiaj przeczytałem ciekawy artykuł
Lloyd-a Evans
"No expense spared: Governing Body members DO fly business class"

i postanowiłem zamieścić kilka info po polsku.

Ciekawy jestem jakie będziecie mieli odczucia , zwłaszcza jeżeli weżniemy pod uwagę sytuację córeczki naszych braci  Sneesby Phelicity chorej na serce, której rodzice zbierali pieniądze na powrót do domu samolotem, żeby tam mogła zakończyć życie przy boku swoich ukochanych. Wykorzystali ją najpierw w swoim propagandowym filmie, a następnie porzucili jak śmiecia. Całe szczęście że znależli się ludzie ze świata i wspaniali bracia, którzy wspomogli tą rodzinę w tak ciężkiej sytuacji.

tu było wezwanie o pomoc:

https://www.gofundme.com/phelicitysneesby?utm_source=internal&utm_medium=email&utm_content=body_photo&utm_campaign=upd_n

A tu propagandowy film broadcasting luty 2016 w roli głównej Sneesby Phelicity  początek od 46 minuta 30 sekunda
 https://tv.jw.org/#pl/video/VODStudio/pub-jwb_201602_1_VIDEO



A teraz przejdzmy do artykułu:

Lloyd Evans informuje, że z JWsurvey skontaktował się pracownik linii lotniczej jednej z największych linii lotniczych, który był uprzejmy poinformować i  dać wgląd w wystawny styl życia, któremu ulegają członkowie  Ciała Kierowniczego.

Może będzie to dla wielu zaskoczeniem , że członkowie CK podróżują w klasie biznes kosztem zwykłych świadków.( a jednak)

Kontakt Lloyd-a Evans, który nazwał on  Paula, to niedawno przebudzony Świadek Jehowy. W celu ochrony swojej tożsamości i chroniąc ją przed represyjnym oczywistym działaniem  Lloyd nie mówi tu o szeregu istotnych szczegółów dotyczących Pauli .JWsurvey mówi, że otrzymał dowód potwierdzający historię Pauli.

Paula miała nieoczekiwane spotkanie z członkiem Ciała Kierowniczego, podczas gdy on przebywał na tzw. stop-over do miejsca przeznaczenia w Afryce. Paula natychmiast rozpoznała członka GB gdy zapytał ją, kiedy rozpocznie się transfer na pokład.

Kiedy Paula zauważyła, że członek CK leci w klasie biznes, nie mogła się oprzeć i sprawdziła jego szczegóły lotu w systemie portów lotniczych, aby zobaczyć, ile kosztował jego bilet. Okazuje się, że on i jego żona lecieli za około 4500 $ każdy, na łączną kwotę w wysokości $ 9000.

Paula ujawniła cel podróży członka  CK  i zasugerowała że można by było kupić normalny bilet  na tej samej trasie, tą samą linią lotniczą za  około 1000 $. Sprawdzono również stronę internetową przewoźnika podczas przygotowywania tego artykułu,że  nawet pojedynczy normalny bilet do tej samej lokalizacji z Nowego Jorku (lot we wrześniu) może kosztować zaledwie $ 930,92.

W imię własnej wygody CK  rutynowo porusza się klasą biznes. Czy nie powinni raczej wykazać się pokorą i poświęceniem, taką samą jaką żądają od szeregowych Świadków?

I teraz Loyd strzela im CK między oczy:


Jak porównać to z tym, że Strażnica wydała filmik animowany zachęcający dzieci do podzielenia się swoimi oszczędnościami( ja bym dodał oddania wszystkiego co mają) by wzmocnić środki organizacyjne.(to nóż się w kieszeni otwiera)


Loyd dodaje że:
Do tej pory odbyły się już dwa pokazy na  JW Broadcasting członka Ciała Stephen Lett, który błaga o więcej datków. Poza tym Ciało Kierownicze posunęło się jeszcze dalej w swoich kreskówkach (seria Caleb i-Sophia) zachęcając młode dzieci do rozstania się ze swoimi oszczędnościami przeznaczonymi na lody mając na względzie "interesy królestwa".

Świadkowie ciężko pracują na całym świecie i jak wszystko na to wskazuje robi się ich w „balona". Powinni się zastanowić, czy naprawdę chcą nadal dawać datki, gdy te są tak łatwo trwonione  przez grupę mężczyzn, którzy są zadowoleni z wyciągania grosików  z kieszeni dzieci (i ludzi, którzy są w większości pozbawieni godnej edukacji) byle tylko mogli rozprostować nogi na pułapie 30.000 stóp.( w klasie biznes)


http://jwsurvey.org/cedars-blog/no-expense-spared-governing-body-members-do-fly-business-class

Weteran:
 Dlaczego mnie to nie dziwi? >:( Kolejne haniebne szczegòły na temat bezwstydu, pazerności i bezduszności CK. Ale jak dotrzeć z taką informacją do szeregowych ŚJ?

Cielec Kierowniczy:
Jak to szło?
" Człowiek rządzi nad  człowiekiem ku jego szkodzie "?

Salome:
A może by tak zamiast na bilety przeznaczyć te 9.000 dolarów na wykarmienie afrykańskiego zboru?  Myślę, że na rok by starczyło... I biedni bracia ostatniej kurki nie musieliby sprzedawać, żeby do skrzynki pieniądze wrzucić.

Baran:

--- Cytat: Cielec Kierowniczy w 17 Lipiec, 2016, 14:49 ---Jak to szło?
" Człowiek rządzi nad  człowiekiem ku jego szkodzie "?

--- Koniec cytatu ---

Albo...

"Religia jest owocem dogmatyzmu i źródłem upokorzenia i niewolniczego podporządkowania się jednostki."
Edward Abramowski

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej