BYLI... OBECNI... > OSTRACYZM

Życie po organizacji - z Bogiem, czy bez?

<< < (62/63) > >>

sawaszi:
o grawitacja jest najmniejszym oddziaływaniem na tej planecie - a jakże silnym - bo zawsze przyciągnie (ciało do ciała) - zasada Newtona
A tak poważnie to ; grawitacji jeszcze naukowcy nie zbadali bo jest dla (przyrządów obecnych) nieuchwytna i nie da się jej zmierzyć i opanować - aczkolwiek istnieje

Martin:

--- Cytat: sawaszi w 09 Grudzień, 2018, 02:27 ---o grawitacja jest najmniejszym oddziaływaniem na tej planecie - a jakże silnym - bo zawsze przyciągnie (ciało do ciała) - zasada Newtona
A tak poważnie to ; grawitacji jeszcze naukowcy nie zbadali bo jest dla (przyrządów obecnych) nieuchwytna i nie da się jej zmierzyć i opanować - aczkolwiek istnieje

--- Koniec cytatu ---
Ty ukończyłeś szkołę podstawową?

listonosz:

--- Cytat: sawaszi w 09 Grudzień, 2018, 01:26 ---A czy rozsądnym jest wierzenie w grawitację , elektromagnetyzm ,oddziaływania neutrin na protony i fotony ?
Wszak to są zjawiska niewidzialne (dla nas) a odczuwalne (a jakże) - a czy Boga można dotknąć ?? lub zobaczyć ??

--- Koniec cytatu ---


--- Cytat: sawaszi w 09 Grudzień, 2018, 02:27 ---o grawitacja jest najmniejszym oddziaływaniem na tej planecie - a jakże silnym - bo zawsze przyciągnie (ciało do ciała) - zasada Newtona
A tak poważnie to ; grawitacji jeszcze naukowcy nie zbadali bo jest dla (przyrządów obecnych) nieuchwytna i nie da się jej zmierzyć i opanować - aczkolwiek istnieje

--- Koniec cytatu ---

Sawaszi ,mam do Ciebie prosbe . 
Zanim  zamiescisz tego typu teksty , jak powyzsze ,  wejdz na Wiki  i sprawdz  co to jest neutrino , co to jest proton  czy foton .
Sprawdz prosze rowniez  co to jest grawitacja  albo elektromagnetyzm  i czy da sie je zmierzyc.
Mozesz w ten sposob uniknac  pisania  kompletnych  bzdur .

Porownywanie  "niewidzialnosci" Boga  do "niewidzialnosci"  grawitacji  czy elektromagnetyzmu  jest bez sensu .
No  chyba , ze  zbudowales jakies urzadzenie , ktore  eksperymentalnie wykaze  istnienie  Boga ?   ;)

sawaszi:

--- Cytat: Martin w 09 Grudzień, 2018, 12:19 ---Ty ukończyłeś szkołę podstawową?

--- Koniec cytatu ---
 
 
Noo - jestem magistrem "chociaż studiów nie skończyłem" , wykładałem na uniwersytecie (kafelki) i' bozony fiksa' - humor (jeszcze) mnie sie trzyma i nikogo nie ignoruje (błądzić każdy może i w każdym wieku) - obecnie mamy wiek ad XXI i "złota era nauki" - a do sztuki i religii jest coraz to bardziej obraz nijaki -
 - proponuje czytać Tobie moje wpisy ze zrozumieniem i wiedzą (na poziomie wyższym) - "czwartym wymiarze" a po za tym (naucz się pokory) .

[quote author=listonosz link=topic=1925.msg167681#msg167681 date=154436

Porownywanie  "niewidzialnosci" Boga  do "niewidzialnosci"  grawitacji  czy elektromagnetyzmu  jest bez sensu .


[/quote]

Doucz się gdyż wiedza jest kluczem do doskonałości , a jak zdobędziesz wszystkie klucze to "zostaniesz woznym" - a to dobra jest robota  :D
                                                               Pozdrawiam wszystkich .

abece:
Sawaszi a też Ciebie pozdrawiam.
Nie wszystko jest takie, na jakie wygląda.
Autorytety, nagrody Nobla i zaprogramowanie, by im ufać.
Po latach wypływają fakty dyskredytujace tych powyższych, czy to na "wysokich tronach", czy niskich stoleczkach i trrrrach upadł autorytet, nagroda Nobla kwalifikuje się  do odwolania.
Autorytet ck w drobny pył się rozsypal, tyle warte poleganie na uzurpatorach "wszechwiedzy."
Haha te klucze wiedzy i wozny, fajne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej