BYLI... OBECNI... > BYŁEM ŚWIADKIEM... nasze historie

Odeszliście ze zboru i co proponujecie w zamian?

<< < (237/238) > >>

Sebastian:

--- Cytat: enterol w 21 Październik, 2020, 19:30 ---Ja proponuję hedonistyczny styl życia.
--- Koniec cytatu ---
wszędzie z każdego rogu atakuje nas hedonistyczna ideologia lgbt+, tak charakterystyczna dla państwa niemieckiego... :)

a tak na poważnie, to (biorąc pod uwagę Twoje wcześniejsze wojenki na forum) jestem nieco zdziwiony propagowaniem hedonizmu akurat przez Ciebie ....

Nadaszyniak:
((mtg);
Czytając post PorostuJa jestem pod wrażeniem, ponieważ użyłaś w stosunku do NK-Estery czarodziejskiego klucza i otworzyłaś ten trudno dostępny zamek- muszę Ciebie PoprosJa publicznie pochwalić za styl, kulturę jaka przejawiasz a widoczne jest to w każdym zamieszczonym przez Ciebie poście tu na Forum- pozdrawiam  :)
Natomiast Estera jak zauważyłem szczerze wyjawiła swoją taką a nie inną postawę - nareszcie dowiedziałem się od Niej Samej w czym tkwi problem jaki ma względem (Ww), to zaspokoiło moją pewną ciekawość, może już na Forum przedstawiła  Estera to wyjaśnienie ale nie dotarłem do podobnego postu.
============

Estero cytuję Twoje słowa: ' .... Oficjalnych kroków wyjścia stamtąd nie planuję.
   Dopóki nie rozwiążą się pewne moje sprawy związane i niezależne ode mnie, żadnych konkretnych ruchów nie będzie.
   Poza tym nawet jeśli zdecyduję się na konkretne posunięcie, nie zamierzam odchodzić stamtąd na ich warunkach i zasadach.
   I jeśli to zrobię, to napewno nie tak jak oni sobie tego życzą czy oczekują....' pochwalam Twoją szczerość jaką zamieściłaś publicznie nam wszystkim, musiało to Ciebie naprawdę kosztować wiele wysiłku psychicznego oraz odwagi aby upublicznić swoje tak głębokie odczucie względem (Ww) - życzę takiego obrotu sprawy, który zadowoli i usatysfakcjonuje Twoje oczekiwania - pozdrawiam  :) 

Blue:
Dyskutujesz sam ze sobą czy zapomniałeś się przelogować?  :)

Moyses:

--- Cytat: enterol w 21 Październik, 2020, 21:42 ---Niebieski do mnie rozmawiasz?

--- Koniec cytatu ---

HaaHaaa aaa! Ale mnie to rozbawiło. Jakbym to słyszał w realu.

By się jednak trzymać ram wątku, całkiem na poważnie, to proponuje w zamian za, sporo humoru.
Tylko jeśli ktoś będąc ŚJ był sztywny, to teraz będzie sztywnym odstępcą. Humor to nie ropa naftowa, że sobie można go wykopać. 😂

Gandalf Szary:
Myślę, że Enterol coś wciągnął zgodnie ze swoim hedonistycznym motywem życia. Spoko Enterol najważniejszy jest luz, a naszym chłopakom brakuje luzu. Poruszają się jak wóz z sianem!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej