Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zebranie chrześcijańskie życie i służba  (Przeczytany 1532 razy)

Offline Puszek

Zebranie chrześcijańskie życie i służba
« dnia: 03 Styczeń, 2016, 19:38 »
http://tv.jw.org/#pl/video/VODStudio/pub-jwbrd_201510_5_VIDEO

Wrzucam link do nagrania jak ma wyglądać nowe zebranie od przyszłego tygodnia. (Chyba na forum nie było).
Piękne widowisko, dla mnie czysto propagandowa pokazówka. Oczywiście nie obyło bez podprogowych przekazów jak np. nastoletni brat Justin czytający fragment Biblii. Przykładny ochrzczony nastolatek przed mutacją  :P

PS. Nie wiem jak to wrzucić na forum, żeby można było oglądać tu z miejsca. Najwyżej M poprawi wątek  ;)
« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń, 2016, 19:39 wysłana przez Puszek »
"I chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem! Chodź ucieknijmy stąd, nikt nie będzie mówił nam co dla nas jest najlepsze..."


Offline M

Odp: Zebranie chrześcijańskie życie i służba
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Styczeń, 2016, 19:46 »
Wrzucam link do nagrania jak ma wyglądać nowe zebranie od przyszłego tygodnia. (Chyba na forum nie było).

Oglądałem to jak jeszcze było po angielsku. Tak słodko że można się pożygać.

PS. Nie wiem jak to wrzucić na forum, żeby można było oglądać tu z miejsca. Najwyżej M poprawi wątek  ;)

Nagrań z ich strony nie można osadzać na innych serwisach. Trzebaby je pobrać na dysk i wysłać na Youtube albo Vimeo.


Offline szczebiotka

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 70
  • Polubień: 49
  • Jestem jaka jestem! Ale da się mnie lubić ;)
Odp: Zebranie chrześcijańskie życie i służba
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Styczeń, 2016, 20:18 »
"witam mam na imię Bartek. Mogę poznać Twoje imię..."
Mogę już puścić pawia? :P ostatnio mam chyba alergie na te ich filmiki. A swoją drogą nieźle się zmienia w zborach, teraz to już nawet Biblii nie trzeba nosić wystarczy tablet :P ile miejsca w torebce zostaje :D
Wolę być wredna, ale lojalna, niż przesadnie miła, zarazem fałszywa. 😈

Nadal ignoruje Roszade 😂