Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: List do starszych - dot. datków na ogólnoświatową działalność przez jw.org  (Przeczytany 31657 razy)

Offline Lila

Ja bym się skupiła na innym ciekawym szczególe zazębiającego się pokolenia. Mianowicie na tym, ile mają zębów przedstawiciele tych pokoleń. Następnie zastosowałabym biblijną zasadę ząb za rok, pomnożyła razy liczbę skrzynek na kongresach, a wynik dodała do liczby wyświetleń filmików na dżejdablijudotorg.


Offline M

W takim razie końca jeszcze dłuuuuuugo nie będzie ;D


Offline Lila

W takim razie końca jeszcze dłuuuuuugo nie będzie ;D

Zakładasz odważnie, że mają sporo zębów :)


Offline PoProstuJa

Lila, dokładnie tak sobie to już dawno wykombinowałam - że po co dwa dni, jak do skrzynki wrzucasz tylko jednego dnia, więc wysokość datków jest w gruncie rzeczy ta sama. Ale wtedy nigdy bym nie przypuszczała, że zostanę odstępcą...Eh, życie...

Ja też nigdy bym nie pomyślała, że zostanę odstępczynią!
Nie planowałam tego... tak wyszło!  :P


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Ja też nigdy bym nie pomyślała, że zostanę odstępczynią!
Nie planowałam tego... tak wyszło!  :P

Ja tak samo. Chociaż jestem nieaktywna od marca 2015 i jeszcze na początku sierpnia 2015, choć wiedziałam że nie wrócę, jakby ktoś powiedział że zacznę czytać odstepcze forum, a jeszcze brać czynny udział i nazywać organizację sektą czy korporacją bym ostro skrytykowała.
Trzeba przyznać, macie rewelacyjną zdolność otwierania oczu.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline M

Ja też nigdy bym nie pomyślała, że zostanę odstępczynią!
Nie planowałam tego... tak wyszło!  :P

Mało tego, jeszcze 5 postów i zostaniesz odstępczą pionierką! ;D


Blizna

  • Gość
Ja bym się skupiła na innym ciekawym szczególe zazębiającego się pokolenia. Mianowicie na tym, ile mają zębów przedstawiciele tych pokoleń. Następnie zastosowałabym biblijną zasadę ząb za rok, pomnożyła razy liczbę skrzynek na kongresach, a wynik dodała do liczby wyświetleń filmików na dżejdablijudotorg.
W USA jest dość dobra opieka dentystyczna.


Offline Lila

W USA jest dość dobra opieka dentystyczna.

fak! Muszę zmienić sposób prorokowania! ;)


Offline anonymous

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 107
  • Polubień: 270
  • Gdy rozum spi, budza sie demony.
Mało tego, jeszcze 5 postów i zostaniesz odstępczą pionierką! ;D
Pogratulowac!!
Moj status tez sie zmienil nieochrzczony glosiciel jestem teraz- za cholere nie wiem jak to sie stalo, pytan nie bylo ,odpowiedzialnosc wzrasta nie mowiac ze tak blyskawicznych postepow to ja przez ponad 20 lat nie zrobilem  ;D


Offline PoProstuJa

Mało tego, jeszcze 5 postów i zostaniesz odstępczą pionierką! ;D

To trzeba jakoś uczcić!  ;D
Ostatnio byłam pionierką parę lat temu, ale przykładałam do tego trochę mniej serca niż obecnie do pisania na forum  ;D

Przy okazji mam pytanie czy na forum można zostać kobietą - starszą zboru?  ;D Bo jeśli tak, to postaram się robić kolejne postępy duchowe! :)


Offline TomBombadil

Wyciągają ręce po kasę i mają wzrost,ale ujemny. Jednak jak się powie mamy wzrost to lepiej brzmi.😉


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Wyciągają ręce po kasę i mają wzrost,ale ujemny. Jednak jak się powie mamy wzrost to lepiej brzmi.😉

Używają skrótów myślowych, albo nie lubią za dużo mówić.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Wyciągają ręce po kasę i mają wzrost,ale ujemny. Jednak jak się powie mamy wzrost to lepiej brzmi.😉

Bo w organizacji są same plusy dodatnie, nawet jak występują czasem plusy ujemne  ;D
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline Czuwający

a to nie wiedziałeś ze - i - daje +  ;D ;D


Offline Dietrich


Przy okazji mam pytanie czy na forum można zostać kobietą - starszą zboru?  ;D Bo jeśli tak, to postaram się robić kolejne postępy duchowe! :)

Wydaje mi się, że zgodnie z porządkiem teokratycznym najpierw powinnaś ubiegać się o przywilej służebnicy pomocniczej   ;D ;D ;D

A swoją drogą podrzuciłaś niezły pomysł dla administracji forum - przywileje dla userek. Zasługujecie na to! 
« Ostatnia zmiana: 01 Czerwiec, 2016, 08:44 wysłana przez Dietrich »