NA DOBRY POCZĄTEK > POWITANIE

Witam

(1/6) > >>

dyannad:
Witam wszystkich, pozostanę na razie przy nicku dlatego żeby nie wyprzedzać wydarzeń które mogą nadejść z krótkim czasem. Niedawno mnie wykluczyli - za w sumie byle co, za to że zapytałam o ONZ, za to że nie podoba mi się co się dzieje w zborze, za to jak są łamane zasady Boże, za to że zbyt mało głoszę i że przeze mnie chodzi za mało braci na zebrania, tak, tak, przeze mnie. Za nie uznawanie starszych w zborze. Za to że zdawanie owocu a tym bardziej pieniędzy nie powinno mieć miejsca. Był komitet, byli starsi, kłamali ile wlazło (w imię dobra organizacji) i popłynęłam. Bardzo ale to bardzo nie podoba mi się to co się teraz dzieje w organizacji. Wymuszanie pieniędzy (dorośli po 50 gr a dzieci zamiast na loda to do skrzynki), wymuszanie głoszenia, psychoza wykluczenia, zawieszania, armagedonu, nie widzenia siebie w raju, znęcanie fizyczne (sprzątaj w kiblu tylko do tego się nadajesz), człowiek nie myśli o niczym innym jak tylko czy nie zrobił coś złego przeciwko Bogu i zaraz zostanie ukarany, czy Bóg Jehowa na prawdę nie ma nic innego do roboty tylko siedzieć nad nami i wyliczać nasze błędy?...na tym traci się zdrowie, niektórzy stracili wiarę, ja postaram się nie stracić - nigdy bardziej nie wierzyłam w sprawiedliwość Bożą niż teraz. Poczekam, mam czas. Kilka osób które mnie kiedyś skrzywdziły (np: właśnie kłamiąc) teraz przeżywają tortury w swoim życiu. CK zajęło najświętsze miejsce - tron Boży. Zrobili z Boga srogiego Pana. Może teraz kogoś obrażę, zgorszę ale muszę to napisać - CK to dzieci diabła, oraz wszyscy ci którzy robią to co oni, nie ma innej opcji.

Mam pytanie - czy da się napisać maila do WTS przez jw.org bo specjalnie założyłam sobie konto ale wszystko to co tam znalazłam to ile i wpłać jak najszybciej najlepiej regularnie datek, nic innego tam nie ma. Może źle szukałam. Chciałabym napisać co ja o nich wszystkich myślę.

Organizacja za niedługi czas się rozpadnie, to nie ulega najmniejszej wątpliwości. Tego nie da się już zatrzymać. Ja już tam nie wrócę. Poczekam na nowe niebiosa i nową ziemię.

Fantom:
Witaj.Jesteś chyba świeżo ''po'',bo piszesz emocjonalnie.Odwoływałeś się?Najpierw powinieneś pisać chyba do Nadarzyna.Z tego co widzę,to grubo pojechałeś i żadne pisanie gdziekolwiek nic by nie dało,jeżeli miałeś na myśli to,że zostałeś niesłusznie wykluczony.
 Teraz jedyne co,to możesz przebudzać innych,a innym pomagać aby trzymali sie z daleka od WTS.

Roszada:
Witaj!

Rob Roy:
Witaj.

Tak jakbym czytał swój umysł. Im więcej się dowiaduję, tym jestem przekonany, że CK wie o karze jaka ich dosięgnie
za zbrodnie emocjonalne.

Ja jeszcze nie zostałem wykluczony, ponieważ nic się nie odzywam.
Nie wiem jak długo wytrzymam milcząc. Jeremiasza 8:9b
"I stało się ono w mym sercu jak ogień płonący, zamknięty w moich kościach; i zmęczyłem się powstrzymywaniem go, i nie potrafiłem tego wytrzymać." PNŚ

Przed Tobą dopiero początek drogi. Przebudziłaś się. :) Zobaczysz jak dobrze czyta się teraz Biblię.
Wybudzania nie da się już zatrzymać.

Polecam film Equilibrium z 2002 r. Niektórym wystarczy raz nie spożyć pozium (nie iść na zebranie)

Tazła:
Witaj :)

  Z czasem emocje opadną i spojrzysz na całość całkiem inaczej. I jeszcze będziesz wdzięczny, że Cię wykluczyli.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej