Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 4477 razy)

Offline gangas

Odp: Witam
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Marzec, 2016, 01:14 »
  Rob Roy i gitara, że jesteś z nami. Ja też jestem stosunkowo niedawno i przekonasz się prawdopodobnie jak ja, że z wieloma osobami poznasz się bliżej przez pisanie a nawet polubisz niektórych bardziej. I fajne jest to, że ludzie różnego pokroju i wierzenia polemizują ze sobą. Oczywiście czasem sobie dokuczą ale wszystko w ramach przyzwoitości. Natomiast merytoryka na naprawdę dobrym poziomie. Pozdrawiam
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline gerontas

Odp: Witam
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Marzec, 2016, 06:34 »
Witaj Rob Roy

Cieszę się, że i takie jednostki co na początku stawiają sprawę jasno przychodzą do nas. Może być ciekawie.
 


Offline matus

Odp: Witam
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Marzec, 2016, 08:13 »
To nie twardy realizm tylko zwyczajny pesymizm.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witam
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Marzec, 2016, 08:57 »
Tu się nie do końca zgodzę z Cyceronem- moja główna i największa wada/zaleta (zależy od nastawienia) to że zawsze mówię szczerą i całą prawdę - właśnie przyjaciołom i osobom na których mi zależy. Wrogom raczej nigdy. Doceniają to po czasie nawet byli "przyjaciele" z organizacji. 8-)
Dlatego teraz ja jwstem ich "wrogiem", oni dla mnie raczej poszkodowanymi ślepcami- nie mam zamiaru traktować ich wrogo, czy z nimi walczyć. Pomagać na siłę też ;)

 A widzisz...Ty mówisz żeś przyjaciel, a czy oni za takiego Cię uważają / ali?  :P
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Rob Roy

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 111
  • Polubień: 265
  • JakPowiemyIm Prawdę DamyWolność ToKto Nas Utrzyma?
Odp: Witam
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Marzec, 2016, 09:16 »
Na pewnym szkoleniu z zakresu sprzedaży przytoczono taką zależność:
- silny optymista postrzega słabszego optymistę jako pesymistę
- silny pesymista postrzega słabszego pesymistę jako optymistę

Jako bazę pomiarową (0) przyjmujemy siebie, a to nie zawsze jest dobra baza.

Matus przyznaję Tobie rację: z twojego punktu widzenia jestem pesymistą.