Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Rozpowszechnianie Biblii na stojaku.  (Przeczytany 7713 razy)

Offline Hippopotamus

Odp: Rozpowszechnianie Biblii na stojaku.
« Odpowiedź #15 dnia: 07 Lipiec, 2016, 15:16 »
Śliskie, słabo się nadaje..
Ale się opłaca. W moich stronach makulatura = 0,33 zł za kilogram. Zbieracze wręcz walczą na śmietnikach o towar :)
Btw. Kiedyś przez jakiś czas, poza pracą na etacie, prowadziłem internetowy antykwariat. W "towar" zaopatrywałem się w okolicznych skupach makulatury. To, co ludzie wyrzucali, niejednokrotnie mnie zadziwiło. Ale zgadnijcie, jakie było najpopularniejsze czasopismo trafiające do recyklingu ?


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Rozpowszechnianie Biblii na stojaku.
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Lipiec, 2016, 15:18 »
zgadnijcie, jakie było najpopularniejsze czasopismo trafiające do recyklingu ?

Strasznica?


Offline Hippopotamus

Odp: Rozpowszechnianie Biblii na stojaku.
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Lipiec, 2016, 15:22 »
Strasznica?
Brawo KaiserSoze ! Za trafną odpowiedź wygrałeś dwa kawałki drewna. Możesz sobie wybrać, które :)


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Rozpowszechnianie Biblii na stojaku.
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Lipiec, 2016, 16:56 »
toś mnie uraczył..


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Rozpowszechnianie Biblii na stojaku.
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Lipiec, 2016, 22:12 »
Haha, dobre ;D. Przynajmniej sobie wpisze do statystyk ;). A tak na serio - bierz wszystko, co Ci dają. Zawsze to jedna propagandowa książka mniej w ich magazynach, którą można oddać na makulaturę i przerobić na coś bardziej pożytecznego, np. papier toaletowy :).

Pół godziny wczesniej podchodzi do stojaka pani w wieku matronalnym z papierochem w zębach. Jakaś znajoma pary głosicielek (pana jeszcze nie było).

- "To dziewczynki wezme se jeszcze przebudźcie, bede miała co czytać, dzięki, to na razie pa"

Przebudzcie dla tej pani to jak Fakt czy Superexpres dla taksówkarza z postoju. :)

„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline egon olsen

Odp: Rozpowszechnianie Biblii na stojaku.
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Październik, 2016, 16:30 »
ida    zmiany    na stojakach  ,narazie  wszystkie  stojaki  sa   zdejmowane  i  czekamy   na   nowe  wytyczne


Offline gedeon

Odp: Rozpowszechnianie Biblii na stojaku.
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Październik, 2016, 17:55 »
ida    zmiany    na stojakach  ,narazie  wszystkie  stojaki  sa   zdejmowane  i  czekamy   na   nowe  wytyczne

O, coś nowego ;D Możesz to przybliżyć, co to znaczy " wszystkie stojaki są zdejmowane"? Czyżby nasze działanie poskutkowało?


Offline Puszek

Odp: Rozpowszechnianie Biblii na stojaku.
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Październik, 2016, 00:32 »
ida    zmiany    na stojakach  ,narazie  wszystkie  stojaki  sa   zdejmowane  i  czekamy   na   nowe  wytyczne

Poważnie?! Nie zauważyłem zmiany.
"I chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem! Chodź ucieknijmy stąd, nikt nie będzie mówił nam co dla nas jest najlepsze..."


Tusia

  • Gość
Odp: Rozpowszechnianie Biblii na stojaku.
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Październik, 2016, 09:46 »
Poważnie?! Nie zauważyłem zmiany.

Nie widziałem w sobotę stojaka, a co tydzień tam byli.


Offline Fantom

Odp: Rozpowszechnianie Biblii na stojaku.
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Październik, 2016, 10:06 »
 ŚJ w Polsce szykuję się na MEGA stojakową akcję z MEGA STOJAKAMI.Stojaki będą miały ekran LCD.Będą od razu wyświetlane filmy ze strony tv.jotwułorg. Obsługiwane na pilota.Podchodzi zainteresowany i pyta się o temat piekła.Stojakowy wyjmuje pilota i wybiera odpowiednią stronkę.Lektor czyta,a stojakowy miło się uśmiecha.Każdy stojakowy będzie zaopatrzony w przepisy prawne,w celu okazania odpowiednim władzom. http://stojaki24.biz/produkt/potykacz-mega-water-typ2/
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Puszek

Odp: Rozpowszechnianie Biblii na stojaku.
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Październik, 2016, 10:38 »
Nie widziałem w sobotę stojaka, a co tydzień tam byli.

Heh..a ja widziałem w piątek, sobotę i poniedziałek.  ;)
"I chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem! Chodź ucieknijmy stąd, nikt nie będzie mówił nam co dla nas jest najlepsze..."


Offline M

Odp: Rozpowszechnianie Biblii na stojaku.
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Październik, 2016, 12:34 »
ŚJ w Polsce szykuję się na MEGA stojakową akcję z MEGA STOJAKAMI.Stojaki będą miały ekran LCD.Będą od razu wyświetlane filmy ze strony tv.jotwułorg. Obsługiwane na pilota.Podchodzi zainteresowany i pyta się o temat piekła.Stojakowy wyjmuje pilota i wybiera odpowiednią stronkę.Lektor czyta,a stojakowy miło się uśmiecha.Każdy stojakowy będzie zaopatrzony w przepisy prawne,w celu okazania odpowiednim władzom. http://stojaki24.biz/produkt/potykacz-mega-water-typ2/

Skąd masz taką informację? Nie widziałem żadnego listu w tej sprawie.

ida    zmiany    na stojakach  ,narazie  wszystkie  stojaki  sa   zdejmowane  i  czekamy   na   nowe  wytyczne

U mnie w mieście na razie stojakowi stoją normalnie tak jak stali.


Tusia

  • Gość
Odp: Rozpowszechnianie Biblii na stojaku.
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Październik, 2016, 16:37 »
U mnie w mieście na razie stojakowi stoją normalnie tak jak stali.

Jeszcze stoją w ciemności.


Offline M

Odp: Rozpowszechnianie Biblii na stojaku.
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Październik, 2016, 17:35 »
Jeszcze stoją w ciemności.

Oni od zawsze stoją i chodzą w ciemności ;D


Offline Fantom

Odp: Rozpowszechnianie Biblii na stojaku.
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Październik, 2016, 17:42 »
ŚJ w Polsce szykuję się na MEGA stojakową akcję z MEGA STOJAKAMI.Stojaki będą miały ekran LCD.Będą od razu wyświetlane filmy ze strony tv.jotwułorg. Obsługiwane na pilota.Podchodzi zainteresowany i pyta się o temat piekła.Stojakowy wyjmuje pilota i wybiera odpowiednią stronkę.Lektor czyta,a stojakowy miło się uśmiecha.Każdy stojakowy będzie zaopatrzony w przepisy prawne,w celu okazania odpowiednim władzom. http://stojaki24.biz/produkt/potykacz-mega-water-typ2/
to jest żart.WTS jak na razie nic nie robi w tym kierunku.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s