Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: List do starszych w Polsce - dot. wizyty przedstawiciela Biura Głównego  (Przeczytany 18647 razy)

Offline M

Odp: List do starszych w Polsce - dot. wizyty przedstawiciela Biura Głównego
« Odpowiedź #45 dnia: 25 Kwiecień, 2016, 17:15 »
super.Tylko teraz po Twojej publicznej informacji bracia mogą zwracać baczniejszą uwagę na innych.Może lepiej usunąć tą informację?

Nie bój żaby, mogą sobie zwracać najbaczniejszą nawet uwagę, a i tak nic nie wskurają :).


Offline alojzy pompka

Odp: List do starszych w Polsce - dot. wizyty przedstawiciela Biura Głównego
« Odpowiedź #46 dnia: 26 Kwiecień, 2016, 09:43 »
Ja nie wiem jak ja wysiedzę 3 godziny na Sali Królestwa  :-\
Ciężko będzie. Nie czuje się SJ. Mentalnie jestem poza org. Na zebrania rzadko chodzę, nie daje rady słuchać 'pokarmu duchowego' który nie ma nic wspólnego z naukami naszego Pana Jezusa.
Gdyby nie mój rodzic [bardzo skrzywdzony przez TWS, głęboko wierzący we wszytko co serwuje TWS]
już by mnie tam nie było.

Znowu będzie o lojalności/poddaństwu/niewolnictwie wobec TWS.
« Ostatnia zmiana: 26 Kwiecień, 2016, 09:45 wysłana przez alojzy pompka »


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: List do starszych w Polsce - dot. wizyty przedstawiciela Biura Głównego
« Odpowiedź #47 dnia: 26 Kwiecień, 2016, 10:06 »
Naprawdę Ci współczuję.  :(
Swego czasu miałem wątpliwą przyjemność obserwować ceremonię zaślubin w obrządku prawosławnym. kilka godzin nieustających zawodzących jednostajnie modlitw 3 popów  :-\
A podobno pasterka czy rezurekcja trwa tam jeszcze dłużej!!!
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: List do starszych w Polsce - dot. wizyty przedstawiciela Biura Głównego
« Odpowiedź #48 dnia: 26 Kwiecień, 2016, 10:35 »
A podobno pasterka czy rezurekcja trwa tam jeszcze dłużej!!!

Trwa troszkę dłużej niż "zwykła" Msza Święta. ok 1 godziny. W mojej parafii 50 miunut.
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Roszada

Odp: List do starszych w Polsce - dot. wizyty przedstawiciela Biura Głównego
« Odpowiedź #49 dnia: 26 Kwiecień, 2016, 10:37 »
Trwa troszkę dłużej niż "zwykła" Msza Święta. ok 1 godziny. W mojej parafii 50 miunut.
Czytaj uważnie, Tadeusz pisze o prawosławnych, a tam od 3 godzin się zaczyna celebracja. ;D


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: List do starszych w Polsce - dot. wizyty przedstawiciela Biura Głównego
« Odpowiedź #50 dnia: 26 Kwiecień, 2016, 10:38 »
Czytaj uważnie, Tadeusz pisze o prawosławnych, a tam od 3 godzin się zaczyna celebracja. ;D


Faktycznie, źle przeczytałem. :)
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline gerontas

Odp: List do starszych w Polsce - dot. wizyty przedstawiciela Biura Głównego
« Odpowiedź #51 dnia: 26 Kwiecień, 2016, 13:24 »
Bardzo ciekawy jestem o czym bedzie mówił La Franca podczas swojego przemówienia. Odstępstwo, pedofilia, kasa, głoszenie, lojalność? Wprost raczej nie powie nic. Trzeba będzie uważnie słuchać między wierszmi co autor miał na myśli.


Offline TomBombadil

Odp: List do starszych w Polsce - dot. wizyty przedstawiciela Biura Głównego
« Odpowiedź #52 dnia: 26 Kwiecień, 2016, 18:51 »
Ja nie mogę,ale posłuchałabym.Liczę ,że ktoś nas poinformuje o szczegółach.To naprawdę pomaga potem w rozmowach z ofiarami,by je cucić.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: List do starszych w Polsce - dot. wizyty przedstawiciela Biura Głównego
« Odpowiedź #53 dnia: 26 Kwiecień, 2016, 20:03 »
Bardzo ciekawy jestem o czym bedzie mówił La Franca podczas swojego przemówienia. Odstępstwo, pedofilia, kasa, głoszenie, lojalność? Wprost raczej nie powie nic. Trzeba będzie uważnie słuchać między wierszmi co autor miał na myśli.


TaFranca powie o tym co zwykle: lojalność, cieszmy się, uwaga odstępcy, nie wierzmy, daj kasę.


Offline Iza

Odp: List do starszych w Polsce - dot. wizyty przedstawiciela Biura Głównego
« Odpowiedź #54 dnia: 26 Kwiecień, 2016, 21:19 »
Ja nie wiem jak ja wysiedzę 3 godziny na Sali Królestwa  :-\
Ciężko będzie. Nie czuje się SJ. Mentalnie jestem poza org. Na zebrania rzadko chodzę, nie daje rady słuchać 'pokarmu duchowego' który nie ma nic wspólnego z naukami naszego Pana Jezusa.
Gdyby nie mój rodzic [bardzo skrzywdzony przez TWS, głęboko wierzący we wszytko co serwuje TWS]
już by mnie tam nie było.

Znowu będzie o lojalności/poddaństwu/niewolnictwie wobec TWS.
to weż smartfona albo inne urządzenie przenosne z jakaś fajna książkę."Kryzys sumienia" nada sie w sam raz 😀
Gdzie Duch Pana, tam wolność.