Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy  (Przeczytany 83741 razy)

Mario

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #150 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 07:10 »
OK,
nadszedł czas  na zebranie kasy.
Mamy drukarnię,
Druk 1.000 szt a 16 gr to 160 PLN
Druk 5.000 szt po 9 gr to 450 PLN
Jeśli zlecimy 10.000 to mamy po 5 gr czyli 500 PLN. Więc ta opcja się najbardziej opłaca!


PROSIMY WIĘC wszystkich , którym SPRAWA JEST BLISKA SERCU o WPŁATY
Nr konta bankowego
22 1160 2202 0000 0002 2777 9009 - Bank Millennium
STOWARZYSZENIE WYZWOLENI
Poznań 60-702, ul Głogowska 31/33
Z dopiskiem DAROWIZNA
KAŻDA ZŁOTÓWKA MA ZNACZENIE


Zobaczymy ile sie uzbiera i na ile szt druku  nas będzie stać, ew w grę wchodzi jeszcze wykupienie praw do zdjęcia z parasolką 160 PLN.
Darczyńcy oczywiście otrzymają ulotek ile będa chcieli. A jeśli nie będą chcieli to po kilka egz z podpisami prezesa :) To pierwsza taka inicjatywa więc będzie kiedyś historycznie w cenie :) Przyszłe pokolenia ocenią ;)
Jak już będziemy wiedzieli Ile mamy pieniędzy i ile szt z tego będzie będziemy dopiero ustalać komu ile wysyłamy do rozpowszechniania....

Chętnych prosze o zgłoszenia do mnie na priv, będe sobie wstępnie prowadzić listę  nick z forum i ile szt......

DZIEJE SIĘ! TO HISTORYCZNA CHWILA!




W pełni moja rodzina popiera to przedsięwzięcie.



Roberta1

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #151 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 07:27 »
Pisze z angielskiej klawiatury.... ;D
Ty się już tak nie chwal tą angielską klawiaturą, bo moja amerykańska bierze Cię na łeb na szyję :P

Czy Świadkowie Jehowy na pewno mowia ci wszystko?

To jest dobre i odpowiednie, tak zostawcie, anen

Slowo wszystko jest bardziej wymowne jak prawda.
Bo mozna mowic prawde nie mowiac wszystkiego.

I proszę się tu nie rządzić, bo literówki sadzisz :P
Onan'a czy Amen'a znam ale anena? Kto zacz?


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #152 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 09:17 »
Ok, skoro nie ma żadnych dalszych uwag, niniejszym ogłaszam jej treść za finalną :). Dziękuję wszystkim za wkład w jej stworzenie, w zgłaszanie poprawek i dostarczanie materiałów (szczególne podziękowania dla Matusa za ilustrację tytułową).

Aby wydrukować ulotkę, pobierz jeden z poniższych plików PDF:

Plik PDF w kolorze: https://mega.nz/#!IAIQyQTB!vsX8KYntuKGioY4c7wc2Rk0OBL0mmDadC4IUVS2gKk4

Plik PDF czarno-biały: https://mega.nz/#!0d4CQTia!9evqgjSIVj-P9bOsWqdnjNOqFSmvBh-PTm_nJiiJaAA

Plik czarnobiały został dostosowany do drukarek domowych (rozjaśnione tło by zmniejszyć zużycie tuszu).
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń, 2016, 12:27 wysłana przez M »


Roberta1

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #153 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 09:36 »
No już sobie wydrukowałam, 2 sztuki i rozdam. :)

Jeżyku jeszcze jeden przecinek był przeoczon!!
Ci, którzy opuścili organizację, bo nie zgadzają się z jej naukami, są nazywani odstępcami.

i jeszcze jeden

Zabranianie swoim członkom kontaktów z ludźmi mającymi odmienne zdanie, to działania typowe dla sekt.

Przepraszam, że teraz piszę - ale na monitorze to mi umyka. Na papierze lepiej dostrzegam to wszystko. Starej daty jestem. :(


Offline matus

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #154 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 09:43 »
Ja nie jestem starej daty, ale jak pracowałem w DTP, to korektę wolałem robić albo mieć zrobioną przez kogoś na papierze.
Być może to przez to, że uczyłem się od korektorów starej daty.
No i wtedy więcej czytałem książek w tradycyjnej postaci.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Roberta1

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #155 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 09:47 »
Ja nie jestem starej daty, ale jak pracowałem w DTP, to korektę wolałem robić albo mieć zrobioną przez kogoś na papierze.
Być może to przez to, że uczyłem się od korektorów starej daty.
No i wtedy więcej czytałem książek w tradycyjnej postaci.
A najlepiej jak czytasz komuś na głos, wtedy to nawet podwójne spacje słyszysz. :D


Roberta1

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #156 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 09:53 »
Teraz wydrukowałam sobie w kolorze i...


Offline bene

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #157 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 11:26 »
Ok, skoro nie ma żadnych dalszych uwag, niniejszym ogłaszam jej treść za finalną :). Dziękuję wszystkim za wkład w jej stworzenie, w zgłaszanie poprawek i dostarczanie materiałów (szczególne podziękowania dla Matusa za ilustrację tytułową).

Aby wydrukować ulotkę, pobierz jeden z poniższych plików PDF:

Plik PDF w kolorze: https://mega.nz/#!kYp1DDjD!EqzMThAlxdzkbenQj6cUlb8m8du-qEz_d3WGLM6AvJU

Plik PDF czarno-biały: https://mega.nz/#!0d4CQTia!9evqgjSIVj-P9bOsWqdnjNOqFSmvBh-PTm_nJiiJaAA

Plik czarnobiały został dostosowany do drukarek domowych (rozjaśnione tło by zmniejszyć zużycie tuszu).
Po wydrukowaniu wersji czarno-białej treść w ramkach jest trochę nieczytelna dla mających problem z czytaniem może być problem. Kolorowej nie drukowałem. W domu najczęściej mamy atramentówki a przy odrobinie wilgoci tekst może się całkowicie zlać. Pozatym wielki szacunek za wykonaną pracę
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #158 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 11:32 »
Po wydrukowaniu wersji czarno-białej treść w ramkach jest trochę nieczytelna dla mających problem z czytaniem może być problem. Kolorowej nie drukowałem. W domu najczęściej mamy atramentówki a przy odrobinie wilgoci tekst może się całkowicie zlać. Pozatym wielki szacunek za wykonaną pracę

Takich rzeczy raczej nie drukuje się na atramentówkach - raz, że jak mówisz wilgoć może takim ulotkom mocno zaszkodzić, a dwa, że koszt wydruku jest dosyć znaczny. Zdecydowanie lepiej znaleźć kogoś kto ma laserówkę.

Tak czy siak w wolnej chwili pomyślę nad poprawieniem tekstu w ramce.


Roberta1

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #159 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 12:18 »
Po wydrukowaniu wersji czarno-białej treść w ramkach jest trochę nieczytelna dla mających problem z czytaniem może być problem. Kolorowej nie drukowałem. W domu najczęściej mamy atramentówki a przy odrobinie wilgoci tekst może się całkowicie zlać. Poza tym wielki szacunek za wykonaną pracę

Też chylę czoła.
W pracy mam drukarkę ustawioną na 'drukuj w odcieniach szarości' i fajnie daje. Przecinki se ołówkiem powstawiałam. :)

A teraz idę wypisywać przelew zgodnie z zaleceniem R2D2 - :D

OK,
nadszedł czas  na zebranie kasy.
Mamy drukarnię,
Druk 1.000 szt a 16 gr to 160 PLN
Druk 5.000 szt po 9 gr to 450 PLN
Jeśli zlecimy 10.000 to mamy po 5 gr czyli 500 PLN. Więc ta opcja się najbardziej opłaca!


PROSIMY WIĘC wszystkich , którym SPRAWA JEST BLISKA SERCU o WPŁATY
Nr konta bankowego
22 1160 2202 0000 0002 2777 9009 - Bank Millennium
STOWARZYSZENIE WYZWOLENI
Poznań 60-702, ul Głogowska 31/33
Z dopiskiem DAROWIZNA
KAŻDA ZŁOTÓWKA MA ZNACZENIE


DZIEJE SIĘ! TO HISTORYCZNA CHWILA!


Offline uncja

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #160 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 13:36 »
A jaki ona ma format?


Offline matus

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #161 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 14:03 »
A4, składane na 3.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Roberta1

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #162 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 14:24 »
Super ten paseczek taki zachodzący na siebie....
Miodzio


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #163 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 15:16 »
Uncja: po złożeniu powinno to wyglądać mniej więcej tak:

« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec, 2015, 15:20 wysłana przez M »


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #164 dnia: 16 Czerwiec, 2015, 18:12 »
OK,
nadszedł czas  na zebranie kasy.
Mamy drukarnię,
Druk 1.000 szt a 16 gr to 160 PLN
Druk 5.000 szt po 9 gr to 450 PLN
Jeśli zlecimy 10.000 to mamy po 5 gr czyli 500 PLN. Więc ta opcja się najbardziej opłaca!


PROSIMY WIĘC wszystkich , którym SPRAWA JEST BLISKA SERCU o WPŁATY
Nr konta bankowego
22 1160 2202 0000 0002 2777 9009 - Bank Millennium
STOWARZYSZENIE WYZWOLENI
Poznań 60-702, ul Głogowska 31/33
Z dopiskiem DAROWIZNA
KAŻDA ZŁOTÓWKA MA ZNACZENIE


Zobaczymy ile sie uzbiera i na ile szt druku  nas będzie stać, ew w grę wchodzi jeszcze wykupienie praw do zdjęcia z parasolką 160 PLN.
Darczyńcy oczywiście otrzymają ulotek ile będa chcieli. A jeśli nie będą chcieli to po kilka egz z podpisami prezesa :) To pierwsza taka inicjatywa więc będzie kiedyś historycznie w cenie :) Przyszłe pokolenia ocenią ;)
Jak już będziemy wiedzieli Ile mamy pieniędzy i ile szt z tego będzie będziemy dopiero ustalać komu ile wysyłamy do rozpowszechniania....

Chętnych prosze o zgłoszenia do mnie na priv, będe sobie wstępnie prowadzić listę  nick z forum i ile szt......

DZIEJE SIĘ! TO HISTORYCZNA CHWILA!



Jakaś PRZEMIŁA PRZEDOBRA DUSZA, dała znak gedeonowi, że za 270 PLN 10.000 ulotek w Drukarni w Będzinie można zamówić!!!!!
REWELACJA!!!!
Więc idziemy na 20.000  sztuk ulotek! Albo i lepiej ;)
Zwłaszcza, że chętnych do rozpowszechniania jest coraz więcej :)

DZIĘKUJEMY
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8