Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Bobo i "jego" forum  (Przeczytany 5733 razy)

Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Bobo i "jego" forum
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Lipiec, 2016, 13:25 »
Zdecydowanie najbardziej zaintrygował mnie tytuł zapowiadający demona podszywającego się pod Miecia Fogga:
https://www.youtube.com/watch?v=mJopMg-_VGM

Niestety znów rozczarowanie: szanowny pan demon (jak zapewne napisałby jeden z użytkowników "konkurencyjnego" forum) i tym razem postanowił skontaktować się osobą leczącą się u specjalisty bardzo konkretnej, charakterystycznej w tym przypadku specjalności...

Najpierw chciałem stwierdzić, ale ostatecznie zapytam. Sądząc po wklejonym przez Ciebie linku...hmmm...
czy Ty też czytając te frapujące tytuły poczułeś wyraźne rozdzielenie swojej prawej półkuli od lewej???


Offline Czuwający

Odp: Bobo i "jego" forum
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Lipiec, 2016, 13:31 »
ew cytując klasyka : " A może do końca nie wiesz, co na siebie założyłeś? Albo czujesz, że się wygłupiłeś, a teraz nie chcesz się do tego przyznać? Chodzi mi o ten sweter, co go masz na sobie......"


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Bobo i "jego" forum
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Lipiec, 2016, 13:34 »
Chłopaki nie płaczą.


Offline Agalloch

Odp: Bobo i "jego" forum
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Lipiec, 2016, 15:57 »
Najpierw chciałem stwierdzić, ale ostatecznie zapytam. Sądząc po wklejonym przez Ciebie linku...hmmm...
czy Ty też czytając te frapujące tytuły poczułeś wyraźne rozdzielenie swojej prawej półkuli od lewej???

Niestety aż takich doznań nie doświadczyłem  :(  Natomiast kiedy przeczytałem tytuł "Głos demona z gramofonu brrr..." w mojej wyobraźni istotnie na moment pojawił się straszny demon podśpiewujący sobie wesolutko głosem Miecia Fogga: "A ja sobie gram na gramofonie, tra li tra la la la, tra li tra la la la...".

Może ja też powinienem zgłosić się do specjalisty?  :)


Offline Czuwający

Odp: Bobo i "jego" forum
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Lipiec, 2016, 11:51 »
podobno wcześnie wykryta choroba................ ;D ;D ;D ;D