Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: San Diego: 4000 dolarów dziennie kary dla WTS za uchylanie się od nakazu sądu  (Przeczytany 19375 razy)

Offline Lechita

Pamiętam jak kilka lat temu, popularne było stwierdzenie powtarzane na zebraniach, że Towarzystwo Strażnica jest jedyną organizacją na świecie, która 100% swoich finansów przeznacza na edukacje biblijną.
Wtedy wydawało mi się to prawdą. Dziś wiem, że większego kłamstwa ze świecą szukać  :o

Na moich słowiańskich bogów! Oby ta "łajba", o której wspomina Cielec Kierownicy jak najszybciej poszła na dno, a torpedą , która ją tam pośle jest internet! Szybki przesył wiadomości to potęga, której boją się tyrani!
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Estera

   Tak.
   Strażnica przegra z oświeceniem, jakie jest zawarte w internecie.
   Oni chyba jeszcze o tym nie wiedzą, a może wiedzą, ale się jeszcze łudzą, że ich koniec daleki.
   ;D ;D ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Startek

WTS ma iść na dno ? OJ ! JAKA SZKODA !  TO WIELKA SZKODA !   Łzy cisną się same do oczu , jak wielka to szkoda !😢


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 548
  • Polubień: 4649
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
   Tak.
   Strażnica przegra z oświeceniem, jakie jest zawarte w internecie.
   Oni chyba jeszcze o tym nie wiedzą, a może wiedzą, ale się jeszcze łudzą, że ich koniec daleki.
   ;D ;D ;D
wiedzą wiedzą!
Ograniczenie literatury wyprzedaż majątku (raczej transfer majątku ze spalonej mety)
Widać jak na dłoni że przygotowują się do recesji
Jednak nawet dla połowy wiernych będą dalej kręcić brodcasting i wyciskać finansową cytrynke


Michał chlu

  • Gość
Mi się udało przekonać moja cała rodzine która pozostała jako ŚJ żeby nie dawali datków, niech będą sobie dalej w organizacji ale żeby nie dawali kasy, raczej nie zmartwili się z tego powodu 🤣



Offline Sebastian

Przecież sędzia widząc, że WTS nie chce współpracować może mocniej uderzyć ich po kieszeni.
no właśnie: czy sędzia może? ktoś zna (chociażby pobieżnie) prawo amerykańskie w tej kwestii? Od czego zależy kwota codziennej kary? Od deklarowanej kwoty bilansowej podmiotu? Od kaprysu sędziego? Od deklarowanego zysku netto?

Czy inny sędzia mógłby nałożyć np. 10.000 USD kary dziennie?
Czy inny sędzia mógłby nałożyć np. 1.000.000 USD kary dziennie?
gdzie jest granica której sędziemu nie wolno przekroczyć?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Ślepy

witam
mam pytanie, na które może już padła odpowiedź, ale chciałbym niejako 'namacalne' dowody.

Czy sąd w Kalifornii chciał dotrzeć do wszystkich dokumentów dotyczących pedofilii u SJ czy tych konkretnych w tej sprawie?
Artykuły mówią tylko o tej sprawie i znając życie nie krentaczą  :D jednakże potrzebuję twardego dowodu. Pobrałem już wyrok sądu i zamierzam go dokładnie prześledzić, ale może ktoś z was już to zrobił i wie w którym fragmencie powinienem tego szukać.

Dlaczego o to proszę? Ponieważ są ludzie, którzy o tym wyroku wiedzą, ale bronią Orga tym, że Sąd chciał wgląd do WSZYSTKICH dokumentów w sprawach pedofilii. Dla mie to niedorzeczne, ale wiecie jak to jest z betonami... :o  ::)

Z wyrazami wdzięczności Wasz Brat  ;D


KaiserSoze

  • Gość
To nie ma żadnego znaczenia w sytuacji gdy twierdzi sie ze sie nie chroni pedofilów. Niechęć do wydania dokumentów przeczy wszystkim twierdzeniom WTSu o tym jak bardzo są przeciw pedofilii.


Offline CEGŁA

witam
mam pytanie, na które może już padła odpowiedź, ale chciałbym niejako 'namacalne' dowody.

Czy sąd w Kalifornii chciał dotrzeć do wszystkich dokumentów dotyczących pedofilii u SJ czy tych konkretnych w tej sprawie?
Artykuły mówią tylko o tej sprawie i znając życie nie krentaczą  :D jednakże potrzebuję twardego dowodu. Pobrałem już wyrok sądu i zamierzam go dokładnie prześledzić, ale może ktoś z was już to zrobił i wie w którym fragmencie powinienem tego szukać.

Dlaczego o to proszę? Ponieważ są ludzie, którzy o tym wyroku wiedzą, ale bronią Orga tym, że Sąd chciał wgląd do WSZYSTKICH dokumentów w sprawach pedofilii. Dla mie to niedorzeczne, ale wiecie jak to jest z betonami... :o  ::)

Z wyrazami wdzięczności Wasz Brat  ;D

Z tego co mi się przypomina Barbara Anderson pracując w Biurze Głównym w Nowym Jorku dotarła do listy pedofilii, która była tworzona latami. Prawdopodobnie zawierała dane Świadków Jehowy pedofilii z całego świata. Właśnie tej listy nie chcieli, aby otrzymał ją sąd. Wolą płacić szmal niż zbankrutować. Podejrzewam, że wybuchłby skandal globalny.
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline gedeon

Z tego co mi się przypomina Barbara Anderson pracując w Biurze Głównym w Nowym Jorku dotarła do listy pedofilii, która była tworzona latami. Prawdopodobnie zawierała dane Świadków Jehowy pedofilii z całego świata. Właśnie tej listy nie chcieli, aby otrzymał ją sąd. Wolą płacić szmal niż zbankrutować. Podejrzewam, że wybuchłby skandal globalny.

http://watchtowerdocuments.org/

https://swiadkowiejehowywpolsce.org/ciche-owce/barbara-anderson-wstrzasajacy-wywiad-z-autorka-ksiazki-%27glosiciele-krolestwa-boz/


Offline Ślepy

dzieki chłopy za odpowiedzi  :)

To nie ma żadnego znaczenia w sytuacji gdy twierdzi sie ze sie nie chroni pedofilów. Niechęć do wydania dokumentów przeczy wszystkim twierdzeniom WTSu o tym jak bardzo są przeciw pedofilii.

Słuszne słowa! to mnie troche otrzeźwiło i wróciłem na odpowiedni tor myślenia 8-)

'nikt mi nie bedzie mówił że białe jest białe a czarne jest czarne!' :o


Offline CEGŁA

 Może wyeksponuje dokument sądowy, aby łatwiej było się dobrać do źródła, gdyby ktoś był zbyt leniwy  ;) ---> LINK
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Przykład ze strony 5: ‘Watchtower was aware of Campos's actions, but did not
report him to the police or take any action to prevent further abuse.’
Do kogo to Jezus powiedział ‘Węże, pomiocie żmijowy…’ - czyż nie do tych, którzy podawali się za jego naśladowców? I jeszcze to, że ‘wielu powie mi owego dnia: “Panie, Panie, czyśmy w twoim imieniu nie (…), i nie czynili wielu potężnych dzieł?” A ja im wtedy odpowiem: “(…) nigdy was nie znałem.”’
Chrystus, którego ja znam, brzydzi się tym plugastwem.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Michał chlu

  • Gość
Może wyeksponuje dokument sądowy, aby łatwiej było się dobrać do źródła, gdyby ktoś był zbyt leniwy  ;) ---> LINK

A skąd taki dokument bo na Google drive można wszystko wrzucić, czy jest link bezpośrednio do pobrania tego dokumentu?


Offline CEGŁA

Nie można wrzucać i produkować takich dokumentów w USA bezkarnie.

Wpisujesz w Google: "court california D070723" - to nr. sprawy,
następnie przechodzisz na pozycję:



następnie musisz zjechać do pozycji:


lub możesz wpisać adres: http://www.courts.ca.gov/opinions-slip.htm?Courts=Y

INNA METODA
Wchodzisz na stronę:


www.courts.ca.gov

klikasz zakładkę "Option"
następnie wybierasz "Published Opinion"
następnie z menu rozwijanego wybierasz "Last 120 days" i przycisk "view"
przechodzisz do pozycji:


Możesz pobrać w pdf lub word


Link bezpośrdedni do dokumentu na rządowej stronie Sądu California ---> LINK
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.