PRZYSZLI..... > JEŚLI CHCESZ ZOSTAĆ ŚWIADKIEM....

Zainteresowanie...tylko do chrztu!

<< < (11/12) > >>

Sebastian:
to co napisałem w grudniu 2020 zaczyna się wypełniać...

mieliśmy rok służbowy od września 2022 do sierpnia 2023 który był wolny od koronawirusa i który podlegał sprawozdawczości...

wiele okoliczności (np. ta że od listopada 2023 już nie trzeba składać owocu) wskazuje, że w styczniu 2024 strażnica NIE opublikuje sprawozdania za 2023 rok

ale o tym (czy miałem rację) przekonamy się w styczniu 2024

Gostek:
Też się nad tym teraz zastanawiam. Jednak myślę, że sprawozdanie za ten rok jeszcze opublikują. Bo bądź co bądź rok służbowy kończy się w tej korporacji pod koniec września a nowe postanowienie co do raportowania czasu spędzonego w służbie będzie obowiązywało od początku listopada.
Postanowienie, że nie będą już zaliczać wszystkich godzin będzie im na rękę, bo w przyszłości nie będą musieli się tłumaczyć, że pomimo, że czas nagli, a armagedon zbliża się szybkimi krokami a liczby, którymi się szczycili i powinny właśnie teraz eksplodować i piąć się do góry to im spadają. 😳
Zrobili tym sprytny wybieg marketingowy. Zobaczymy, czym jeszcze zaskoczą swoich wiernych w najbliższym czasie. 🤔

Sebastian:

--- Cytat: Sebastian w 06 Grudzień, 2020, 22:23 ---stawiam pięcioczęściową "proroczą" tezę o jw.org, twierdząc że
(1) epidemia nie zakończy się wiosną 2021, ale kilkanaście miesięcy później niż twierdzą media
(2) pierwszym "rokiem służbowym" jw.org całkowicie wolnym od koronawirusa będzie dopiero okres od września 2022 do sierpnia 2023
(3) ten pierwszy "normalny" rok 2023 'powinien' podlegać normalnej sprawozdawczości
(4) mimo że "powinien", to sprawozdań nie będzie, bo do tego czasu nastanie nowe światło i organizacja w ogóle zaprzestanie liczenia jakichkolwiek godzin
(5) o tym czy mam rację można sensownie podyskutować dopiero w styczniu 2024 czyli za trzy lata i jeden miesiąc

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: Sebastian w 20 Październik, 2023, 17:46 ---to co napisałem w grudniu 2020 zaczyna się wypełniać...

mieliśmy rok służbowy od września 2022 do sierpnia 2023 który był wolny od koronawirusa i który podlegał sprawozdawczości...

wiele okoliczności (np. ta że od listopada 2023 już nie trzeba składać owocu) wskazuje, że w styczniu 2024 strażnica NIE opublikuje sprawozdania za 2023 rok

ale o tym (czy miałem rację) przekonamy się w styczniu 2024

--- Koniec cytatu ---

Gostek:
No cóż, widać Sebastianie, że jesteś prorokiem i że Twoje prywatne proroctwa się Tobie częściowo spełniają.. 😝

Estera:

--- Cytat: gerontas w 13 Marzec, 2016, 07:41 ---A teraz będzie czad:
"(...) Niewątpliwie zauważyliście, jak w ostatnich wydaniach Strażnicy, w artykułach do studium,
położono nacisk na ciągłe rozwijanie przez każdego osobistej, bliskiej więzi z Jehową.
Będziemy nad tym pracować przez kolejne setki lat! To nie sprawozdania ze służby, a nasza więź z Jehową będzie stanowić podstawę do uznania nas przez Jezusa za owce lub kozy.
A jeśli dbamy o właściwe relacje z Jehową, serca pobudzą nas, aby ze wszystkich sił spełniać Jego wolę.
Takie podejście będzie mieć również odzwierciedlenie w naszych sprawozdaniach ze służby kaznodziejskiej, gdyż będziemy robić wszystko, by zyskać uznanie Jehowy."
- Nasza więź z Bogiem polega na spełnianiu Jego woli (głosić) a uznanie nas za owce jest uzależnione od naszych sprawozdań, to znaczy czy regularnie głosimy i czy robimy wszystko na co nas stać.

--- Koniec cytatu ---

   Sebastianie.
   Fajnie, że odkopałeś ten wątek.
   Mnie w 2016 roku jeszcze nie było na forum, więc sobie z ciekawością poczytałam wątek.
   I w świetle tego co obecnie wyczynia jw.org chyba najbardziej uderzyła mnie wiadomość ... Gerontasa :-* ... tylko w części tu wyżej zacytowana.
   Świetnie odkrył arkana listu do starszych w tej sprawie.

   Te wszystkie orgowe mądrości na temat sprawozdawczości i tego całego cyferkowego życia w tej organizacji.
   W świetle obecnie podjętych decyzji przez nienatchnione i omylne ciało kierownicze.
   Od listopada 2023 roku, potężna zmiana narracji, należy tylko słowem ... "TAK" ... potwierdzić swoje zaangażowanie w służbie.
   I nagle okazuje się, że Jehowa nie potrzebuje już sprawozdań głosicieli  :'( :'(

   Tylko potwierdza bardzo człowieczy charakter tej organizacji.
   I bez zwątpienia jest tu już budowana jakaś potężna podwalina pod następne "ekscytujące" wydarzenia !!!
   Czyli zmiany w tej organizacji, bo się im to wszystko zwyczajnie po prostu sypie.
   I jak fajnie wyłażą na wierzch te wszystkie ich manipulacje z tym związane.
   Kto szczerze to wszystko bada, szybko dostrzeże, że to nie żaden duch Jehowy tym steruje.
   Ale grupa ludzi, dobrze zorientowana, jak nadal trzymać ludzi na uwięzi religijnej.
   W tej konkretnej organizacji.
   

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej