Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: reklama jw.org w PL  (Przeczytany 12456 razy)

Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: reklama jw.org w PL
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Kwiecień, 2016, 10:02 »
Bilbord zlokalizowany. Bydgoszcz, rondo Jagiellonów  :) Fantom, dzięki za podpowiedź. Przecież to nie tak daleko ode mnie. Dosyć często bywam w tym miejscu, ale na bilbordy uwagi nie zwracam.  ;D
https://www.google.com/maps/@53.1234844,18.0087774,3a,51.8y,223.86h,83.44t/data=!3m6!1e1!3m4!1supmk3V4Brbf99rGPrMwdgw!2e0!7i13312!8i6656
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień, 2016, 10:10 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline M

Odp: reklama jw.org w PL
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Kwiecień, 2016, 10:34 »
To zdecydowanie inicjatywa oddolna, nie pobłogosławiona przez biuro. Przede wszystkim logo ma niewłaściwą czcionkę (dla porównania - oficjalne logo), poza tym całość jest zrobiona strasznie nieprofesjonalnie. Gdyby Nadarzyn się o tym dowiedział, to starsi z miejscowego zboru będą mieli problemy. Jest list do starszych z 9 lipca 2014 odnośnie używania loga który m.in. zakazuje jakiejkolwiek jego modyfikacji.

Hm... a gdyby tak... ;D
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień, 2016, 10:39 wysłana przez M »


Offline Izaaa

Odp: reklama jw.org w PL
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Kwiecień, 2016, 10:45 »
A gdyby im to podeslac ... Ciekawe co by zrobili


Offline gorolik

Odp: reklama jw.org w PL
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Kwiecień, 2016, 11:23 »
znalazłem to miejsce w Bydgoszczy Rondo Jagiellonów, ale kamera nie chce nic pokazać i nie mogę tego sprawdzić


Offline Izaaa

Odp: reklama jw.org w PL
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Kwiecień, 2016, 12:43 »
Zdjecia w Google maps nie sa aktualne. Sa aktualizowane co jakis czas. Predzej mozna by bylo zobaczyc z monitoringu miejskiego.


Offline Fantom

Odp: reklama jw.org w PL
« Odpowiedź #20 dnia: 17 Kwiecień, 2016, 14:58 »
 sprawdziłem na google maps.To miejsce jest przy ruchliwym rondzie,a sama reklama jest przy przystankach tramwajowych.Lokalizacja jak najbardziej trafiona. Ciekawe co na to Nadarzyn. Jednak podobne reklamy (może 2) widziałem w innym państwie.Może jednak biuro oddziału ma pozwolenie? Z drugiej strony takich reklam byłoby więcej.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline bartek212701

Odp: reklama jw.org w PL
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Kwiecień, 2016, 17:42 »
Reklama jest prawdziwa, znajoma pisała mi o tym :) potwierdzam autentyczność :P
Po drugie czcionka loga jest inna, to pewnie jakas inicjatywa zboru, a nie oddziału polskiego.


Offline todd

Odp: reklama jw.org w PL
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Kwiecień, 2016, 19:00 »
Oby to był fotomontaż. Bo jak nie jest, to normalnie zaraz będzie w TV reklama w czasie największej oglądalności. :o

Mam wrażenie ze to jest jednak fake, cały ten plakat jakoś mi nie pasuje do tła. Ale mogę się mylić.
Rozwiązania problemów są proste, droga do nich jest trudna.


Offline M

Odp: reklama jw.org w PL
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Kwiecień, 2016, 19:43 »
Mam wrażenie ze to jest jednak fake, cały ten plakat jakoś mi nie pasuje do tła. Ale mogę się mylić.

Nie, to nie fake, mamy już potwierdzenie z Bydgoszczy, w zborach afera, nikt się nie chce przyznać kto to zamówił ;D.


Offline Lila

Odp: reklama jw.org w PL
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Kwiecień, 2016, 01:29 »
A to może zadzwonić do agencji, która jest właścicielem billboardu? O ile dobrze widzę, to jest AMS (mają oddział w Bydgoszczy). Może powiedzą, do kiedy jest wynajęty... Pewno będą zasłaniać się ochroną danych i nie powiedzą, kto wynajął. Teraz pomyślałam sobie, że może w tej agencji pracuje jakiś SJ, albo pociotek i tak ogarnęli tę reklamę.

Przy okazji - nie macie wrażenia, że to jest tak nijakie, że uwagę może zwrócić tylko SJ, albo odstępca? Nie wydaje mi się, żeby przeciętny przechodzeń przyjrzy się temu i zapamięta...

ps.
czy ten billboard jest podświetlany???



Offline gangas

Odp: reklama jw.org w PL
« Odpowiedź #25 dnia: 18 Kwiecień, 2016, 03:02 »
 Jeszcze kilka lat i będą cytaty. W księdze rodzaju rozdz.  ..... werset ... JW ORG powiedział; .itd
Żenada
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline todd

Odp: reklama jw.org w PL
« Odpowiedź #26 dnia: 18 Kwiecień, 2016, 12:04 »
Jestem bardzo zdumiony tym wszystkim, jeszcze trochę to będą sprayami mazać na murach adres do strony.
Rozwiązania problemów są proste, droga do nich jest trudna.


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: reklama jw.org w PL
« Odpowiedź #27 dnia: 18 Kwiecień, 2016, 14:54 »
Jeszcze kilka lat i będą cytaty. W księdze rodzaju rozdz.  ..... werset ... JW ORG powiedział; .itd
Żenada

I za kilka lat dowiodą, że to katolicy bezprawnie usunęli z Biblii imię Boże, tj. "jw.org"  ;D
A może jot-wu to nowa nazwa dla "czynnej siły Bożej"  ;D
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: reklama jw.org w PL
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Kwiecień, 2016, 21:28 »
Nie wiem czy to już ktoś tu pokazywał 48 sekunda
https://www.youtube.com/watch?v=5EPMjX0RlRo&feature=youtu.be
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline M

Odp: reklama jw.org w PL
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Kwiecień, 2016, 22:02 »
Nie wiem czy to już ktoś tu pokazywał 48 sekunda
https://www.youtube.com/watch?v=5EPMjX0RlRo&feature=youtu.be

To już gdzieś w zeszłym roku było omawiane. Tak samo - oddolna inicjatywa, bo logo jest inne niż oficjalne (inny kolor tła, inna czcionka).