FORUM W DZIAŁANIU > ZAPRASZAMY DO DZIAŁANIA

26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy

(1/71) > >>

Roberta1:
Zostało już tylko 100 dni to obchodów DNIA PAMIĘCI OFIAR STRAŻNICY.
Warto zawczasu przygotować się do niego.
Znakiem rozpoznawczym jest żółta wstążeczka

W zeszłym roku przy Salach Królestwa położyliśmy kwiaty i ulotki.
Jakiś pomysł na ten rok?
26 lipca już za 100 dni.

R2D2:
Dziękuję Roberta za przypomnienie nam Tego zbliżającego się wydarzenia,
już podpinam Twój post

R2D2:
co myślicie o utworzeniu wydarzenia na Polak Potrafi , gdybyśmy chcieli zebrać określoną kwotę pieniędzy  na wywieszenie na 1 tydzień reklam na tablicach wielkoformatowych? Powiedzmy 5 miast w Polsce ścisłe centrum, 1 tablica z wydrukiem na tydzień to ok 1000 pln. Więc zbiórka 5000 na ten cel. Ale dajcie mi dwa dni, bedę wiedziec dokładne ceny bo teraz to tylko mniej więcej pamiętam ( kiedyś pracowałam w reklamie ).

Fajny pomysł?
 polakpotrafi.pl - finansowanie społecznościowe, crowdfunding

Ludzie zbierają na różne rzeczy, my moglibyśmy założyć zbiórkę na ten cel i nagłaśniac go na fb, forum oraz stronie stowarzyszenia.....

Co miałoby się znaleźć na reklamie - plakacie? Na pewno adres internetowy stowarzyszenia i forum. I takie jedno zdanie - w którym zawarte byłoby wszystko..... w stylu  KOCHAMY WAS siostry i bracia  ........... BYLI ŚWIADKOWIE JEHOWY

Roberta1:
O matko,
Zaczynam bać się marzyć, bo sobie zoo zamarzę, a Ty mi lwa przyprowadzisz :D

Ale pomysł super. Portal polakpotrafi.pl znam, bo sponsorowałam jeden projekt.  8)
Może i nasz ma szanse powodzenia, jak się takich marzycieli jak ja kilkunastu znajdzie.   :D

Mario:

--- Cytat: R2D2 w 18 Kwiecień, 2015, 13:15 ---co myślicie o utworzeniu wydarzenia na Polak Potrafi , gdybyśmy chcieli zebrać określoną kwotę pieniędzy  na wywieszenie na 1 tydzień reklam na tablicach wielkoformatowych? Powiedzmy 5 miast w Polsce ścisłe centrum, 1 tablica z wydrukiem na tydzień to ok 1000 pln. Więc zbiórka 5000 na ten cel. Ale dajcie mi dwa dni, bedę wiedziec dokładne ceny bo teraz to tylko mniej więcej pamiętam ( kiedyś pracowałam w reklamie ).

Fajny pomysł?
 polakpotrafi.pl - finansowanie społecznościowe, crowdfunding

Ludzie zbierają na różne rzeczy, my moglibyśmy założyć zbiórkę na ten cel i nagłaśniac go na fb, forum oraz stronie stowarzyszenia.....

Co miałoby się znaleźć na reklamie - plakacie? Na pewno adres internetowy stowarzyszenia i forum. I takie jedno zdanie - w którym zawarte byłoby wszystko..... w stylu  KOCHAMY WAS siostry i bracia  ........... BYLI ŚWIADKOWIE JEHOWY

--- Koniec cytatu ---


świetny pomysł
jestem ciekaw jak społeczność portalu zareaguje

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej