Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 2887 razy)

Offline Woland

Witam
« dnia: 28 Czerwiec, 2016, 07:50 »
Witam forumowiczów , jak i pilnych szpiegów organizacji

2 «Dlaczego Twoi uczniowie postępują wbrew tradycji starszych? Bo nie myją sobie rąk przed jedzeniem».
3 On im odpowiedział: «Dlaczego i wy przestępujecie przykazanie Boże dla waszej tradycji?(...)
 I tak ze względu na waszą tradycję znieśliście przykazanie Boże.
7 Obłudnicy, dobrze powiedział o was prorok Izajasz:
8 Ten lud czci Mnie wargami,
lecz sercem swym daleko jest ode Mnie.
9 Ale czci mnie na próżno,
ucząc zasad podanych przez ludzi».

Pozdrawiam z Pergamonu


Offline Roszada

Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Czerwiec, 2016, 09:27 »
Witaj Woland czy może Wolny Land. :)


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Czerwiec, 2016, 09:34 »
Witamy z innych rejonów globu.


Offline Woland

Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Czerwiec, 2016, 09:37 »
Miło mi.Witajcie.


Offline Roszada

Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Czerwiec, 2016, 09:40 »
Pozdrawiam z Pergamonu
Jest tych Pergamonów na wiki :):
Cytuj
Pergamon (miasto) – Wikipedia, wolna encyklopedia

Pergamon (państwo) – Wikipedia, wolna encyklopedia

Pergamon – Wikipedia, wolna encyklopedia


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Czerwiec, 2016, 09:41 »
Jest tych Pergamonów na wiki :):

Jest nawet pergamin!


Offline Woland

Odp: Witam
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Czerwiec, 2016, 10:03 »
Nie , nie , ja prosto spod tronu szatana , tylko tyle
"Wiem, gdzie mieszkasz, tam, gdzie jest tron szatana
(...) są tam tacy, którzy trzymają się nauki Balaama, który nauczał Balaka, jak uwodzić synów izraelskich, by spożywali rzeczy bałwanom ofiarowane i uprawiali nierząd. Tak i ty masz u siebie takich, którzy również trzymają się nauki nikolaitów.(...)

Jestem z wielkiego miasta i ze wspaniałego tabletowego i nowoczesnego Zbórdelu.
Pieśni śpiewamy do telefonów , popieramy dwuczłonowe namaszczone członki , puszczamy w służbie filmiki , stoimy 5 metrów od wózka by  niepostrzeżenie zaatakować niczym pantera . Ogólnie pisząc wszystko u nas zgodnie z wzorem Chrystusowym.
Bracia u nas upraszczają sobie życie wyjeżdżając do atrakcyjnych lokacji Ameryki, Afryki głosić namiętnie AmeroAmerykanom, AfroAfrykanom . Oraz na Kanary . Oczywiście s a to wyjazdy duchowe.

Tyle o mnie i mojej sytuacji.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Czerwiec, 2016, 10:20 »
Nie , nie , ja prosto spod tronu szatana , tylko tyle
"Wiem, gdzie mieszkasz, tam, gdzie jest tron szatana
(...) są tam tacy, którzy trzymają się nauki Balaama, który nauczał Balaka, jak uwodzić synów izraelskich, by spożywali rzeczy bałwanom ofiarowane i uprawiali nierząd. Tak i ty masz u siebie takich, którzy również trzymają się nauki nikolaitów.(...)

Jestem z wielkiego miasta i ze wspaniałego tabletowego i nowoczesnego Zbórdelu.
Pieśni śpiewamy do telefonów , popieramy dwuczłonowe namaszczone członki , puszczamy w służbie filmiki , stoimy 5 metrów od wózka by  niepostrzeżenie zaatakować niczym pantera . Ogólnie pisząc wszystko u nas zgodnie z wzorem Chrystusowym.
Bracia u nas upraszczają sobie życie wyjeżdżając do atrakcyjnych lokacji Ameryki, Afryki głosić namiętnie AmeroAmerykanom, AfroAfrykanom . Oraz na Kanary . Oczywiście s a to wyjazdy duchowe.

Tyle o mnie i mojej sytuacji.

Zaznajesz bracie tyulu błogosławieństw!
Jak to dobrze, że postanowiłeś dołączyć do Jedynej W Swoim Rodzaju Społeczności Pełnoczasowych Odstępców Jehowy!


Offline Woland

Odp: Witam
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Czerwiec, 2016, 11:06 »
Ostatnio po służbie poczęstowałem siostrę zupą pomidorową . Mąż chory w domu, ona głodna. Strasznie się wzbraniała , potem zjadła. Pytam , czy jej chop ma coś na obiad ? Nie ma , to zupę w krałzę i niech je.
Bidula popłakała się wzruszona tym jak to ujęła "niezwykłym gestem życzliwości".

A w sobotę byłem nad wodą z dzieciakami, jacyś mili ludzie z dziećmi obok nas nad kocu. Zahajcowali grilla. Moje dzieciaki patrzą na kiełbasy z jęzorem do pępka, cudze -wiadomo-lepsze. Mówię - polecę do sklepu po jakieś padliny. Na to Pani mówi  - chybaś padł na łeb , niech dzieciaki jedzą. Potem myśmy wyciagnęli jakieś ciasto , kawencję mrożoną , napoje. To się dzieciaki nowopoznane podłączyły i obozowisko się połączyło. Nie było łez , ale poznałem , że to byli ludzie Chrystusowi. Po miłości poznałem.

PS Taka migawka z EŁRO 2016.
Czy zauważyliście-li że te wszystkie komunały o szkodliwości sportu , rywalizacji , kibocowania & so on ... nie dotyczą EŁRO?

Do nas starsi z innych zborów pasjami chodzą na niedzielne zebrania , bo wcześnie , a potem w porze ich zebrania MECZYK.
I jest cacunio, krasiwo i haraszo


Offline Roszada

Odp: Witam
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Czerwiec, 2016, 11:14 »
Znałem nawet ŚJ co w Poznaniu regularnie Kolejorzowi kibicowali.
Ale jak jeden z nich został wykluczony, to nawet na stadionie nie chcieli go widzieć koło siebie. :(
A tam starszych nie było, ale Jehowa z góry patrzył na mecz. ;D


Offline Woland

Odp: Witam
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Czerwiec, 2016, 11:31 »
Znałem nawet ŚJ co w Poznaniu regularnie Kolejorzowi kibicowali.
Ale jak jeden z nich został wykluczony, to nawet na stadionie nie chcieli go widzieć koło siebie. :(
A tam starszych nie było, ale Jehowa z góry patrzył na mecz. ;D

Jaki jest stosunek do kolejorza królów i kapłanów, współrządzących z Chrystusem? Kibicują? Jest fanówa? Wspierają duchem?
Coś tam w tym rządzie im nie wychodzi 102 lata panują a dalej kiepawo na ziemi. Może Jezus zostaje demokratycznie przegłosowany przez resztę grona? A może go"sędzie" Rutherford chytrze wypieprzył z zarządu?
 


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Czerwiec, 2016, 11:58 »
Jaki jest stosunek do kolejorza królów i kapłanów, współrządzących z Chrystusem? Kibicują? Jest fanówa? Wspierają duchem?
Coś tam w tym rządzie im nie wychodzi 102 lata panują a dalej kiepawo na ziemi. Może Jezus zostaje demokratycznie przegłosowany przez resztę grona? A może go"sędzie" Rutherford chytrze wypieprzył z zarządu?

Nie podoba mi się twój styl, bracie Woland. Jest jeszcze bardziej ironiczny niż mój.
Dlatego pisz, pisz, pisz i nie przerywaj! :)


Blizna

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Czerwiec, 2016, 12:47 »
Witaj magu.
Czy Fagot i Behemot też przybędą?


Offline Woland

Odp: Witam
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Czerwiec, 2016, 12:56 »
Annuszka już kupiła olej słonecznikowy , a nawet już go rozlała,a więc będzie się działo , Bracie/Siostro Blinza


Blizna

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Czerwiec, 2016, 13:04 »
Annuszka już kupiła olej słonecznikowy , a nawet już go rozlała,a więc będzie się działo , Bracie/Siostro Blinza
Tak, Berliozowi utnie głowę kobieta, Rosjanka, komsomołka.
Inaczej nie może być.