BYLI... OBECNI... > ŻYCIE ZBOROWE, GŁOSZENIE, SALE KRÓLESTWA

Atakują alkaide ?

(1/4) > >>

gangas:
 Czy widział to ktoś?  Cały wózek wyłożony literaturą w języku chyba arabskim. W  każdym razie same szlaczki. Gdyby nie boskie niebieskie logo nie skojarzył bym. Niedzielne popołudnie pl. zamkowy W-wa.

Roszada:

--- Cytat: gangas w 26 Maj, 2016, 08:40 --- Czy widział to ktoś?  Cały wózek wyłożony literaturą w języku chyba arabskim. W  każdym razie same szlaczki. Gdyby nie boskie niebieskie logo nie skojarzył bym. Niedzielne popołudnie pl. zamkowy W-wa.

--- Koniec cytatu ---
Może tam w pobliżu meczet? ;)
Albo jakiś kongres arabistów? :)

W Polsce ŚJ się nie boją muzułmanów. ;)
Nasi Tatarzy polscy pokojowi muzułmanie. :)

gangas:
 Nic z tych rzeczy. Myślę, że skoro biała luda nie wykazuje oczekiwanego zainteresowania uderzamy z innej mańki. Na fali emigracji warto wykorzystać moment. W stolycy jest ich naprawdę dużo. Tak sobie tylko myślę :o

Roszada:

--- Cytat: gangas w 26 Maj, 2016, 09:16 --- Nic z tych rzeczy. Myślę, że skoro biała luda nie wykazuje oczekiwanego zainteresowania uderzamy z innej mańki. Na fali emigracji warto wykorzystać moment. W stolycy jest ich naprawdę dużo. Tak sobie tylko myślę :o

--- Koniec cytatu ---
Bo w Warszawie zdaje się są dwa meczety.

U mnie w Gdańsku jeden, ale to w większości są Tatarzy polscy z Kresów po wojnie przybyli i ich dzieci oraz wnuki.

W stolicy zaś biznesmeni i studenci pewnie. No i turyści.

Moja siostrzenica przewodniczka po Trójmieście od kilku lat nigdy jeszcze nie oprowadzała u nas muzułmanów czy Turków, Arabów, choć ma uprawnienia w niemieckim, angielskim i polskim języku. ;)
Mało ich nad morzem. Więcej zdaje się w stolicy.

gangas:
 Są dwa na pewno i jakieś tam kolejne szykują ale nie interesowałem się tym. Nie mniej jest w Wawie zatrzęsienie Arabów, Turków itp. Niektórzy twierdzą, że w większości tylko turystycznie ale wszelkie kanapkowe subwaye, kebaby obstawione przez nich.
 Niedługo sobie zaśpiewamy z Big Cycem:  Za każdym rogiem czai się Turek. Sprzedasz mu wszystko tylko nie skórę. ;D ;D ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej