Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016  (Przeczytany 119455 razy)

Offline gangas

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #435 dnia: 29 Lipiec, 2016, 00:31 »
...powiedziało CK budując dla siebie okazałą rezydencję w Warwick  ;D

A następnie wydaliło z siebie list którego fragment brzmi: "Bóg miłuje dawcę rozradowanego. Dlatego z ogromną radością i wdzięcznością dla braci z CK postanawiamy pozbyć się wszelkich dóbr materialnych przekazując pozyskane w ten sposób środki na wciąż rosnące potrzeby CK"

 I w tym właśnie problem. Od lat pamiętam, że OCHOCZEGO dawcę Bóg miłuje ...nie ROZRADOWANEGO.Cytujesz NŚ, który zmienił to słowo. Rozradowany a ochoczy to przepaść. Jeśli ochoczo coś Ci ofiaruję to z serca, natomiast jak jestem rozradowany może to wypływać z tego, że np. mam dobry humor bo miałem wino i piłem je ze swojo dziewczyno, dostałem awans albo wyspałem się i mam dobry humor.
 Nie zmienia to jednak sensu Twojej wypowiedzi ;) ;) ;)
« Ostatnia zmiana: 29 Lipiec, 2016, 00:33 wysłana przez gangas »
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline TomBombadil

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #436 dnia: 29 Lipiec, 2016, 10:52 »
A ja od paru świadków już usłyszałam jakie te filmy piękne i wzruszające i za każdym razem pytam o szczegóły,co takiego było dla niego pięknego i wzruszającego. Oczywiście ostatni film,jak wszyscy zmartwychwstają,rozumiem, a dalej to konsternavja. Brak konkretów. No może jeszcze te o dziełach stwórczych. I dalej cisza i kicha. Ludzie powtarzają frazesy. Te same filmy nie robią już wrażenia w domu. Udziela się owczy pęd stadionowy. Więc co tam jest wzruszającego? A pięknego?
Pragnienie zagłady ludzi?Zmarnowane życie świadków ? 😕


Offline matus

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #437 dnia: 29 Lipiec, 2016, 12:18 »
Dlatego jest wymóg oglądania stadionowego i "sugestia", żeby nie oglądać przedtem samemu.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #438 dnia: 01 Wrzesień, 2016, 12:40 »
Jak by ktoś jeszcze chciał obejrzeć, poniżej linki do wszystkich multimediów kongresowych po polsku (wyciętych przez kogoś z forum Teokraterzy.pl z którego mnie zbanowano bez słowa po wielu latach bycia tam, niecałe 4 godziny po podaniu ogłoszenia, że się odłączam):

Piątek rano: https://drive.google.com/file/d/0B8qglmC5rNJCenRYc1FsRnJxSUk/view?usp=sharing
Piątek po południu: https://drive.google.com/file/d/0B8qglmC5rNJCMDBRQnBTdkVPNTQ/view?usp=sharing
Sobota rano: https://drive.google.com/file/d/0B8qglmC5rNJCYXRmUUYyRmVmdHM/view?usp=sharing
Sobota po południu https://drive.google.com/file/d/0B8qglmC5rNJCOE1tY3pkaXc2b2c/view?usp=sharing
Niedziela rano: https://drive.google.com/file/d/0B8qglmC5rNJCb0l4SFhqWTZmVW8/view?usp=sharing
Niedziela po południu: https://drive.google.com/file/d/0B8qglmC5rNJCM2E0c25LMXdxTzA/view?usp=sharing


Offline M

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #439 dnia: 01 Wrzesień, 2016, 13:07 »
Świetnie, w wolnej chwili wrzucę to do archiwum dla potomnych, bo to pewnie niedługo skasują ;D.


Offline parasin

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #440 dnia: 01 Wrzesień, 2016, 13:07 »
(...) z którego mnie zbanowano bez słowa po wielu latach bycia tam, niecałe 4 godziny po podaniu ogłoszenia, że się odłączam (...)
Szkoda - fajnie by było mieć swojego człowieka w takim miejscu :D
Forum jest totalnie zamknięte totalnie nieufne, widać że chłopaki trzęsą ze strachu majtami, aż miło :D


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #441 dnia: 01 Wrzesień, 2016, 13:10 »
zachęciło mnie to do zarejestrowania się :)


Offline wind of change

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 72
  • Polubień: 151
  • żyj i pozwól żyć
Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #442 dnia: 14 Wrzesień, 2016, 20:16 »
Ostatnio przypomniała mi się bardzo emocjonalna reklama jednego z operatorów komórkowych. I chociaż nie jestem zwolennikiem reklam z takim wielkim ładunkiem emocjonalnym, to jednak można stwierdzić że ten filmik reklamowy wypuszczony tylko i wyłącznie w komercyjnych celach niesie w sobie lepsze przesłanie niż wszystkie filmy puszczane na tegorocznych kongresach. I jest do nich w opozycji...


Offline rychtar

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #443 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 08:39 »
Może trochę nie w temacie kongresu, ale w temacie filmów. Podobno na zebraniu służbowym w tygodniu od 12 września 2016 był puszczany jakiś film na temat pedofilii. Czy komuś coś wiadomo w tym temacie?
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #444 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 09:23 »
Może trochę nie w temacie kongresu, ale w temacie filmów. Podobno na zebraniu służbowym w tygodniu od 12 września 2016 był puszczany jakiś film na temat pedofilii. Czy komuś coś wiadomo w tym temacie?

Wg programu był puszczany ten:
https://tv.jw.org/#pl/video/VODIntExp/docid-502015530_1_VIDEO
Kobieta z Australii skrzywdzona w dzieciństwie zaznaje spokoju w WTS. Historia "na przekór" ustaleniom Komisji Królewskiej, które dowiodły, że krzywdy były w WTS a spokój na zewnątrz.


Offline qmaty

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #445 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 10:20 »
zachęciło mnie to do zarejestrowania się :)

Mega weryfikacja, życzę powodzenia.
"Człowiek zostaje przyjęty do kościoła za to w co wierzy, a wykluczony za to, co wie" - Mark Twain


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #446 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 13:34 »
Film pojawił się na orgu w przed dzień słuchania Dżefreja jako dobra propagandzia, czyli ma już roczek.


Offline rychtar

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #447 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 14:16 »
Ja pierniczę co za propaganda. Już miałem nadzieję, że cokolwiek powiedzą o pedofilii u Świadków a tu wyszło na to, że u Świadków jest taki ład i porządek, że absolutnie nie ma pedofilii. Już bardziej zakłamanym się nie da być. Ciekawe jak reagują na ten film osoby, które doświadczyły pedofilii od swoich "wujków" i "cioć" ze zborów? Widzę, że dalej brną w to zakłamanie, że tylko u Świadków wszystko jest idealne, bez pedofilii itd. Brak mi słów.
Du...Du hast...Du hast mich...Du hast mich...Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt
Du hast mich gefragt und ich hab' nichts gesagt


Offline qmaty

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #448 dnia: 18 Wrzesień, 2016, 14:20 »
Szkoda - fajnie by było mieć swojego człowieka w takim miejscu :D
Forum jest totalnie zamknięte totalnie nieufne, widać że chłopaki trzęsą ze strachu majtami, aż miło :D

Służę pomocą  ;)
"Człowiek zostaje przyjęty do kościoła za to w co wierzy, a wykluczony za to, co wie" - Mark Twain


Offline Woland

Odp: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016
« Odpowiedź #449 dnia: 19 Wrzesień, 2016, 10:35 »
Bardzo ciekawe.
Rozumiem że  CK zachęca , żebym zrezygnował z komfortowego życia i orał na ugorze, nagrodą za to wyrzeczenie będzie ..... PRZYSZŁE KOMFORTOWE  Życie (sic.)
Że tak perfidnie zapytam : A po co od dupy strony się do tego zabierać,mogę przecież już żyć komfortowo .Po co czekać? Raj w doktrynie Świadków jest ściśle materialistyczny. To jest winnica i dom, krzew figowy, ziemia, dolce vita.

I jeszcze jedno mi się nasuwa - wciąż są stawiani Nadzorcy Obwodu, Betelczycy, członkowie CK, BO jako przykład osób "czyniących więcej" " bardziej ofiarnych" .
Zaraz , zaraz. Szeregowy głosiciel Musi codziennie iść do pracy, oprać się , nagotować, posprzątać itp, potem dopiero może zająć się "obowiązkami duchowymi". Betelczyk ma ugotowane, poprane, czas pracy raportuje jako głoszenie, NO dostaje Astrę Królestwa, wyżywienie , kieszonkowe, pieniądze od braci bokiem, raportuje godziny pracy , dostaje przyodziewek. Kiedyś bardzo wiekowy były /nadzorca Mieczysław B. mi powiedział , że przez wszystkie lata usługiwania był takim niebieskim ptakiem - żył z tego czego nie posiał a jeszcze dorzucał braciom obowiązków. A teraz widzi że każdy w organizacji robi więcej w pracy i domu niż obwodowy zanim w ogóle wyjdzie w teren.