DYSKUSJE DOKTRYNALNE > "NOWE ŚWIATŁA"

2015- Wszystkie nowe światła z lat 1989-2015

<< < (2/2)

od-nowa:

--- Cytat: Roszada w 12 Maj, 2016, 10:14 ---Mi się też spodobało jak skończyłem. :)
Ale strasznie długie, bo aż 29 stron pisane na 16-ce w A4.

--- Koniec cytatu ---
Jak widać Roszada nie "tylko wkleja", ale też najpierw opracowuje i  jest współpraca z inną osoba dla dobra "sprawy".
Dzięki Wam Roszada i M.

Roszada:

--- Cytat: od-nowa w 12 Maj, 2016, 13:02 ---Jak widać Roszada nie "tylko wkleja", ale też najpierw opracowuje...

--- Koniec cytatu ---
Żeby wklejać, to trzeba najpierw się naszukać, coś stworzyć, by mieć źródło do wklejania. :)
Wklejki to ostatni etap pracy. ;)

Roszada:
Może to nie na temat, a zabrzmi jak przechwałka, ale miło się robi, gdy komuś się artykuł przydaje.
Oto sms, który dziś dostałem:

"Dzień dobry, Roszado, jesteś wielki. Dziękuję za artykuł "Nowe światła". Ogrom pracy i zaangażowania. Cenna rzecz do "wnikliwego studiowania"."

Tu małe sprostowanie. Przy pisaniu tego artykułu materiał miałem, bez zbytniego szukania. ;)
Tylko trzeba było go ułożyć, jak sobie M 'wymyślił' i uważać by czegoś istotnego nie przegapić.

Dziękuję autorowi smsa za dodatkowy impuls dla mnie do pracy. :)

Anastazy:
Roszado, to jest to czego potrzebuję na najbliższe spotkanie przy stojaku. Wiem, że to może być kłopot, ale gdybyś mógł dołączać skany to materiał byłby kompletny "do głoszenia". Pozdrawiam z centralnej Polski i czekam na więcej :)

Roszada:
Niestety moje art. są bez skanów, gdyż ja jestem 'pisarzem', a nie skanerem. :)
Piotr Andryszczak w dużej mierze ma na swej stronie skany (czasem powiela skrótowo treść moich artykułów w innej formie). Wiem, że to trud by je odszukać, ale czasem warto.
Jak będzie trzeba wskazać jakiś konkretny, gdzie jest, to pewnie pomogę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej