Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Spóźnione powitanie  (Przeczytany 4223 razy)

Offline gedeon

Odp: Spóźnione powitanie
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Luty, 2016, 14:42 »
Witaj Klaro, miło słyszeć że znajdujecie tu wsparcie. To miejsce właśnie ma takie przeznaczenie


Offline Klara

Odp: Spóźnione powitanie
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Luty, 2016, 16:31 »
Abba pewnie chciałbyś usłyszeć, że w mojej okolicy większość wychodzi z WTS, też bym chciała, ale nie mam złych informacji. Tuż za nami odeszło małżeństwo nasi przyjaciele, jeden brat samotny, mój mąż pomógł jednemu zainteresowanemu otrzeźwieć po wieloletnim studium ze świadkami, spotykamy się z kilkoma osobami, które są w organizacji z powodu rodziny, coraz to nowe osoby dzwonią do nas z innych zborów i chcą się spotkać i porozmawiać. Jak się widzimy to studiujemy razem Biblię. Moja przyjaciółka, która wybudziła się w zasadzie całkowicie ma męża z kompletnym kisielem w mózgu i na dodatek znęca się nad nią psychicznie, ale "banda odstępców" ją wspiera😋


Offline Safari

Odp: Spóźnione powitanie
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Luty, 2016, 19:04 »
Hej Klara!
Jak dobrze wiedzieć, że ludzie sie budzą!
Ehh, ja niestety jeszcze krypto jestem - ciągle sie zastanawiam, czy gdybym odeszla oficjalnie to do know tez znajomi by dzwonili...(inni krypto).
Trzymaj sie I powodzenia we wspieraniu przebudzonych :)
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Nomadan

Odp: Spóźnione powitanie
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Marzec, 2016, 02:48 »
Wyszliśmy z powodów doktrynalnych, zorientowaliśmy się, że to lipa ale jesteśmy nadal wierzący.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i może czasami coś naskrobię.

Witaj Klara, to tak samo jak ja, wierze, ale jeszcze sie nie wypisalem.Pozdrawiam wszystkich wierzacych, a Klare w szczegolnosci i gratuluje odwagi!
!


Offline gerontas

Odp: Spóźnione powitanie
« Odpowiedź #19 dnia: 07 Marzec, 2016, 06:52 »
Wyszliśmy z powodów doktrynalnych, zorientowaliśmy się, że to lipa ale jesteśmy nadal wierzący.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i może czasami coś naskrobię.


Witaj Nomadan,

Dziel się z nami swoimi wątpliwościami, opinią i doświadczeniami związanymi z organizacją


Offline gangas

Odp: Spóźnione powitanie
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Marzec, 2016, 00:13 »
 Witam Klara mówi gangas jesteś może z Warszawy?
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline Klara

Odp: Spóźnione powitanie
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Marzec, 2016, 13:58 »
Witaj Gangas, jestem z dużego miasta, ale ze względu na swoich przyjaciół, których mam trochę w zborach nie chciałabym zdradzać miejsca swojego zamieszkania. Rozumiesz, że niektórzy bardzo szybko skojarzą fakty, a mam zamiar jeszcze trochę w przyszłości poopisywać ich wybudzanie, bo jestem niemal pewna, że to jeszcze nastąpi.🤗


Offline gangas

Odp: Spóźnione powitanie
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Marzec, 2016, 16:01 »
 Nie ma sprawy. Sam załapałem, że troszkę się wyrwałem. I sam nie czuje jak rymuje. Poniosło mnie. pozdrawiam
Jutro to dziś tyle że jutro.