Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: List do zborów - popieranie przedsięwzięć budowlanych (biuro tłumaczeń w W-wie)  (Przeczytany 21195 razy)

Offline Iza

Odp: List do zborów - popieranie przedsięwzięć budowlanych
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Wrzesień, 2015, 20:06 »
A co ze Skarbimierzem, przecież miał byc wystawiony na sprzedaż?
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline M

Odp: List do zborów - popieranie przedsięwzięć budowlanych
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Wrzesień, 2015, 22:41 »
Jest wystawiony, ale najwyraźniej kupca jeszcze nie ma ;).


Offline Iza

Odp: List do zborów - popieranie przedsięwzięć budowlanych
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Wrzesień, 2015, 15:55 »
No tak , remoncik zawsze mozna zrobic darmowymi rękoma, zawsze to cena będzie większa. Smykałkę do interesów to oni czyt. WTS maja.
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: List do zborów - popieranie przedsięwzięć budowlanych
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Wrzesień, 2015, 21:18 »
Najnowsze wieści z mojej okolicy są takie, że sala zamknięta z powodu (podobno) nie spełniania norm unijnych, (nie wiem czy p-poż, czy sanepid, czy co innego) została ponownie otwarta, braciszkowie wiwatują, nie muszą jeździć 30 km do sali(zastępczej). A dodatkowo, podobno niedługo rusz budowa nówki sali niedaleko tej obecnej. Będą potrzebne ręce do pracy...dużo rąk do pracy.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline M

Odp: List do zborów - popieranie przedsięwzięć budowlanych
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Wrzesień, 2015, 13:00 »
Oho, WTS się mną zainteresował:

Cytuj
Due to a copyright takedown notice that we received, we had to take down the following videos from YouTube:

Video title: Prezentacja nowego Biura Tłumaczeń w Warszawie
Video url: http://www.youtube.com/watch?v=cOlhrVO1OWE
Takedown issued by: Watch Tower Bible and Tract Society of Pennsylvania

Jednym słowem powyższy film został usunięty z Youtube na prośbę Towarzystwa Strażnica. Przy okazji usunęli też moją przeróbkę lipcowego programu tv.jw.org :(.

W wolnej chwili wrzucę je gdzie indziej.


Offline Vilgefortz

Odp: List do zborów - popieranie przedsięwzięć budowlanych
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Październik, 2015, 13:44 »
Najnowsze wieści z mojej okolicy są takie, że sala zamknięta z powodu (podobno) nie spełniania norm unijnych, (nie wiem czy p-poż, czy sanepid, czy co innego) została ponownie otwarta, braciszkowie wiwatują, nie muszą jeździć 30 km do sali(zastępczej). A dodatkowo, podobno niedługo rusz budowa nówki sali niedaleko tej obecnej. Będą potrzebne ręce do pracy...dużo rąk do pracy.

Wiele sal nie spełnia norm unijnych, często brakuje odpowiedniej klimatyzacji lub przejścia są zbyt wąskie. Budowano je naście- lub dzieści- lat temu, kiedy nie było tak ściśle określonych przepisów.

V.


Offline M

Byłem ciekaw czy w świetle niedawnego ogłoszenia ze spotkania statutowego (w którym wspomniano o wstrzymaniu bądź anulowaniu wielu projektów budowlanych na całum świecie) tak szumnie zapowiadana budowa (a w zasadzie adaptacja istniejącego budynku, który zakupiono) nowego biura tłumaczeń w Warszawie nadal będzie kontynuowana, czy nie. No i co się okazuje, według mojego informatora - budowa biura tłumaczeń została wstrzymana!

Cóż za spektakularny przejaw kierownictwa ducha Bożego, który niecałe 2 miesiące temu zarządził budowę i nawet wyprodukowanie filmu promocyjnego tylko po to, żeby miesiąc później tę budowę wstrzymać ;D.

Kadr z filmu:



Ups, chyba jednak nie pobłogosławił ::).
« Ostatnia zmiana: 15 Listopad, 2015, 00:00 wysłana przez M »


Offline parasin

Też byłem ciekawy. Widocznie rydwan Jehowy dostał takiego przyspieszenia, że wszystkie projekty z niego pospadały... 


Offline donadams

Odp: List do zborów - popieranie przedsięwzięć budowlanych
« Odpowiedź #23 dnia: 18 Listopad, 2015, 15:54 »
Na mnie to nie robi wrażenia. Tak samo służbowe samochody.  Ode mnie i mojej rodziny od wielu lat ani złotówki nie dostają. Teraz po ujawnieniu afer z pedofilią w tle coraz więcej ludzi zastanawia się, czy aby ich datki nie pójdą na jakieś odszkodowania

To był powód, przez który kategorycznie zaprzestałem składania datków (pomimo tego, że już dużo wcześniej wiele złego słyszałem).
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Hildebrando

Letter and video translated into English and Spanish: Contrast the Polish letter with letters of England and Argentina for "the Governing Body has directed that a number of branch and Assembly Hall construction  projects be delayed, reduced in scope, or in some cases, cancelled":

http://hildeydesa.blogspot.cl/2015/11/carta-140915-promoviendo-proyectos-de.html

Excuse my English.

Best Regards!
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad, 2015, 23:15 wysłana przez Hildebrando »


Offline Technolog

Czy są jakieś nowe wiadomości w sprawie budynku biura tłumaczeń?
Bo Jaśko w ostatnim sprawozdaniu nic o tym nie mówił.


Offline M

Wydaje mi się, że nic nowego nie ma. Projekt był wstrzymany i nie słyszałem, żeby był wznowiony. Ale żeby być pewnym to ktoś musiałby tam podjechać i sprawdzić :).


KaiserSoze

  • Gość
do września 2016 nic się tam nie wydarzy.


Offline Technolog

Ale żeby być pewnym to ktoś musiałby tam podjechać i sprawdzić :).
A znany jest dokładny adres?


Offline Jozue

Warszawa ul. Kleszczowa 28 (dzielnica Włochy)
"Kiedy wszyscy widzą, że król jest nagi, wtedy trudno mu ukryć, że ma poddanych gdzieś."