Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nastolatkowie wychowywani w rodzinach ŚJ  (Przeczytany 6556 razy)

Offline Fantom

''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Fantom

''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Nastolatkowie wychowywani w rodzinach ŚJ
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Styczeń, 2016, 11:59 »
  A nasz Filip Łobodziński nie był też wychowany? Nie wiem jak się sprawa miała z Sewerynem Krajewskim.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Puszek

Odp: Nastolatkowie wychowywani w rodzinach ŚJ
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Styczeń, 2016, 14:43 »
Wow ciekawa lista wiele twarzy mnie zaskoczyło ale cóż wybrali drogę kariery  :D

  A nasz Filip Łobodziński nie był też wychowany? Nie wiem jak się sprawa miała z Sewerynem Krajewskim.

Chyba jeszcze Czesław Niemen i Kazik to znani niedoszli świadkowie.
"I chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem! Chodź ucieknijmy stąd, nikt nie będzie mówił nam co dla nas jest najlepsze..."


Offline Dianne

Odp: Nastolatkowie wychowywani w rodzinach ŚJ
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Styczeń, 2016, 16:39 »
bo tak najlepiej zrobić karierę! odchodząc od prawdy! Szatan da nam wszystko żebyśmy odeszli! - słowa mojego taty
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline amber

Odp: Nastolatkowie wychowywani w rodzinach ŚJ
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Styczeń, 2016, 18:37 »
Lista rzeczywiście ciekawa i zaskakująca. Przede wszystkim zaskoczyły mnie siostry Williams. Czytałam, a także słyszałam od męża, że wyczynowe, zawodowe uprawianie sportu nie jest zalecane dla Świadków Jehowy.

Podobnie dziwią mnie na tej liście muzycy - piosenkarki, rockmeni, a także modelka... czy takie życie na pewno powinni prowadzić Świadkowie? Nie wiem, może się mylę, ale jakoś tak mi "wewnętrznie" nie bardzo to pasuje.


Offline Dianne

Odp: Nastolatkowie wychowywani w rodzinach ŚJ
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Styczeń, 2016, 18:52 »
Patti Smith ładnie śpiewa w jednym coverze, 'Jezus umarł za czyjeś grzechy, ale nie moje'
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Nastolatkowie wychowywani w rodzinach ŚJ
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Styczeń, 2016, 19:54 »

Chyba jeszcze Czesław Niemen i Kazik to znani niedoszli świadkowie.

  O Czesławie nie słyszałam, a Kazik to chyba miał jakiś epizod jako dorosły człowiek. Ale krótko to trwało.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Puszek

Odp: Nastolatkowie wychowywani w rodzinach ŚJ
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Styczeń, 2016, 20:30 »
  O Czesławie nie słyszałam, a Kazik to chyba miał jakiś epizod jako dorosły człowiek. Ale krótko to trwało.

Jeśli chodzi o Niemena to nie mam pewności. Ojciec mi kiedyś mówił, że jego mama była świadkiem. Dlatego też nagrał piosenkę "Dziwny jest ten świat", a we zwrotce użył sformułowania "(...)ludzi dobrej woli jest więcej(...)" i to właśnie o świadkach  ;D To teoria mojego ojca, dobra co?!  :o
"I chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem! Chodź ucieknijmy stąd, nikt nie będzie mówił nam co dla nas jest najlepsze..."


Offline Panter

Odp: Nastolatkowie wychowywani w rodzinach ŚJ
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Styczeń, 2016, 20:32 »
  ... Nie wiem jak się sprawa miała z Sewerynem Krajewskim.

Jeśli dobrze sobie przypominam, to miał jakiś epizod z zainteresowaniem się "prawdą".
Słyszałem to b. dawno i nie wiem czy to z jednych "miejskich legend" jakie krążyły wśród braci.

Podobno taki sam epizod z zainteresowaniem "prawdą" miał Elvis Presley.

« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń, 2016, 20:34 wysłana przez Panter »


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Nastolatkowie wychowywani w rodzinach ŚJ
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Styczeń, 2016, 20:46 »
Jeśli dobrze sobie przypominam, to miał jakiś epizod z zainteresowaniem się "prawdą".
Słyszałem to b. dawno i nie wiem czy to z jednych "miejskich legend" jakie krążyły wśród braci.

Podobno taki sam epizod z zainteresowaniem "prawdą" miał Elvis Presley.

   Pamiętam był u nas wykład i starszy mówi że mama  Seweryna to nasza siostra, a wszyscy wzdychali. A o nim nie wiem, albo nie pamiętam.... :D

O Elvisie też słyszałam.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Nastolatkowie wychowywani w rodzinach ŚJ
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Styczeń, 2016, 22:36 »
Znany kabareciarz Zenon Laskowik, z tego co wiem miał świadkowski epizod. Na kilka lat zaprzestał występów i został listonoszem w Poznaniu.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline dziewiatka

Odp: Nastolatkowie wychowywani w rodzinach ŚJ
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Styczeń, 2016, 08:03 »
Laskowik był cały czas katolikiem ,sam przyznał ,że w tym okresie chodził nawet na pielgrzymki.Całe jego świadkowanie to legenda.


Offline Dietrich

Odp: Nastolatkowie wychowywani w rodzinach ŚJ
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Styczeń, 2016, 09:43 »
Prince jest od 2001 roku ŚJ


Offline disloyal

Odp: Nastolatkowie wychowywani w rodzinach ŚJ
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Styczeń, 2016, 10:47 »
Kiedyś oglądałem wywiad z JaRule, Michelle Rodriguez i innymi znanymi którzy wychowali się w ŚJ i zauważyłem że ci celebryci przyjaźnią się i otwarcie mówią o swojej przeszłości religijnej.