Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Grupa FB "Jehowy przyjaciele"  (Przeczytany 16414 razy)

Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Grupa FB "Jehowy przyjaciele"
« Odpowiedź #45 dnia: 16 Luty, 2016, 22:39 »
Jehowy przyjaciele
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline czarnyt85

Odp: Grupa FB "Jehowy przyjaciele"
« Odpowiedź #46 dnia: 20 Luty, 2016, 01:32 »
strażnik prawdy grupa na facboku koleś ma fajnie porąbane w głowie


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Grupa FB "Jehowy przyjaciele"
« Odpowiedź #47 dnia: 20 Luty, 2016, 07:21 »
Straznik strzelił focha. Bo go niektórzy za odstępce wzieli. :)
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Dietrich

Odp: Grupa FB "Jehowy przyjaciele"
« Odpowiedź #48 dnia: 20 Luty, 2016, 09:00 »
Nie tylko focha strzelił, ale i listę z nazwiskami opublikował. Wydaje mi się, że on rzeczywiście ma coś pod deklem nie w porządku...


Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Odp: Grupa FB "Jehowy przyjaciele"
« Odpowiedź #49 dnia: 20 Luty, 2016, 09:12 »
Nie tylko focha strzelił, ale i listę z nazwiskami opublikował. Wydaje mi się, że on rzeczywiście ma coś pod deklem nie w porządku...

Gdyby SJ chcieli zawiązać taki internetowy świadkowski IPN,
na wzór naszego narodowego, to w takim nawiedzonym
"Strażniku prawdy" (wow, to brzmi jak postać z Gwiezdnych Wojen)
mieliby gorliwego służbistę :) :)


Offline Dietrich

Odp: Grupa FB "Jehowy przyjaciele"
« Odpowiedź #50 dnia: 20 Luty, 2016, 09:31 »
Abba, gdyby chcieć się bliżej przyjrzeć tego typu grupom, okaże się, że praktycznie w każdej znajdzie się ktoś, kto wietrzy we wszystkim odstępstwo, "atak wrogów Prawdy", znieważanie niewolnika i 150 innych bezeceństw. Niektórzy mają tak malutkie rozumki, że nie potrafią nawet dnia przeżyć bez dopatrywania się wszędzie drugiego dna i z byle bzdurą lecą do starszych. 
Widać zatem, do czego przygotowują i pobudzają ich chrześcijańskie zebrania. Bo na pewno nie do miłości i zaufania wobec innych. Ludzie zgorzkniali i wiecznie niezadowoleni. Wszystko, czego nie da się wyczytać w Strażnicy uważający za szatańskie.  Strażnik Prawdy, wcześniej znany jako strażnik rydwanu nie jest jakimś szczególnym wyjątkiem. Po prostu leczy swe kompleksy głośniej niż inni. Stąd groteskowość jego zachowania.
« Ostatnia zmiana: 20 Luty, 2016, 09:33 wysłana przez Dietrich »


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Grupa FB "Jehowy przyjaciele"
« Odpowiedź #51 dnia: 22 Luty, 2016, 06:44 »
Po prostu leczy swe kompleksy głośniej niż inni. Stąd groteskowość jego zachowania.

Trafiłeś w sedno  :)

Prawda sama potrafi się obronić! Nie potrzebuje samozwańczych adwokatów.
A jeżeli znajdują się takowi - znaczy tylko, że sami cosik nie wierzą do końca tej "prawdzie"  ;D
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline Dietrich

Odp: Grupa FB "Jehowy przyjaciele"
« Odpowiedź #52 dnia: 22 Luty, 2016, 09:41 »
Sprawdźcie, czy możecie odnaleźć jeszcze tę grupę na FB.
 


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Grupa FB "Jehowy przyjaciele"
« Odpowiedź #53 dnia: 22 Luty, 2016, 10:24 »
Grupa jest cały czas.

Pojawił się Brat Jan, kaznodzieja typu strażnik prawdy
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Dietrich

Odp: Grupa FB "Jehowy przyjaciele"
« Odpowiedź #54 dnia: 22 Luty, 2016, 11:04 »
Grupa zamknięta "Jehowy przyjaciele" została zlikwidowana. Istnieje tylko otwarta grupa o tej samej nazwie licząca pięciu członków. Powstała nowa grupa "Biblia magnesem prawdy" czy jakoś tak.  Przypadkiem się natknąłem.


Offline Iza

Odp: Grupa FB "Jehowy przyjaciele"
« Odpowiedź #55 dnia: 22 Luty, 2016, 19:28 »
Grupa zamknięta "Jehowy przyjaciele" została zlikwidowana
Strata mała a żal krótki. Jak szkoda , ze ci ludzie nie widzą,jak bardzo człowiecze przywodctwo  CielsKa Kierowniczego -, tak gorliwe egzekwowane przez osobników typu Strażnik prawdy i jemu podobni-  oparte jest na strachu, kontroli i podejrzeniach,( czy a nuż ktoś nie ma odstępczych myśli )...  :-\
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Jozue

Odp: Grupa FB "Jehowy przyjaciele"
« Odpowiedź #56 dnia: 22 Luty, 2016, 20:52 »
Ta "lista Strażnika" jest bardzo nie konsekwentna. Są na niej i odstępcze legendy jak i nazwiska oddanych i wiernych CK świadków.  Strażnik goni w piętkę.
"Kiedy wszyscy widzą, że król jest nagi, wtedy trudno mu ukryć, że ma poddanych gdzieś."


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Grupa FB "Jehowy przyjaciele"
« Odpowiedź #57 dnia: 22 Luty, 2016, 21:36 »
Strata mała a żal krótki. Jak szkoda , ze ci ludzie nie widzą,jak bardzo człowiecze przywodctwo  CielsKa Kierowniczego -, tak gorliwe egzekwowane przez osobników typu Strażnik prawdy i jemu podobni-  oparte jest na strachu, kontroli i podejrzeniach,( czy a nuż ktoś nie ma odstępczych myśli )...  :-\

Grupa Jehowy przyjaciele, strażniki prawdy to pikuś... zobaczcie kaznodzieje Władysław Ćwioro :):):) świadek Władek  wierszokleta :)
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Dietrich

Odp: Grupa FB "Jehowy przyjaciele"
« Odpowiedź #58 dnia: 22 Luty, 2016, 21:36 »
Ta "lista Strażnika" jest bardzo nie konsekwentna. Są na niej i odstępcze legendy jak i nazwiska oddanych i wiernych CK świadków.  Strażnik goni w piętkę.

Odstępcze legendy?  Mam tę listę. Strażnik się zamotał w swych podejrzeniach,  zbłaźnił się publikując nazwiska z kosmosu, po czym nie pozostało mu nic innego jak się wycofać. Po czym usunął grupę. 
Dlatego ciągle powtarzam, że najczęściej są to ludzie leczący kompleksy w internecie, kiedy zawiodły już wszelkie sposoby na zdobycie popularności, jeśli w zborze nie da się liczyć nawet na zrozumienie. O szacunku nie wspominając. 
« Ostatnia zmiana: 22 Luty, 2016, 21:38 wysłana przez Dietrich »


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Grupa FB "Jehowy przyjaciele"
« Odpowiedź #59 dnia: 22 Luty, 2016, 21:44 »
Grupa zamknięta "Jehowy przyjaciele" została zlikwidowana. Istnieje tylko otwarta grupa o tej samej nazwie licząca pięciu członków. Powstała nowa grupa "Biblia magnesem prawdy" czy jakoś tak.  Przypadkiem się natknąłem.

Brat Jan do grupy przyjął mnie od strzała :) Dałem komentarz "Po odejściu od kasy, reklamacji nie uwzględniamy" i brat Jan polubił :):):) 
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),