Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Łatwa droga Rz 10:9  (Przeczytany 1745 razy)

Offline Kamil

Łatwa droga Rz 10:9
« dnia: 05 Lipiec, 2016, 08:39 »
 Rz 10:9 bt2 "Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie."

Czy naprawdę w to wierzycie?


Offline matus

Odp: Łatwa droga Rz 10:9
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Lipiec, 2016, 09:33 »
Ja akurat nie.
Ale co za różnica, w co kto wierzy, dopóki nie robi innemu krzywdy?
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline Roszada

Odp: Łatwa droga Rz 10:9
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Lipiec, 2016, 12:18 »
Rz 10:9 bt2 "Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że JEZUS JEST PANEM i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych - osiągniesz zbawienie."

Czy naprawdę w to wierzycie?
A ty naprawdę w to wierzysz, cytuję wg Biblii ŚJ:

„Powołam się na postanowienie Jehowy; rzekł do mnie: „Ty jesteś moim synem; ja dzisiaj zostałem twoim ojcem.  Proś mnie, bym ci dał narody w dziedzictwo i krańce ziemi w posiadanie.  Potłuczesz je berłem żelaznym, niczym naczynie garncarskie je roztrzaskasz”. Teraz więc, królowie, wykażcie wnikliwość; dajcie się skorygować, sędziowie ziemi. Służcie Jehowie z bojaźnią i radujcie się ze drżeniem. Pocałujcie syna, żeby On się nie rozsierdził i żebyście nie zginęli z drogi, bo jego gniew łatwo się zapala. Szczęśliwi są wszyscy, którzy się u niego chronią.” (Ps 2:7-12)


Offline Kamil

Odp: Łatwa droga Rz 10:9
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Lipiec, 2016, 12:25 »
to się tyczy dopiero przyszłego świata.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Łatwa droga Rz 10:9
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Lipiec, 2016, 12:26 »
A ty naprawdę w to wierzysz, cytuję wg Biblii ŚJ:

„Powołam się na postanowienie Jehowy; rzekł do mnie: „Ty jesteś moim synem; ja dzisiaj zostałem twoim ojcem.  Proś mnie, bym ci dał narody w dziedzictwo i krańce ziemi w posiadanie.  Potłuczesz je berłem żelaznym, niczym naczynie garncarskie je roztrzaskasz”. Teraz więc, królowie, wykażcie wnikliwość; dajcie się skorygować, sędziowie ziemi. Służcie Jehowie z bojaźnią i radujcie się ze drżeniem. Pocałujcie syna, żeby On się nie rozsierdził i żebyście nie zginęli z drogi, bo jego gniew łatwo się zapala. Szczęśliwi są wszyscy, którzy się u niego chronią.” (Ps 2:7-12)

Jestem synem. Mnie całujcie. Mam się wypiąć, czy sięgniecie sami? :D


Offline Roszada

Odp: Łatwa droga Rz 10:9
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Lipiec, 2016, 12:27 »
to się tyczy dopiero przyszłego świata.
A co mnie obchodzi przyszłego czy obecnego?
Gdzie ten Syn w Twej nauce.
Kto ci powiedział że przyszłego świata?
Jaki masz autorytet?

Komu płacisz dziesięcinę?
« Ostatnia zmiana: 05 Lipiec, 2016, 12:35 wysłana przez Roszada »


Offline Agalloch

Odp: Łatwa droga Rz 10:9
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Lipiec, 2016, 12:56 »
Jestem synem. Mnie całujcie. Mam się wypiąć, czy sięgniecie sami? :D

A nie mówiłem, żeby z tymi tabletowymi eksperymentami nie przesadzać? Teraz boli i trzeba całować...
 ::)


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Łatwa droga Rz 10:9
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Lipiec, 2016, 13:06 »
Tak to jest, jak pewne rzeczy przyjmuje się bez znieczulenia... :D