NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Witam

<< < (6/6)

dyannad:
Może i olewają, może jest to targanie się z nimi, ale gdyby nikt nic nie pisał to potem by było "myśmy nic nie wiedzieli, dlaczego do nas nikt nie pisał?", wiecie przecież że nie do końca tak naprawdę nas olewają bo archiwa przecież są, zawsze muszą być jakieś dokumenty. To jest już ich sprawa że postępują podle.

Poza tym niech obciążają swoje sumienia. Niech mają krew na rękach ale muszą o tym wiedzieć.


--- Cytat: Iza w 05 Kwiecień, 2016, 09:11 ---Moze niektórzy z Was znają sprawę Danuty Kubik z Głogowa? Ja byłam naprawdę zdziwiona jak z nią się  te skunksy (😜😜😜) z Nadarzyna cackają .
Na listy odpisują , bardzo grzecznie. Czyli mozna.
Ale ona od lat , z wielka determinacja broni swego prawa do godności , nawet przed sadem i w prokuraturze. Czyli wniosek taki, ze Nadarzyn boi sie prawnych konsekwencji i tylko wtedy reagują jak im sie juz grunt pod pupami pali.


--- Koniec cytatu ---


Czy to ta siostra której nie wiem Sąd czy Prokuratura poprosiła o akta z Nadarzyna?

No, to jest to o czym piszę, są dokumenty. Już Jehowa tam znajdzie sposób na ich zastosowanie, ale ze swojej strony też trzeba coś zrobić. Zawsze mi się wtedy przypomina Dawid jak wszedł do miasta wroga i byliby go zabili gdyby nie zaczął udawać schizofrenika :)

Bardzo mi miło że temat jest na tyle interesujący że go podjęliście. Co dwie głowy to nie jedna :)

Ja już się uspokoiłam, teraz będę cierpliwie czekać coś robiąc.

dyannad:

--- Cytat: dyannad w 04 Kwiecień, 2016, 23:49 ---
Kobieta ... mężczyzna ... tam to bez znaczenia ...

--- Koniec cytatu ---

Tam w górze u Boga miałam na myśli :) ale Bóg pamięta

Abba:

--- Cytat: dyannad w 05 Kwiecień, 2016, 21:23 ---Może i olewają, może jest to targanie się z nimi, ale gdyby nikt nic nie pisał to potem by było "myśmy nic nie wiedzieli, dlaczego do nas nikt nie pisał?", wiecie przecież że nie do końca tak naprawdę nas olewają bo archiwa przecież są, zawsze muszą być jakieś dokumenty. To jest już ich sprawa że postępują podle.

Poza tym niech obciążają swoje sumienia. Niech mają krew na rękach ale muszą o tym wiedzieć.

--- Koniec cytatu ---

Witaj serdecznie Dyannad.
Bardzo popieram to co napisałaś, gdyby wszyscy skrzywdzeni
przez WTS postępowali z takim nastawieniem, to czas ORG
na swoje swawolenie mocniej zbliżyłby się do końca.
A w związku z różnymi ostatnimi poczynaniami org,
mam wrażenie że coraz więcej takich osób.
Org najbardziej boi się prawdy,
więc liczy na milczenie tych którzy odchodzą,
a tych co zostają próbuje zniewolić w myśleniu.
Więc właśnie wszystko trzeba nagłaśniać.
Dlatego nagłaśniajcie, nagłaśniajcie, nagłaśniajcie
prawdę o Org! :)
Pozdrawiam

Tadeusz:

--- Cytat: dyannad w 05 Kwiecień, 2016, 21:23 ---Może i olewają, może jest to targanie się z nimi, ale gdyby nikt nic nie pisał to potem by było "myśmy nic nie wiedzieli, dlaczego do nas nikt nie pisał?", wiecie przecież że nie do końca tak naprawdę nas olewają bo archiwa przecież są, zawsze muszą być jakieś dokumenty. To jest już ich sprawa że postępują podle.

Poza tym niech obciążają swoje sumienia. Niech mają krew na rękach ale muszą o tym wiedzieć.

--- Koniec cytatu ---

Mi chodziło tylko o moje nastawienie do sprawy formalnej apostazji  :)

To co robią ex-ŚJ w kwestii ujawniania postępków WTS-u zasługuje na ogromne słowa pochwały  :)
Podobnie jak p. D. Kubik  :)
A im więcej materiałów w sieci na ten temat, tym większa szansa, że któryś z aktywnych ŚJ przeczyta, pomyśli i...obudzi się z hipnozy CK-węża  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej