Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy  (Przeczytany 82956 razy)

Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #105 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 23:31 »
Może faktycznie warto byłoby zmienić odcienie szarości żeby po rozłożeniu nie identyfikował się ten tekst jako tematycznie nawiązujący do Stowarzyszenia

Tak lepiej? :)



Mario

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #106 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 23:33 »
Tak lepiej? :)



Wydaje mi się , że tak


Offline bene

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #107 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 23:36 »
Może faktycznie warto byłoby zmienić odcienie szarości żeby po rozłożeniu nie identyfikował się ten tekst jako tematycznie nawiązujący do Stowarzyszenia
Bardziej jednoznaczne będzie oddzielenie białym paskiem na zgięcie zmiana szarości ze względu na to że już jest zróżnicowanie tekstu i logo wyzwolonych nie da takiego efektu optycznego.
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 113
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #108 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 23:39 »
A ja myślę że tak z tymi pionowymi przerywanymi jest ok!
w końcu ulotka bedzie złożona!
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline gedeon

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #109 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 23:42 »
Stojaczki mi się podobają a mi się tam wszystko podoba bo macie super zdolności.


Offline bene

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #110 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 23:46 »
A ja myślę że tak z tymi pionowymi przerywanymi jest ok!
w końcu ulotka bedzie złożona!
Jeżeli będzie złożona przez cały czas to nic nie należy zmieniać. Tylko czy zależy twórcom na tym by była cały czas złożona tego to już nie jestem pewien. A w wersji czarno-białej to bardzo się to mi rzuciło w oczy. Dlatego taka moja uwaga. Nie mam zamiaru niczego narzucać to nie ja jestem twórcą
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #111 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 23:50 »
Bene, przekonałeś mnie, tak faktycznie wygląda lepiej ;D.



Poza tym plus jest taki, że jest zaznaczone w tym miejscu miejsce zgięcia. Bez tego trudno utrafić.


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #112 dnia: 14 Czerwiec, 2015, 23:59 »
Czekam nadal na propozycje odnośnie obrazka tytułowego (jak Mario słusznie zauważył nie mamy praw autorskich, by się posługiwać tym rysunkiem co jest obecnie). Przydałaby mi się w tej materii jakaś pomoc. Są chętni?


Offline bene

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #113 dnia: 15 Czerwiec, 2015, 00:11 »

Poza tym plus jest taki, że jest zaznaczone w tym miejscu miejsce zgięcia. Bez tego trudno utrafić.
Jak masz czas i ochotę to zobacz jak by to wyglądało gdyby były oddzielone pionowym białym pasem. Szczególnie w wersji czarno-białej.
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Offline matus

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #114 dnia: 15 Czerwiec, 2015, 00:39 »
, mając zamiar samemu coś podobnego narysować.
Zamiaru nie porzuciłem, jutro postaram się coś naskrobać.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline gedeon

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #115 dnia: 15 Czerwiec, 2015, 06:56 »
Czekam nadal na propozycje odnośnie obrazka tytułowego (jak Mario słusznie zauważył nie mamy praw autorskich, by się posługiwać tym rysunkiem co jest obecnie). Przydałaby mi się w tej materii jakaś pomoc. Są chętni?

Może ta fotka, to był pierwszy Flesz Mob przed Sejmem RP w czerwcu 2014, stojące tam osoby to nasi przyjaciele, maja zaklejone usta z napisem Strażnica i mam zgodę na upublicznienie tej fotki. Ten Flesz Mob był oficjalnie zgłoszony do Straży Marszałkowskiej.

« Ostatnia zmiana: 15 Czerwiec, 2015, 06:58 wysłana przez gedeon »


Offline gedeon

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #116 dnia: 15 Czerwiec, 2015, 07:18 »
Może coś takiego z naszej strony FB
https://www.facebook.com/pages/Dzie%C5%84-Pami%C4%99ci-Ofiar-Stra%C5%BCnicy-Watchtower-Victims-Memorial-Day/575275582592301?fref=ts



To jest fotka z Chełma, nasi tam byli





lub coś uniwersalnego
« Ostatnia zmiana: 15 Czerwiec, 2015, 07:25 wysłana przez gedeon »


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #117 dnia: 15 Czerwiec, 2015, 10:23 »
Już przez telefon rozmawiałem z Gedeonem, tylko dla porządku tutaj napiszę.

Niestety te zdjęcia raczej nie będą nadawały się do tego celu. Jedną kwestią jest ich jakość (po prostu nie były robione w tym konkretnym celu), a drugą, że nie ma na nich żadnego konkretnego obiektu, który możnaby zaakcentować i który pasowałby do treści ulotki.

Dlatego ponawiam prośbę do innych - jeśli macie coś, co może się tam nadać - piszcie.


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 113
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #118 dnia: 15 Czerwiec, 2015, 11:02 »
OK,
nadszedł czas  na zebranie kasy.
Mamy drukarnię,
Druk 1.000 szt a 16 gr to 160 PLN
Druk 5.000 szt po 9 gr to 450 PLN
Jeśli zlecimy 10.000 to mamy po 5 gr czyli 500 PLN. Więc ta opcja się najbardziej opłaca!


PROSIMY WIĘC wszystkich , którym SPRAWA JEST BLISKA SERCU o WPŁATY
Nr konta bankowego
22 1160 2202 0000 0002 2777 9009 - Bank Millennium
STOWARZYSZENIE WYZWOLENI
Poznań 60-702, ul Głogowska 31/33
Z dopiskiem DAROWIZNA
KAŻDA ZŁOTÓWKA MA ZNACZENIE


Zobaczymy ile sie uzbiera i na ile szt druku  nas będzie stać, ew w grę wchodzi jeszcze wykupienie praw do zdjęcia z parasolką 160 PLN.
Darczyńcy oczywiście otrzymają ulotek ile będa chcieli. A jeśli nie będą chcieli to po kilka egz z podpisami prezesa :) To pierwsza taka inicjatywa więc będzie kiedyś historycznie w cenie :) Przyszłe pokolenia ocenią ;)
Jak już będziemy wiedzieli Ile mamy pieniędzy i ile szt z tego będzie będziemy dopiero ustalać komu ile wysyłamy do rozpowszechniania....

Chętnych prosze o zgłoszenia do mnie na priv, będe sobie wstępnie prowadzić listę  nick z forum i ile szt......

DZIEJE SIĘ! TO HISTORYCZNA CHWILA!

« Ostatnia zmiana: 15 Czerwiec, 2015, 11:23 wysłana przez R2D2 »
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


Offline matus

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #119 dnia: 15 Czerwiec, 2015, 11:51 »
Ech, czasu mi na wszystko dziś brakuje, do tego tablet (graficzny) mi się zepsuł, ledwo udało mi się tło i główne plamy narysować i dorysowywałem ręcznie na wydruku...
Takie coś udało mi się zrobić, może się nada:
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.