Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Znów 'bestia' ONZ w obronie Towarzystwa Straznica  (Przeczytany 6805 razy)

Offline M

Odp: Znów 'bestia' ONZ w obronie Towarzystwa Straznica
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Kwiecień, 2017, 13:12 »
Znowu pokazałeś publikacje, które nie są rozpowszechniane ludziom tylko studiowane przez ŚJ (tak, wiem że są na jw.org przeciętny "Kowalski" nie wchodzi na jw.org i nie pobiera stamtąd Strażnic do studium), no ale niech Ci będzie ;D. W każdym razie nie wycofali się jak widać z tej narracji.


Offline Roszada

Odp: Znów 'bestia' ONZ w obronie Towarzystwa Straznica
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Kwiecień, 2017, 13:16 »
Znowu pokazałeś publikacje, które nie są rozpowszechniane ludziom tylko studiowane przez ŚJ (tak, wiem że są na jw.org przeciętny "Kowalski" nie wchodzi na jw.org i nie pobiera stamtąd Strażnic do studium), no ale niech Ci będzie ;D. W każdym razie nie wycofali się jak widać z tej narracji.
Sam wiesz, że Przebudźcie się! pewnie czeka kasacja skoro jest 6 numerów po 16 stron rocznie i tam już nie ma miejsca na wiele. Nawet krzyżówki zlikwidowano. :)
A cóż dopiero tematy 'teologiczne'.
Są rybki akwariowe, misie koala, mleko w proszku i karmienie piersią. ;D


Offline Światus

Odp: Znów 'bestia' ONZ w obronie Towarzystwa Straznica
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Kwiecień, 2017, 20:56 »
Udało mi się rozwiązać inną biblijną zagadkę dotyczącą Bestii z Obj 17:8.
Bestia, która "była i nie ma jej, a ma przybyć".

Moim skromnym zdaniem, po zapoznaniu się z dostępną na stronie jw.org literaturą, mniemam iż chodzi o... WIELKI UCISK  ;D
Bo był, nie ma go, i znowu będzie  :)
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


Offline ZłoteDziecko

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 158
  • Polubień: 640
  • "Jestem wierzący, wierzę w siebie"
Odp: Znów 'bestia' ONZ w obronie Towarzystwa Straznica
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Kwiecień, 2017, 22:18 »
Jesteś marudny jak Martin :), który najlepiej by chciał cytaty z wczoraj:

*** w12 15.9 ss. 4-5 ***
Słowo Boże wyjawia, że nierządnicę zaatakuje pewna „bestia” mająca „dziesięć rogów”. Analiza Objawienia pokazuje, że bestia ta wyobraża Organizację Narodów Zjednoczonych (ONZ).

*** w15 15.7 s. 15 ***
Rogi te wyobrażają wszystkie obecne potęgi polityczne, które popierają Organizację Narodów Zjednoczonych, zobrazowaną przez „bestię barwy szkarłatnej” (odczytaj Objawienie 17:3, 16-18).

2017
*** es17 s. 72 Lipiec ***
Rogi te wyobrażają wszystkie obecne potęgi polityczne, które popierają Organizację Narodów Zjednoczonych, zobrazowaną przez „bestię barwy szkarłatnej” (Obj. 17:3, 16-18). w15 15.7 2:3, 4

W takim razie oddalam moją tezę :) Wychodzi na to, że po prostu nie czytam bieżącej literatury :)

Panie Boże daj mi nowy software..