DYSKUSJE DOKTRYNALNE > KREW i kwestie medyczne

Nowe Oświadczenia dla służby zdrowia.

<< < (31/31)

NiepokornaHadra:

--- Cytat: PoProstuJa w 04 Listopad, 2016, 10:30 ---No i właśnie tak jest - na co zwrócił mi uwagę Franz w swoich książkach.
Świadek potrafi stanowczo odmówić w szkole obchodzenia świąt, w pracy wykonywania "niezgodnych z sumieniem obowiązków" - lub się z niej zwolnić. Stanowczo odmawia służby w wojsku lub służby zastępczej i idzie za to do więzienia lub - jak to było podczas II wojny światowej - do obozu koncentracyjnego. Jest mocny w gębie i potrafi odmawiać posłuszeństwa wszystkim instytucjom i ludziom dookoła..... OPRÓCZ LUDZI Z WTS! Wobec ludzi z WTS jest niewolnikiem i im nigdy nie odmawia! Nie pojmuje bowiem, że werset "musimy być bardziej posłuszni Bogu jako władcy NIŻ LUDZIOM" może się odnosić do Ciała Kierowniczego!

--- Koniec cytatu ---

Dokładnie, jest jak piszesz. Organizacja nie jest obrazem Boga, czymś czym by się opiekował, a jest Bogiem. To co powie CK jest równoznaczne ze słowem Boga, a zastosowanie się temu jest przepustką do raju. A tam wiadomo odzyskanie życia.

batnasekte:
Z takimi nowymi pismami lata starszyzna świadków Jehowy i zmusza owieczki by je podpisali i godzili się na rytualne samobójstwa. A ministerstwo sprawiedliwości śpi.

matowa:
Jak to się stało, że ja takiego oświadczenia z lenistwa nigdy sobie nie wypisałam i nikt mnie nigdy o to nie pytał :D.

Sebastian:

--- Cytat: matowa w 28 Luty, 2019, 16:47 ---Jak to się stało, że ja takiego oświadczenia z lenistwa nigdy sobie nie wypisałam i nikt mnie nigdy o to nie pytał :D.
--- Koniec cytatu ---
zaznałaś niezwykłego "błogosławieństwa od Jehowy" :)

dziewiatka:
Ja z dyrektywami nie latałem tylko do mnie przychodzili i pomagałem wypełniać,narażałem się starszym siostrom bo pomoc ograniczałem do tego gdzie mają wpisać informację o swojej decyzji a oni oczekiwali ,że ich wyręczę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej