Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Hej!  (Przeczytany 2745 razy)

Offline gangas

Odp: Hej!
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Lipiec, 2016, 11:10 »
 Witaj witaj Zagubiona. Dowiedz się dokładniej, bo coś mi się wydaje, że gdyby wiedzieli, że mieszkasz z narzeczonym to zaocznie by Cię wykluczyli. Tak tylko gdybam. ??? ???
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline zagubiona

Odp: Hej!
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Lipiec, 2016, 11:13 »
Wiedziali wiedziali :) Tylko nie zdążyli mnie wykluczyć bo się zdążyłam zaślubić


Offline M

Odp: Hej!
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Lipiec, 2016, 11:13 »
Witaj witaj Zagubiona. Dowiedz się dokładniej, bo coś mi się wydaje, że gdyby wiedzieli, że mieszkasz z narzeczonym to zaocznie by Cię wykluczyli. Tak tylko gdybam. ??? ???

Nie doczytałeś :).

Jak wyszłam za mąż, starsi zniknęli i przestali się interesować, a rodzice z otwartymi ramionami przywitali zięcia w gronie rodziny.


Offline gangas

Odp: Hej!
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Lipiec, 2016, 11:23 »
 Chcecie powiedzieć, że ślub zmazuje wcześniejsze grzechy? O to progres w wts-e. :o :o Znam parkę, gdzie dziewczyna chlapnęła komuś, że przed ślubem było fiku-miku i mimo, że byli po ślubie to zwołali im komitet. On się nie przyznał a ona tak. Nie pamiętam, czy oboje ich wykluczyli ale jego na 1000%. Ot taki autentyk sprzed wielu lat.  ;D ;D
Jutro to dziś tyle że jutro.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Hej!
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Lipiec, 2016, 11:37 »
Chcecie powiedzieć, że ślub zmazuje wcześniejsze grzechy? O to progres w wts-e. :o :o Znam parkę, gdzie dziewczyna chlapnęła komuś, że przed ślubem było fiku-miku i mimo, że byli po ślubie to zwołali im komitet. On się nie przyznał a ona tak. Nie pamiętam, czy oboje ich wykluczyli ale jego na 1000%. Ot taki autentyk sprzed wielu lat.  ;D ;D

Jeżeli
- zdarzenie miało miejsce wiele lat temu
- zbór nie jest świadomy
to można zrezygnować z komitetu. Takie przedawnienie. Jak widać jehowa nie tylko puszcza w niepamięć ale też po prostu zapomina. Ot, starość. Może o dacie Armagedonu też zapomni?


Offline gangas

Odp: Hej!
« Odpowiedź #20 dnia: 04 Lipiec, 2016, 11:46 »
Jeżeli
- zdarzenie miało miejsce wiele lat temu
- zbór nie jest świadomy
to można zrezygnować z komitetu. Takie przedawnienie. Jak widać jehowa nie tylko puszcza w niepamięć ale też po prostu zapomina. Ot, starość. Może o dacie Armagedonu też zapomni?

 Nie zapomina spoko. Już tych dat ustalał wiele tylko qrwa mać przesypia. Ale w tablecie może sobie ustawić budzenie. ;) ;)

Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Hej!
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Lipiec, 2016, 12:01 »
Witaj na forum Zagubiona.
Czuj się jak najlepiej, znalazłaś miejsce gdzie zostaniesz zrozumiana. Po tym co napisałaś jestem trochę przerażona, jeśli tylko dasz najmniejszy powód dla rodziny, który może świadczyć o tym że myślisz inaczej niż by chcieli to nie odpuszczą aż do Twojego wykluczenia. Gdyby nie ostracyzm i odrzucenie przez rodzinę to z miejsca doszłoby mnóstwo osób.
Zagubiona nie podejmuj decyzji zbyt pochopnie, w przypływie emocji, decyzję o dołączeniu podejmij w najbardziej dogodnym dla siebie czasie. Nie patrz kto się dołącza później Ty będziesz musiała wziąć na klatę wszystko z tym związane.
Dziel się swoimi myślami i wątpliwościami, korzystaj z naszych.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline muminka

Odp: Hej!
« Odpowiedź #22 dnia: 04 Lipiec, 2016, 12:30 »
Dokładnie.  Najlepiej przygotować się psychicznie. Nawet bowiem jak wiemy co nas czeka może być trudno. Jednak pamiętaj że czas leczy rany Ale decyzja musi być twoja.  Teraz buduj własna siłę
"Żyj według życiorysu, który chciałbyś sobie napisać. Aleksander Kumor "