Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy  (Przeczytany 82952 razy)

Offline oczko3335

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Czerwiec, 2015, 23:41 »
 8)


Roberta1

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #16 dnia: 03 Czerwiec, 2015, 07:33 »
Jestem świadkiem Jehowy i boję się mówić o czym myślę!!!Ile warta jest taka prawda która zamyka mi usta?!!!Nie wolno mi czuć,myśleć ani oddychać po swojemu!!!Zamieściłabym takie zdania np?
Dobry pomysł.
Właśnie o czymś takim odwołującym się do uczuć myślałam.
Ale to w wersji skierowanej bezpośrednio do Świadków.
 


Offline gedeon

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Czerwiec, 2015, 11:49 »
Już tylko 46 dni dzieli nas od DNIA PAMIĘCI OFIAR STRAŻNICY.
Warto się przygotować. Znakiem rozpoznawczym jest ta mała żółta wstążeczka.
Co jeszcze możemy zrobić, by cały uczcić pamięć tych wszystkich, którzy zostali skrzywdzeni przez Organizację?
W zeszłym roku zanieśliśmy ulotki i położyliśmy kwiaty na progach Sal Królestwa. A teraz?
Dzielcie się swoimi pomysłami na obchody DNIA PAMIĘCI OFIAR STRAŻNICY w Polsce.
ZAPRASZAMY

Ulotka wykonana przez Oczko, jest dobra, czy to ma być ostateczna wersja zdecydujcie sami. Czekamy na Wasze opinie bo czasu jest już mało a Wasze opinie są ważne.
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec, 2015, 12:09 wysłana przez gedeon »


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Czerwiec, 2015, 12:58 »
Jeśli to ma być składana ulotka, to chyba brakuje drugiej strony? Poza tym jeśli miało by być ich więcej to zatrudniłbym do ich wykonania profesjonalnego grafika (bez urazy dla oczko/gedeona ;)). Koszt takiej usługi to ok. 100 - 150 zł (mogę pokryć połowę tej kwoty) ale dostaniemy coś, co naprawdę przykuwa uwagę.

Odnośnie zawartości, to może trochę więcej tekstu? Np. pod wspólnym nagłówkiem "Czy wiesz, że..." byłyby nagłówki "świadkowie Jehowy ukrywają w swoich szeregach pedofili", a dopiero pod nim kilka zdań o zasadzie dwóch świadków i jak to się odbija na dzieciach, wzmianka o przegranych sprawach w sądach w USA (Candice Conti). Dalej nagłówek "piętnują swoich byłych współwyznawców" i krótki opis komitetów sądowniczych, za co można być wykluczonym, jak SJ traktują wykluczonych członków rodziny, itp.
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec, 2015, 13:03 wysłana przez M »


Offline gedeon

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Czerwiec, 2015, 13:25 »
Jeśli to ma być składana ulotka, to chyba brakuje drugiej strony? Poza tym jeśli miało by być ich więcej to zatrudniłbym do ich wykonania profesjonalnego grafika (bez urazy dla oczko/gedeona ;)). Koszt takiej usługi to ok. 100 - 150 zł (mogę pokryć połowę tej kwoty) ale dostaniemy coś, co naprawdę przykuwa uwagę.

Odnośnie zawartości, to może trochę więcej tekstu? Np. pod wspólnym nagłówkiem "Czy wiesz, że..." byłyby nagłówki "świadkowie Jehowy ukrywają w swoich szeregach pedofili", a dopiero pod nim kilka zdań o zasadzie dwóch świadków i jak to się odbija na dzieciach, wzmianka o przegranych sprawach w sądach w USA (Candice Conti). Dalej nagłówek "piętnują swoich byłych współwyznawców" i krótki opis komitetów sądowniczych, za co można być wykluczonym, jak SJ traktują wykluczonych członków rodziny, itp.

To jest propozycja. Wspólnie możemy więcej, dlatego proszę o dalsze opinie.


Offline matus

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Czerwiec, 2015, 13:29 »
zatrudniłbym do ich wykonania profesjonalnego grafika
Nie musisz szukać daleko, a i płacić tyle nie musisz ;)
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Mario

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Czerwiec, 2015, 14:04 »
Jeśli to ma być składana ulotka, to chyba brakuje drugiej strony? Poza tym jeśli miało by być ich więcej to zatrudniłbym do ich wykonania profesjonalnego grafika (bez urazy dla oczko/gedeona ;)). Koszt takiej usługi to ok. 100 - 150 zł (mogę pokryć połowę tej kwoty) ale dostaniemy coś, co naprawdę przykuwa uwagę.

Odnośnie zawartości, to może trochę więcej tekstu? Np. pod wspólnym nagłówkiem "Czy wiesz, że..." byłyby nagłówki "świadkowie Jehowy ukrywają w swoich szeregach pedofili", a dopiero pod nim kilka zdań o zasadzie dwóch świadków i jak to się odbija na dzieciach, wzmianka o przegranych sprawach w sądach w USA (Candice Conti). Dalej nagłówek "piętnują swoich byłych współwyznawców" i krótki opis komitetów sądowniczych, za co można być wykluczonym, jak SJ traktują wykluczonych członków rodziny, itp.

Ja bym  nie zmieniał nic ze strony głównej. Ale na odwrocie opisałbym bardziej szczegółowo tematy z pierwszej strony w tym to co piszesz.


Mario

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Czerwiec, 2015, 14:09 »
Już tylko 46 dni dzieli nas od DNIA PAMIĘCI OFIAR STRAŻNICY.
Warto się przygotować. Znakiem rozpoznawczym jest ta mała żółta wstążeczka.
Co jeszcze możemy zrobić, by cały uczcić pamięć tych wszystkich, którzy zostali skrzywdzeni przez Organizację?
W zeszłym roku zanieśliśmy ulotki i położyliśmy kwiaty na progach Sal Królestwa. A teraz?
Dzielcie się swoimi pomysłami na obchody DNIA PAMIĘCI OFIAR STRAŻNICY w Polsce.
ZAPRASZAMY

Ulotka wykonana przez Oczko, jest dobra, czy to ma być ostateczna wersja zdecydujcie sami. Czekamy na Wasze opinie bo czasu jest już mało a Wasze opinie są ważne.


Zmieniłbym formę pozostawiania kwiatów i ulotek przed Salą. Drzwi otwierają przeważnie starsi zboru , którzy od razu skonfiskują materiały. Może w trakcie trwania zebrań porozwieszać obok Sal ulotki i włożyć za szyby samochodów, niektóre Sale mają otwarte parkingi. Są skupiska braci mieszkających blisko siebie w domkach lub w blokach , może u nich zostawić sąsiadom takie ulotki.
Czy mamy jakiś plan kto gdzie będzie działał?  Bez planu ciężko będzie.

Może Gedeonie warto skrzyknąć chętnych do działania. Czasu zostało mało , ,,,


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Czerwiec, 2015, 14:16 »
Nie musisz szukać daleko, a i płacić tyle nie musisz ;)

Powiedz coś więcej :).

Ja bym  nie zmieniał nic ze strony głównej. Ale na odwrocie opisałbym bardziej szczegółowo tematy z pierwszej strony w tym to co piszesz.

To też jest myśl, ale mimo wszystko uprościł bym zdania z tej pierwszej strony, bo na moje oko jest po prostu za dużo tekstu w formie nagłówków i ciężko wyłowić najważniejsze zwroty, które mogą przyciągnąć uwagę.


Offline matus

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Czerwiec, 2015, 15:14 »
Powiedz coś więcej :).
Taki zawód :)

Spaczonym okiem byłego marketingowca o ulotce:
- Jest typu "tania supermarketowa".
- Brak pojedynczego elementu przyciągającego uwagę.
- Za dużo tekstu, w sensie - dużo dużych liter. Lepsze jest jedno hasło (ewentualnie kilka), a pod spodem coś mniejszym normalnym drukiem.
- Projektowana jako "składana na 3" a takie są drukowane obustronnie - bez sensu takie coś otwierać, a tu pusto (jak w tym rysunku o głoszących ateistach).
- Jeśli ma być "składana na 3", to trzeba wybrać i opracować przód (największe, "główne" hasło, element kluczowy), tył (może nawet nic na nim nie być, albo krótki opis kto i dlaczego taką ulotkę popełnił) oraz pierwsza strona środka z rozwinięciem głównego hasła i dodatkowymi informacjami o nim. Rozkładówka to już informacje szczegółowe, dla tych, którym się chciało przebrnąć przez przód i środek.
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec, 2015, 15:26 wysłana przez matus »
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Czerwiec, 2015, 15:36 »
Bardziej chodziło mi o to, czy Ty jesteś grafikiem i mógłbyś podjąć się zaprojektowania tego :). Jeśli nie, to moim zdaniem warto wydać te pieniądze, bo zgadzam się z Twoimi wnioskami w 100%.


Offline gedeon

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Czerwiec, 2015, 15:51 »
Taki zawód :)

Spaczonym okiem byłego marketingowca o ulotce:
- Jest typu "tania supermarketowa".
- Brak pojedynczego elementu przyciągającego uwagę.
- Za dużo tekstu, w sensie - dużo dużych liter. Lepsze jest jedno hasło (ewentualnie kilka), a pod spodem coś mniejszym normalnym drukiem.
- Projektowana jako "składana na 3" a takie są drukowane obustronnie - bez sensu takie coś otwierać, a tu pusto (jak w tym rysunku o głoszących ateistach).
- Jeśli ma być "składana na 3", to trzeba wybrać i opracować przód (największe, "główne" hasło, element kluczowy), tył (może nawet nic na nim nie być, albo krótki opis kto i dlaczego taką ulotkę popełnił) oraz pierwsza strona środka z rozwinięciem głównego hasła i dodatkowymi informacjami o nim. Rozkładówka to już informacje szczegółowe, dla tych, którym się chciało przebrnąć przez przód i środek.

Dobre. Zrób wersje poglądową, będzie łatwiej.


Offline matus

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Czerwiec, 2015, 16:05 »
Bardziej chodziło mi o to, czy Ty jesteś grafikiem i mógłbyś podjąć się zaprojektowania tego :). Jeśli nie, to moim zdaniem warto wydać te pieniądze, bo zgadzam się z Twoimi wnioskami w 100%.

Jestem.
Uporam się z taką jedna rzeczą co aktualnie robię (powinienem jutro skończyć) to podziubię.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline gedeon

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Czerwiec, 2015, 16:10 »
Jestem.
Uporam się z taką jedna rzeczą co aktualnie robię (powinienem jutro skończyć) to podziubię.

Może zwróć się do Oczko i zróbcie to wspólnie, taka moja sugestia i prośba.


Offline matus

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Czerwiec, 2015, 16:21 »
Jasne. Jaki sposób kontaktu jest przez oczko preferowany?
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.