Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Wystawne życie Ciała Kierowniczego kosztem dzieci?  (Przeczytany 23322 razy)

Offline Fantom

Odp: Wystawne życie Ciała Kierowniczego kosztem dzieci?
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Lipiec, 2016, 17:55 »
@Baran dobrze napisałeś.1000 lubików:) Obrazek to satyra.Jak może obrażać?Jak pisałem rzeczy prawdziwe o KK to też obrażało.Wniosek taki,że satyra i prawda może obrazić tylko ............................. .

Nemo. Wprowadziłem małą korektę :)
« Ostatnia zmiana: 18 Lipiec, 2016, 19:48 wysłana przez Nemo »
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Tusia

  • Gość
Odp: Wystawne życie Ciała Kierowniczego kosztem dzieci?
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Lipiec, 2016, 18:54 »
Bo każdy który tu trafia powinien wiedzieć, że religia katolicka jest również systemem wykorzystującym innych ludzi i powinno się im zwrócić uwagę, że jeżeli po WTs-ie przystąpią do KK wpadną z deszczu pod rynnę.

To jest wyłącznie Twoje zdanie i to jeszcze nieprawdziwe. Znam wielu byłych ŚJ, którzy wrócili do Kościoła Katolickiego i nikt się nie skarżył, że trafił z deszczu pod rynnę. Każdy kto trafia na te forum, powinien też o tym wiedzieć.

Na tym chciałem zakończyć wątek który nie dotyczył głównego tematu i przejdżmy do wątku Wystawne życie Ciała Kierowniczego kosztem dzieci? żeby nie zaśmiecać. :)

A mimo to wkleiłeś ten rysunek, obcinając dół. Myślisz, że jak stłuczesz termometr, to przestaniesz mieć gorączkę? Po raz kolejny zaśmieciłeś wątek, Nie szanujesz nawet własnych słów.


Offline Roszada

Odp: Wystawne życie Ciała Kierowniczego kosztem dzieci?
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Lipiec, 2016, 19:13 »
"nie chcemy na forum zarówno promowania innych wyznań" - to co tu robi Roszada?
Jak on się boi Roszady. :)
Jak się boi KK. ;D
Aż dałem Ci lubika.

Pewnie wywal najlepiej Roszadę to pójdzie do konkurencji.
Tylko żebyś sam nie uciekł z forum po tygodniu, bo nie będę za ciebie pisał, bo mnie nie będzie tu. >:(
« Ostatnia zmiana: 18 Lipiec, 2016, 19:17 wysłana przez Roszada »


Offline Roszada

Odp: Wystawne życie Ciała Kierowniczego kosztem dzieci?
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Lipiec, 2016, 19:16 »
Cytuj
Cytat: Baran w Dzisiaj o 16:03

    Bo każdy który tu trafia powinien wiedzieć, że religia katolicka jest również systemem wykorzystującym innych ludzi i powinno się im zwrócić uwagę, że jeżeli po WTs-ie przystąpią do KK wpadną z deszczu pod rynnę.
Drogi Baranie no to pokaż mi w czym mnie mój kościół tak wykorzystuje.
Jakoś nie czuje się zalewany wodą z rynny. A mam porównanie, bo nie gorzej znam KK niż ŚJ. :)


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Wystawne życie Ciała Kierowniczego kosztem dzieci?
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Lipiec, 2016, 19:21 »
To jest wyłącznie Twoje zdanie i to jeszcze nieprawdziwe. Znam wielu byłych ŚJ, którzy wrócili do Kościoła Katolickiego i nikt się nie skarżył, że trafił z deszczu pod rynnę. Każdy kto trafia na te forum, powinien też o tym wiedzieć.

A mimo to wkleiłeś ten rysunek, obcinając dół. Myślisz, że jak stłuczesz termometr, to przestaniesz mieć gorączkę? Po raz kolejny zaśmieciłeś wątek, Nie szanujesz nawet własnych słów.


Mama uczyła mnie żebym zawsze odpowiadał i był grzeczny, a więc odpowiadam:

Nie wiesz o czym mówisz, ja znam wielu którzy byli w KK, byłych księży, ich kobiety i wiem o czym mówię, dlatego nie zaczynaj tematu, bo kościół katolicki jestem w stanie rozjechać tak samo jak WTS.

Jak nie widziałeś pierwszego zdjęcia które wkleiłem to się nie wypowiadaj, a zdjęcie zostało wklejone w poście w którym piszę o tym że kończę po wklejeniu. Czytaj uważnie a nie pobieżnie.

A najlepiej żebyś wkleił to co uciąłem w pierwszym zdjęciu, bo pierwsze jak i drugie jest dokładnie takie samo. Ja będę zadowolony.
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Wystawne życie Ciała Kierowniczego kosztem dzieci?
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Lipiec, 2016, 19:33 »
Drogi Baranie no to pokaż mi w czym mnie mój kościół tak wykorzystuje.
Jakoś nie czuje się zalewany wodą z rynny. A mam porównanie, bo nie gorzej znam KK niż ŚJ. :)

Moglibyśmy porozmawiać o celibacie, o kobietach, św inkwizycjach, majątku zdobytym na uciśnionych, nieprawdziwych doktrynach, wykorzystywaniu seksualnym nieletnich, homoseksualiżmie itd. :(

To czy Ciebie drogi Roszado KK wykorzystał czy nie i w jaki sposób spowodował że Twoje życie potoczyło się tak a nie inaczej wiesz sam najlepiej i publicznie nie ma powodu, żeby o tym rozmawiać bo to Twoje osobiste sprawy. :)
A żeby W 100% poznać SJ trzeba nim najpierw być, żeby poczuć tą atmosferę
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Roszada

Odp: Wystawne życie Ciała Kierowniczego kosztem dzieci?
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Lipiec, 2016, 19:39 »
Moglibyśmy porozmawiać o celibacie, o kobietach, św inkwizycjach, majątku zdobytym na uciśnionych, nieprawdziwych doktrynach, wykorzystywaniu seksualnym nieletnich, homoseksualiżmie itd. :(

To czy Ciebie drogi Roszado KK wykorzystał czy nie i w jaki sposób spowodował że Twoje życie potoczyło się tak a nie inaczej wiesz sam najlepiej i publicznie nie ma powodu, żeby o tym rozmawiać bo to Twoje osobiste sprawy. :)
A żeby W 100% poznać SJ trzeba nim najpierw być, żeby poczuć tą atmosferę
Inkwizycja mnie nie szarpała, celibat też mnie nie gnębił, majątku mi nie odebrano, doktryny sam sprawdzam z Biblią w ręku, seksualnie ani mnie nie wykorzystywano ani ja innych, homoseksualizmu nie uprawiam i nie bronię ani żaden z mych księży znajomych.
Widzę, że wyświechtanymi sloganami śpiewasz. ;D


Tusia

  • Gość
Odp: Wystawne życie Ciała Kierowniczego kosztem dzieci?
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Lipiec, 2016, 19:40 »
Nie wiesz o czym mówisz, ja znam wielu którzy byli w KK, byłych księży, ich kobiety i wiem o czym mówię, dlatego nie zaczynaj tematu, bo kościół katolicki jestem w stanie rozjechać tak samo jak WTS.

Czym rozjechać? Pokazać czyjeś grzechy? Przeczytaj sobie J 8, 1nn. Nawet faryzeusze nie mieli odwagi rzucić kamieniami. A Ty?

A najlepiej żebyś wkleił to co uciąłem w pierwszym zdjęciu, bo pierwsze jak i drugie jest dokładnie takie samo. Ja będę zadowolony.

Mówisz, masz:



A teraz Twoja powtórka:



Zmieniłeś nazwę.


Offline Roszada

Odp: Wystawne życie Ciała Kierowniczego kosztem dzieci?
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Lipiec, 2016, 19:43 »
A żeby W 100% poznać SJ trzeba nim najpierw być, żeby poczuć tą atmosferę
Nie trzeba w gówno włazić żeby wiedzieć co będzie.
Jeśli znasz lepiej doktrynę i zwyczaje ŚJ ode mnie to zapraszam cie do współpracy lub napisz książkę bym ja za ciebie nie musiał dla ludzi pisać.
Np. poszukaj mi kilkanaście cytatów o modlitwie za zmarłych w nauce Towarzystwa. Ozłocę cię. ;D


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Wystawne życie Ciała Kierowniczego kosztem dzieci?
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Lipiec, 2016, 19:44 »
Nie trzeba w gówno włazić żeby wiedzieć co będzie.
Jeśli znasz lepiej doktrynę i zwyczaje ŚJ ode mnie to zapraszam cie do współpracy lub napisz książkę bym ja za ciebie nie musiał dla ludzi pisać.
Np. poszukaj mi kilkanaście cytatów o modlitwie za zmarłych w nauce Towarzystwa. Ozłocę cię. ;D

Roszada lubię Ciebie ;D
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Roszada

Odp: Wystawne życie Ciała Kierowniczego kosztem dzieci?
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Lipiec, 2016, 19:47 »
Roszada lubię Ciebie ;D
Ale pamiętaj, wszystkich rozumów nie zjadłem. Też się cały czas uczę, czego objawem są kolejne artykuły. :-\


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Wystawne życie Ciała Kierowniczego kosztem dzieci?
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Lipiec, 2016, 19:53 »
Czym rozjechać? Pokazać czyjeś grzechy? Przeczytaj sobie J 8, 1nn. Nawet faryzeusze nie mieli odwagi rzucić kamieniami. A Ty?

Mówisz, masz:



A teraz Twoja powtórka:





Zmieniłeś nazwę.


Tusia, sorry nie mój poziom.

Kończę, bo na KK mógłbym usypać z kamieni Kopiec Kościuszki.  :)
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Tusia

  • Gość
Odp: Wystawne życie Ciała Kierowniczego kosztem dzieci?
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Lipiec, 2016, 19:59 »

Tusia, sorry nie mój poziom.

Szach i mat!


Offline Weteran

Odp: Wystawne życie Ciała Kierowniczego kosztem dzieci?
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Lipiec, 2016, 20:11 »

Bo każdy który tu trafia powinien wiedzieć, że religia katolicka jest również systemem wykorzystującym innych ludzi i powinno się im zwrócić uwagę, że jeżeli po WTs-ie przystąpią do KK wpadną z deszczu pod rynnę.

Brawo, Baran. Zgadzam się w 100 proc. z Twoimi wypowiedziami, a tu ująłeś sedno sprawy. I dzięki, że podrzucasz naprawdę ciekawe i wiele wnoszące materiały, a nie bijesz piany. :) :) :)
« Ostatnia zmiana: 18 Lipiec, 2016, 20:14 wysłana przez Weteran »
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline Roszada

Odp: Wystawne życie Ciała Kierowniczego kosztem dzieci?
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Lipiec, 2016, 20:19 »
Brawo, Baran. Zgadzam się w 100 proc. z Twoimi wypowiedziami, a tu ująłeś sedno sprawy. I dzięki, że podrzucasz naprawdę ciekawe i wiele wnoszące materiały, a nie bijesz piany. :) :) :)
Wszystko świetnie tylko tu nikt nie namawia do wstępowania do KK. :-\
A on pisze jakby było tylko: albo ŚJ albo KK. :)