Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: witam  (Przeczytany 2047 razy)

Offline glindzior

witam
« dnia: 16 Grudzień, 2015, 21:59 »
Czesc wszystkim.
Jestem tu nowy, na forum trafilem juz wczesniej ale dzis postanowilem sie zarejestrowac.

Urodzony w wielopokoleniowej rodzinie SJ. w wieku lat 16 postanowilem przestac chodzic na zebrania. nigdy sie nie ochrzciłem wiec mega uświęcona część rodziny (z nadzorcą obwodu włącznie) moze ze mna rozmawiac ale jakos nie szczegolnie jest o czym i po co :D

Pozdrawiam wszystkich! :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: witam
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Grudzień, 2015, 22:06 »
Witaj. I czuj się tutaj dobrze.  :) Hej.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Roszada

Odp: witam
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Grudzień, 2015, 22:42 »
Witaj!
Może choć publikacje załatwisz brakujące z lat 1920-1945. :)
Gadać nie umiesz, piszesz, ale załatwiać może tak. ;)


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: witam
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Grudzień, 2015, 23:04 »
Pozwolili Ci się "nie wykąpać"? Nie wierzę... Rodzina z tradycjami i koneksjami... hmmm  ???
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline glindzior

Odp: witam
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Grudzień, 2015, 23:09 »
gadać umiem ale nie czuje potrzeby rozmawiac z czescia rodziny ktorej nie lubie (czyli ci super święci). co zreszta jest tez spowodowane duzymi odleglosciami, jestemy z zupelnie innych rejonow Polski wiec przez lata sie ten kontakt bardzo urwał.

co do publikacji: nie ma szans. wszystkie archiwa po smierci dziadka zostaly na pewno spalone a sam tez pamietam ze dziadek jeszcze za zycia pozbywał sie starych czasopism.

mialem to szczescie ze moja mama, wychowujaca mnie samotnie, nie byla fanatyczna. nigdy nie zostalem nawet glosicielem.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: witam
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Grudzień, 2015, 09:15 »
Czesc wszystkim.
Jestem tu nowy, na forum trafilem juz wczesniej ale dzis postanowilem sie zarejestrowac.

Urodzony w wielopokoleniowej rodzinie SJ. w wieku lat 16 postanowilem przestac chodzic na zebrania. nigdy sie nie ochrzciłem wiec mega uświęcona część rodziny (z nadzorcą obwodu włącznie) moze ze mna rozmawiac ale jakos nie szczegolnie jest o czym i po co :D

Pozdrawiam wszystkich! :)

  Witaj :)
Nie byłeś ochrzczony, a więc więcej Ci teraz wolno. :D 
Pozwolili Ci się "nie wykąpać"? Nie wierzę... Rodzina z tradycjami i koneksjami... hmmm  ???

 Tak też może być. Jak widzą, że ktoś nie ma zadatków to lepiej dla dobrego imienia rodziny niech on nigdy nie przyjmie symbolu niż ma przyjąć, a później być wykluczonym.
To dużo bardziej komplikuje wszystkim życie. :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Noc_spokojna

Odp: witam
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Grudzień, 2015, 10:26 »
Czesc wszystkim.
Jestem tu nowy, na forum trafilem juz wczesniej ale dzis postanowilem sie zarejestrowac.

Urodzony w wielopokoleniowej rodzinie SJ. w wieku lat 16 postanowilem przestac chodzic na zebrania. nigdy sie nie ochrzciłem wiec mega uświęcona część rodziny (z nadzorcą obwodu włącznie) moze ze mna rozmawiac ale jakos nie szczegolnie jest o czym i po co :D

Pozdrawiam wszystkich! :)


Witaj na forum :).
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D