Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 3775 razy)

Offline Alicja

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 87
  • Polubień: 202
  • "we're all mad here"
Odp: Witam
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Maj, 2016, 00:20 »
Alicjo, Świadek niewierzący w Boga to ciekawe zestawienie :)

Czy masz obecnie jakiś kontakt ze zborem, czy po prostu przestałaś kiedyś chodzić na zebrania i nikt ze starszych Ciebie o to nie nagabuje?

Pytam, bo jeśli jesteś aktywnym Świadkiem chodzącym na zebrania, to musiałabyś się nieźle gimnastykować żeby zachować pozory... aż trudno byłoby mi to sobie wyobrazić!  ;D

Faktycznie, próbowałam jeszcze udawać przez jakieś kilka długich miesięcy :D ale starsi dowiedzieli się o moim chłopaku (do tej pory głowię się skąd) i po kilku rozmowach z nimi uznałam że po prostu zniknę :P rodzicom, którzy mieszkają po drugiej stronie Polski powiedziałam chyba dopiero po roku, czy trochę później. O dziwo starsi nie dzwonili ni nic. Rodzice często mówią, że powinnam się z nimi skontaktować i załatwić sprawę, ale jakoś specjalnie mi się do tego nie spieszy z wiadomych powodów. Dziwne, że im tak spieszno do wykluczenia córki :P
« Ostatnia zmiana: 30 Maj, 2016, 00:21 wysłana przez Alicja »
'How do you know I'm mad?' said Alice.
'You must be,' said the Cat, 'or you wouldn't have come here.'


Offline M

Odp: Witam
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Maj, 2016, 00:24 »
Faktycznie, próbowałam jeszcze udawać przez jakieś kilka długich miesięcy :D ale starsi dowiedzieli się o moim chłopaku (do tej pory głowię się skąd) i po kilku rozmowach z nimi uznałam że po prostu zniknę :P rodzicom, którzy mieszkają po drugiej stronie Polski powiedziałam chyba dopiero po roku, czy trochę później. O dziwo starsi nie dzwonili ni nic. Rodzice często mówią, że powinnam się z nimi skontaktować i załatwić sprawę, ale jakoś specjalnie mi się do tego nie spieszy z wiadomych powodów. Dziwne, że im tak spieszno do wykluczenia córki :P

Nie przejmuj się, po tegorocznych kongresach jest duża szansa, że rodzina/przyjaciele się od Ciebie odwrócą nawet bez załatwienia przez starszych sprawy oficjalnie :-\


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Maj, 2016, 00:26 »
Nie przejmuj się, po tegorocznych kongresach jest duża szansa, że rodzina/przyjaciele się od Ciebie odwrócą nawet bez załatwienia przez starszych sprawy oficjalnie :-\

Jak to?


Offline Alicja

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 87
  • Polubień: 202
  • "we're all mad here"
Odp: Witam
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Maj, 2016, 00:35 »
Jak to?

Pewnie chodzi mu o ten filmik: https://swiadkowiejehowywpolsce.org/tv/archive/co16-s-25

Też to podejrzewam, już raz mi powiedzieli żebym nie wracała, ale byli po prostu w emocjach,  więc mogę nadal do nich przyjeżdżać. Ten filmik mnie bardzo zasmucił :( muszę korzystać z kontaktu z nimi poki mam.
'How do you know I'm mad?' said Alice.
'You must be,' said the Cat, 'or you wouldn't have come here.'


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Maj, 2016, 00:44 »
Ojej. Masakra. A gdzieś jest więcej filmików z polskimi napisami z nadchodzącego kongresu?


Offline M



Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Maj, 2016, 00:52 »
Masakra. Co się dzieje...


Offline Alicja

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 87
  • Polubień: 202
  • "we're all mad here"
Odp: Witam
« Odpowiedź #22 dnia: 30 Maj, 2016, 01:21 »
 :(
'How do you know I'm mad?' said Alice.
'You must be,' said the Cat, 'or you wouldn't have come here.'


Offline TomBombadil

Odp: Witam
« Odpowiedź #23 dnia: 30 Maj, 2016, 07:35 »
Masakra. Co się dzieje...


Obrzydliwośćw miejscu świętym.