Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Grupa FB - Biblia magnesem prawdy  (Przeczytany 34301 razy)

Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Grupa FB - Biblia magnesem prawdy
« Odpowiedź #45 dnia: 18 Marzec, 2016, 05:21 »
W jednej chwili zamianował się na niewolnika oraz Boga  :-\
Chyba jednak nie studiuje pilnie strażnic...
Wtedy wiedziałby co o nim sądzą braciszkowie z CK: po prostu wariat  ;D
Dołączył do grupy pomazańców psychicznych   ;D
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline gedeon

Odp: Grupa FB - Biblia magnesem prawdy
« Odpowiedź #46 dnia: 18 Marzec, 2016, 07:41 »
Widać zdecydowanie działanie pewnych ziół, coś inspirować musi.


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Grupa FB - Biblia magnesem prawdy
« Odpowiedź #47 dnia: 20 Marzec, 2016, 10:03 »
Ciekawa migawka
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


od-nowa

  • Gość
Odp: Grupa FB - Biblia magnesem prawdy
« Odpowiedź #48 dnia: 20 Marzec, 2016, 11:42 »
A oni mają już policzone ilu zmarło z tych, "co to wiedzieli, czyli ostatek"? Ilu zostało z żyjących jeszcze pamiętających rok 1914, gdzie to pokolenie miało nie przeminąć, i miał stać się koniec "złego systemu rzeczy"? Proroctwo CK o pokoleniu pamiętającym rok 1914 nie spełniło się. A teraz nowe światło o zazębiającym się pokoleniu, to w końcu ilu ich jeszcze brakuje do liczby 144 000?  Bo jest też opcja, że niektórzy z nich mogą"odpaść" ? i na ich miejsce wejdą inni?  To może ciągnąc się jeszcze hoho a przecież koniec już blisko, tuż tuż i w 1925r.  był też blisko i w 1975 r. też koniec był blisko. Cała ta ich doktryna to 'groch z kapustą' zwłaszcza, że z nowym światłem, gdzie to stare skorygowali, mąż z kałamarzem w ręku to już nie "ostatek" a Jezus, który ma osądzać i oddzielać owce od kóz tzn. że ostatek już nie będzie z Jezusem osądzał? To ilu jeszcze z ostatka żyje na ziemi razem z tymi NOWYMI  z zazębiającego się pokolenia? Oby im nie przekroczyło te 144 000.
PS. Och, przecież wielu zaburzonych emocjonalnie, psychicznie spożywa "emblematy" tak że chyba czuwają, aby zmieścić się w 144000.
« Ostatnia zmiana: 20 Marzec, 2016, 11:48 wysłana przez od-nowa »


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Grupa FB - Biblia magnesem prawdy
« Odpowiedź #49 dnia: 20 Marzec, 2016, 11:58 »
A oni mają już policzone ilu zmarło z tych, "co to wiedzieli, czyli ostatek"? Ilu zostało z żyjących jeszcze pamiętających rok 1914, gdzie to pokolenie miało nie przeminąć, i miał stać się koniec "złego systemu rzeczy"? Proroctwo CK o pokoleniu pamiętającym rok 1914 nie spełniło się. A teraz nowe światło o zazębiającym się pokoleniu, to w końcu ilu ich jeszcze brakuje do liczby 144 000?  Bo jest też opcja, że niektórzy z nich mogą"odpaść" ? i na ich miejsce wejdą inni?  To może ciągnąc się jeszcze hoho a przecież koniec już blisko, tuż tuż i w 1925r.  był też blisko i w 1975 r. też koniec był blisko. Cała ta ich doktryna to 'groch z kapustą' zwłaszcza, że z nowym światłem, gdzie to stare skorygowali, mąż z kałamarzem w ręku to już nie "ostatek" a Jezus, który ma osądzać i oddzielać owce od kóz tzn. że ostatek już nie będzie z Jezusem osądzał? To ilu jeszcze z ostatka żyje na ziemi razem z tymi NOWYMI  z zazębiającego się pokolenia? Oby im nie przekroczyło te 144 000.
PS. Och, przecież wielu zaburzonych emocjonalnie, psychicznie spożywa "emblematy" tak że chyba czuwają, aby zmieścić się w 144000.



Tak, dzisiejsza Strażnica i ta na przyszły tydzień, to taki semafor ostrzegawczy, żeby nikt nie fikał z emblematami w środę na Pamiątce. Niby cię nie rozjadą jak spożyjesz, a jednak cię rozjadą. Jak nie starsi, to rydwan który zrobi z ciebie "miazgę", patrz psychola, poprzez ostracyzm wklejony w serca zindoktrynowanych głosicieli.
« Ostatnia zmiana: 20 Marzec, 2016, 12:17 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Grupa FB - Biblia magnesem prawdy
« Odpowiedź #50 dnia: 20 Marzec, 2016, 13:04 »
:)
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Grupa FB - Biblia magnesem prawdy
« Odpowiedź #51 dnia: 20 Marzec, 2016, 13:07 »
:)
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline bartek212701

Odp: Grupa FB - Biblia magnesem prawdy
« Odpowiedź #52 dnia: 20 Marzec, 2016, 13:10 »
:)
Biedaczka :( będzie "musiała wyjść za kogoś innego" :-D umarłem!


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Grupa FB - Biblia magnesem prawdy
« Odpowiedź #53 dnia: 20 Marzec, 2016, 13:17 »
Absurdy Brata Jana i jego poleczników
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Grupa FB - Biblia magnesem prawdy
« Odpowiedź #54 dnia: 22 Marzec, 2016, 11:00 »
Brat Jan umacnia w wierze, za to będzie miał przekopane pole w nowym świecie eh  ??? 40 arów to dość sporo, nie wiem czy ta pani wie czego sie podejmuje.
« Ostatnia zmiana: 22 Marzec, 2016, 11:02 wysłana przez tomek_s »
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Grupa FB - Biblia magnesem prawdy
« Odpowiedź #55 dnia: 25 Marzec, 2016, 07:40 »
Piosenka o raju na ziemi
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Grupa FB - Biblia magnesem prawdy
« Odpowiedź #56 dnia: 25 Marzec, 2016, 08:03 »
Brat Jan umacnia w wierze, za to będzie miał przekopane pole w nowym świecie eh  ??? 40 arów to dość sporo, nie wiem czy ta pani wie czego sie podejmuje.

Gorzej, jak będzie to pole minowe  ;D
W sensie naszpikowane pozostałościami "babilonu wielkiego"  ;D

Piosenka o raju na ziemi

A może ten pan pisze tak piękne piosenki właśnie dlatego, że nie jest ŚJ i nikt mu we łbie nie zamotał??  :-\
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Grupa FB - Biblia magnesem prawdy
« Odpowiedź #57 dnia: 30 Marzec, 2016, 09:55 »
:)
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Grupa FB - Biblia magnesem prawdy
« Odpowiedź #58 dnia: 30 Marzec, 2016, 10:29 »
Widzę, że z dzieci przerzucili się na zwierzęta  ;D
Wszelkie stworzenie chwali Pana  ;D
hi hi hi  ;D
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline Dietrich

Odp: Grupa FB - Biblia magnesem prawdy
« Odpowiedź #59 dnia: 30 Marzec, 2016, 13:53 »
Żenada do kwadratu. Ba, nawet do sześcianu.  :-\