Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: To w takim razie ja się także pożegnam  (Przeczytany 1777 razy)

Offline Córka Weterana

To w takim razie ja się także pożegnam
« dnia: 01 Listopad, 2015, 11:13 »
W sumie już DUŻO wcześniej o tym myślałam, pewne zdarzenia przyspieszyły tę decyzję.
Było miło, ale mam dość takiej niepewności, kto tu jeszcze zawita, komu Gedeon wspaniałomyślnie "wybaczy", kogo pod swoje skrzydła przyjmie. I w sumie PRZEDE WSZYSTKIM tak jak przy odchodzeniu z poprzednich grup dla eksów - to forum powoduje, że zamiast zamknąć rozdział mojej bytności w organizacji śJ i mojego nieudanego małżeństwa z śJ ja ciągle wałkuję ten temat. Nie robi to dobrze mojej psychice. Mam nową, wspaniałą rodzinę, czas zapomnieć o tamtym doświadczeniu. Co mogłam, to zrobiłam, swoje doświadczenia opisałam tutaj i w wiadomym liście, swoje bęcki za to też dostałam. Już dość :)
Dziękuję:

- Tazła i Szyszoonia, jesteście świetne babki, mamy kontakt na fejsie, nie traćmy go,
- Safari, pewnie poznamy się w realu niedługo :)
- Nemo, Dietrich, Randori i matus - różnimy się ale w wielu poglądach byliśmy podobni, było fajnie Was czytać
- Roszada - duży szacunek za to, co i jak robisz i za klasę w pisaniu

Pozdrawiam wszystkich pozostałych, z którymi miałam może mniejszy kontakt.

Kto będzie chciał ze mną utrzymywać kontakt, zapraszam na fb lub mail: almendro@interia.pl

Proszę nie usuwać moich postów, ale proszę o usunięcie konta. Moja decyzja jest nieodwołalna. Pozdrawiam.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: To w takim razie ja się także pożegnam
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Listopad, 2015, 11:39 »


   CW trzymaj się ciepło, życzę Ci powodzenia na każdej płaszczyźnie życia. :)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Roszada

Odp: To w takim razie ja się także pożegnam
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Listopad, 2015, 11:52 »
Proszę nie usuwać moich postów, ale proszę o usunięcie konta. Moja decyzja jest nieodwołalna. Pozdrawiam.
Brawo za stanowczość. Chciałbym mieć też taką siłę woli.
Może też wytrwam. :-\
Na razie się wylogowuje po raz pierwszy na dłużej. ;)


Offline Dietrich

Odp: To w takim razie ja się także pożegnam
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Listopad, 2015, 12:04 »
CW: Szkoda, że odchodzisz. Wszystkiego co najlepsze życzę. :)
« Ostatnia zmiana: 01 Listopad, 2015, 12:29 wysłana przez Dietrich »


Offline Fantom

Odp: To w takim razie ja się także pożegnam
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Listopad, 2015, 13:50 »
a ja myślałem,że będziesz długodystansowcem na tym forum.
 Jako powód Twojego odejścia nie akceptuję tego,kto jest na tym forum,kto wraca,a kto odchodzi.Na początkumoże to szokować,ale potem przechodzi i można znaleźć sposób aby ignorować posty takich osób.
 Jedyny sensowny argument dla mnie,to jest zamknięcie rozdziału,nie grzebanie w pamięci,chęć uwolnienia się od mroków przeszłości.Nie będzie łatwo,bo fora są jak dopalacze. Życzę Ci tego bardzo.  Pozdrawiam i proszę nie otwieraj już żadnej strony nt. ŚJ.Bąź prawdziwie WYZWOLONA!!!
 
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s