Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: zebranie tydzień 9-15 maja  (Przeczytany 1490 razy)

KaiserSoze

  • Gość
zebranie tydzień 9-15 maja
« dnia: 13 Maj, 2016, 08:46 »
migawki..

Ulepszajmy swą służbę - żenujące próby wplecenia w punkt tabletu. Naciągane jak Gesslerowej gacie
Szanuj dom Jehowy - prowadzący czyta na potwierdzenie Obj 4:11, gdzie nie ma ani słowa o domu. Z całego punktu większość zapamiętuje mocno rockowy początek tego filmu: http://tv.jw.org/#en/video/VODChildren/pub-pk_18_VIDEO
Naśladujmy ich wiarę - Mardocheusz nie mógł nic zrobić, by Estera nie wyszła za pogańskiego władcę. Wg prowadzącego jest usprawiedliwiony. Ciekawe jak by wypadł w zestawieniu z Danielem, który też "nic nie mógł zrobić" albo 3 Hebrajczykami, którzy nie pokłonili się posągowi. Ale jak widać, Mardocheusz i Estera to inna bajka


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: zebranie tydzień 9-15 maja
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Maj, 2016, 16:55 »
wczoraj specjalnie poszłam na zebranie, siedziałam dla jednej informacji, a przez około 2 godziny słuchałam tylko o lojalności i podporządkowaniu: ten był posłuszny temu, a ta tamtemu, słuchali tego i tamtego.
Pytania jakie się nasuwały: komu ja jestem posłuszna? czy się słucham? czy jestem lojalna?
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>