Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"  (Przeczytany 141509 razy)

Offline Hippopotamus

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #180 dnia: 21 Lipiec, 2016, 12:33 »
Dasz radę!
Przedmówcy dobrze radzą. Jeśli chcesz jeszcze formalnie być w org, to ja polecam mówić o silnej depresji, leczeniu u specjalistów, myślach samobójczych.
Ja bym się tak bardzo nie otworzył przed obcymi ludźmi, nawet jeśli to ściema. Pamiętaj, że nie spotkasz tu wykwalifikowanych psychologów, a nędznych urzędników korporacji biznesowej, do tego prawdopodobnie bez żadnego wykształcenia (świeckiego). Przyjdzie do Ciebie dwóch Januszy, którzy z PNŚ w ręku będą klepać wyuczone na pamięć regułki. To z całą pewnością nie są Twoi przyjaciele i ja bym nie marnował czasu na taką wizytę. Zresztą, dziesięć lat temu jednego starszego z tzw. wizyty pasterskiej wyprosiłem  :)


Blizna

  • Gość
Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #181 dnia: 21 Lipiec, 2016, 13:20 »
Dokładnie!!!


od-nowa

  • Gość
Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #182 dnia: 21 Lipiec, 2016, 13:42 »
Jeszcze nie pisałam tego, u nas było w domu tak, że początkowo, gdy już byłam nieaktywna, chodziłam tylko na Pamiątki, starsi przyszli z dwa razy na te odwiedziny pasterskie, męczyło mnie to tłumaczenie się zwłaszcza, że wiedziałam już od kilku o ukrywanej przynależności org. do ONZ i inne, a także byłam wtedy już świadoma psychomanipulacji. Gdy mąż w pózniejszych latach mówił, że bracia chcą mnie odwiedzić (wizyta pasterska), mówiłam: powiedz braciom, że dziękuje, ale nie chcę z nikim rozmawiać, a ty wiesz dlaczego. Kilka lat tak to trwało, do ubiegłego roku, gdy zdecydowałam o odłączeniu i sama powiedziałam do męża: Jak będziesz na zebraniu powiedz braciom, że zapraszam na rozmowę i spotkam się z nimi.


Offline Lila

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #183 dnia: 21 Lipiec, 2016, 14:10 »
Ja bym się tak bardzo nie otworzył przed obcymi ludźmi, nawet jeśli to ściema. Pamiętaj, że nie spotkasz tu wykwalifikowanych psychologów, a nędznych urzędników korporacji biznesowej, do tego prawdopodobnie bez żadnego wykształcenia (świeckiego). Przyjdzie do Ciebie dwóch Januszy, którzy z PNŚ w ręku będą klepać wyuczone na pamięć regułki. To z całą pewnością nie są Twoi przyjaciele i ja bym nie marnował czasu na taką wizytę. Zresztą, dziesięć lat temu jednego starszego z tzw. wizyty pasterskiej wyprosiłem  :)

No ja to właśnie z tego powodu im powiedziałam. Wydzwaniali do mnie z różnych numerów i koniecznie chcieli się spotkać. A wcześniej byli u mnie i właśnie (w sumie inteligentni ludzie, na poziomie, ale ślepi pasterze) zaaplikowali mi terapię uśmiechem i radami ze strażnicy.
Powiedziałam im właśnie mniej więcej to, bez szczegółów, ale na tyle konkretnie, żeby wiedzieli, że powyższa to ich "kwalifikacje" i skoro jestem pod opieką lekarza, to ich modlitwa i wspólna herbata mi nie pomogą. Miałam już dość i gdyby posunęli się dalej, to bym im powiedziała "to mnie sobie wykreślcie", bo już byłam na krawędzi cierpliwości.
To była nasza ostatnia rozmowa :) Czyli skuteczna.


od-nowa

  • Gość
Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #184 dnia: 21 Lipiec, 2016, 14:34 »
O to chodzi, aby przed obcymi ludzmi bez kwalifikacji do "grzebania" w sferach osobistych, prywatnych powiedzieć tak i tyle, aby sobie samemu nie szkodzić.
Każdy ma inaczej.

« Ostatnia zmiana: 21 Lipiec, 2016, 14:53 wysłana przez od-nowa »


Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #185 dnia: 25 Lipiec, 2016, 00:23 »
No to ja po obejrzeniu całego zgromadzenia chciałbym podzielić się ogólnym wrażeniem.
Przede wszystkim mówcy. Patrząc na większość z nich miałem ważenie, że oglądam jakieś karykatury z komiksów, kreskówek. Ogólnie ta mimika gesty. To wszystko takie jakieś przerysowane. Sposób mowy taki jakiś oł je po prostu wchodzi w tyłek słuchaczowi, że aż miło podobnie z lektorami filmowymi taki płaczący ton Jeeeeehoooowooo
Nie wiem jak mogłem kiedyś tego słuchać podczas dramatów

Ja mam podobne odczucia, które zniechęcają mnie do patrzenia na tych ludzi.
A jak widzę wysadzony na paluch pierścień królewski, to już w ogóle, do kompletu - mix wymiotny, kicz, sztuczność, pokaz i teatr. Fuu
Albo jestem przewrażliwiony. Ale taki "wyseksiony" mówca z pierścieniem  mnie odpycha, jak w poniższym linku (ustawione jest na 57:40 posłuchajcie go chwilę). Czy to może ja tylko mam jakiś taki ameryko-glanco-lalko-wstręt?

https://youtu.be/CBlYmEa4Q4s?t=3459


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #186 dnia: 25 Lipiec, 2016, 00:49 »
Ja mam podobne odczucia, które zniechęcają mnie do patrzenia na tych ludzi.
A jak widzę wysadzony na paluch pierścień królewski, to już w ogóle, do kompletu - mix wymiotny, kicz, sztuczność, pokaz i teatr. Fuu
Albo jestem przewrażliwiony. Ale taki "wyseksiony" mówca z pierścieniem  mnie odpycha, jak w poniższym linku (ustawione jest na 57:40 posłuchajcie go chwilę). Czy to może ja tylko mam jakiś taki ameryko-glanco-lalko-wstręt?

https://youtu.be/CBlYmEa4Q4s?t=3459


No, no. To ten sam tylko z  brodą z filmu kongresowego. John Cedars go wyśledził :). Świdrujący wzrok. Lepiej długo na niego nie patrzeć. Bo hipnoza murowana.



"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Exodus

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #187 dnia: 25 Lipiec, 2016, 14:39 »

No, no. To ten sam tylko z  brodą z filmu kongresowego. John Cedars go wyśledził :). Świdrujący wzrok. Lepiej długo na niego nie patrzeć. Bo hipnoza murowana.




   No nie!!!! Znowu fingiel na paluchu !  :o . Wielkie dzięki Baran'ku :D Jak pokażę to żoneczce to ją sczyści ;D


Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #188 dnia: 25 Lipiec, 2016, 14:53 »
   No nie!!!! Znowu fingiel na paluchu !  :o . Wielkie dzięki Baran'ku :D Jak pokażę to żoneczce to ją sczyści ;D

Najlepiej puść jej kawałek w akcji. Hipnotyczny gość jak nic:

https://youtu.be/CBlYmEa4Q4s?t=3459

Oni to chyba ćwiczą, tę sztuczność,
jak ptrzę na jego oczy, widzę brak szczerości
i wielką inteligencję w manipulowaniu aktorstwem.
Brrr, jak dobrze że Bóg mnie stamtąd zabrał.

« Ostatnia zmiana: 25 Lipiec, 2016, 14:57 wysłana przez Abba »


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #189 dnia: 25 Lipiec, 2016, 14:58 »
Jest pod wpływem demona, jak nic; wiem co mówię; znam się na tym


Offline Salome

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #190 dnia: 25 Lipiec, 2016, 15:29 »
Pierścień co najmniej dyskusyjny, wygląda z daleka jak trupia czaszka.
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline sabekk

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #191 dnia: 29 Sierpień, 2016, 15:55 »

Film o "nowym świecie", który przyniesie nam nowy smak bycia doskonałym ( podniosła muzyka w tle aż uniosła tłumy)
* odnośnie podkładu muzycznego Audiomachine  - ludzie byli zachwyceni myśląc, że jest to muzyka produkcji WTSu (...)

Fajny był to kawałek. Przyjemny dla ucha. Eternal Flame z albumu Epica.
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline Iza

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #192 dnia: 29 Sierpień, 2016, 16:05 »
Fajny był to kawałek. Przyjemny dla ucha. Eternal Flame z albumu Epica.
Faktycznie Audiomachine ma fajne kawałki.
Ale ja nie zawsze mogę tego słuchać. Są momenty, ze po kilku utworach ogarnia mnie niepokój i rozdrażnienie. Nie wiem, czemu ta muzyka tak na mnie działa.
Odnośnie panów z pierścieniami to mam podobne odczucia jak Abba .
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline TomBombadil

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #193 dnia: 04 Wrzesień, 2016, 20:21 »
Obejrzałam niemiecki filmik o kongresie. Była tam mowa o muzyce do ostatniego filmu z kongresu,że to satanistyczne i złe. Miałam też parę rozmów z osobami z pogranicza org,o tejże muzyce. A że się totalnie nie znam,to poszperałam co to ta Audiomachine. I trochę nie rozumiem tych zarzutów. Kompozytor tejże muzyki satanistą nie jest,raczej pasjonat klasyki. Zafascynowany Mozartem i Szopenem. Firma Audiomachine specjalizuje się w legalnej sprzedaży różnych kawałków. Ma specjalne umowy z twórcami muzyki. Ponoć jest tania i popularna.  Czy ktoś mi może wyjaśnić o co naprawdę chodzi? Domyślam się,że z jednej strony zniechęca się do muzyki świeckiej i nakazuje wybredność,ale całkowitego embarga na obcą muzykę nie ma. Pytam bo oprócz siebie,chcę zaspokoić ciekawość jeszcze kogoś,kto mówi,że to czepianie się i szukanie haków na siłę.


Offline matus

Odp: Kongres ,,Lojalnie trwajmy przy jehowie!"
« Odpowiedź #194 dnia: 04 Wrzesień, 2016, 20:55 »
Czepianie się i szukanie haków na siłę.

WTS sam nie potrafi porządniejszej muzyki skomponować. No bo niby jak? Wykształcenie be. Zamiast grać/komponować można przecież głosić/pionierzyć.

A kupili nie dość, że dobrą, to jeszcze tanią. Czyli zamierzony muzyką efekt osiągnięty, i zostały przyoszczędzone pieniądze, które przecież można przeznaczyć na godniejsze cele (albo wypłatę odszkodowania).


Myślę, że muzyka to nie jest zresztą jedyna rzecz, którą WTS kupuje, zamiast zlecać to "swoim".
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.