Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Forum założone przez Świadków Jehowy?  (Przeczytany 25849 razy)

Offline Gremczak

Odp: Forum założone przez Świadków Jehowy?
« Odpowiedź #75 dnia: 23 Marzec, 2021, 20:47 »
Siedzę wczoraj i patrzę sobie na Forum Tower. W końcu pojawił się standardowy przedpamiątkowy wątek: jakie wino na pamiątkę?
Dzisiaj jakiś Adam pisze,że on ma gronowe półsłodkie a nie wytrawne. Mija kilka minut - post usunięty. Pisze drugi raz to samo. Post usunięty, gościu wywalony z grupy.
Beton na maksa. Dobrze, że napisałem wcześniej zgodnie z wolą admina że mam wytrawne, bo też zostałbym wykluczony z Forum :D
A jak jakiś świadek wejdzie na nasze forum a coś jest nie po jego myśli to zaraz się pluje.


Offline Dietrich

Odp: Forum założone przez Świadków Jehowy?
« Odpowiedź #76 dnia: 24 Marzec, 2021, 19:24 »
Władca i admin Forum Tower, niejaki Józef Kurlowicz vel Jay Karson na sto procent tutaj zagląda. Zresztą nie tylko tutaj.
Ten zadufany w sobie bufon węszy wszędzie.



Offline Dietrich

Odp: Forum założone przez Świadków Jehowy?
« Odpowiedź #77 dnia: 24 Marzec, 2021, 20:41 »
A tutaj próbka 'teokracji' w wydaniu Forum Tower.
Takich perełek jest pełno każdego dnia ;D


Offline Vog

Odp: Forum założone przez Świadków Jehowy?
« Odpowiedź #78 dnia: 24 Marzec, 2021, 23:35 »
A tutaj próbka 'teokracji' w wydaniu Forum Tower.
Takich perełek jest pełno każdego dnia ;D
Pamiętam to. Fajnie jak czasem się komuś wymsknie co naprawdę myśli o światusach   ^-^


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Forum założone przez Świadków Jehowy?
« Odpowiedź #79 dnia: 25 Marzec, 2021, 07:23 »
A tutaj próbka 'teokracji' w wydaniu Forum Tower.
Takich perełek jest pełno każdego dnia ;D

Niewiele zatem Forum Tower różni się pod względem przyjaźni i miłości do ludzi o odmiennych poglądach od forum SJWP. Tam straszą odstępców Jehową i jego Armagedonem a tu straszą Świadków Putinem i jego Delegalizacją.
Różnica może być taka, że dla odstępcy straszenie Jehową brzmi jak "zobaczysz, przyjdzie Baba Jaga i cię porwie", natomiast dla ŚJ w Rosji represje mogą oznaczać wieloletnie więzienia, utratę majątków i ogólnie złamanie życia.


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Forum założone przez Świadków Jehowy?
« Odpowiedź #80 dnia: 25 Marzec, 2021, 10:42 »
Władca i admin Forum Tower, niejaki Józef Kurlowicz vel Jay Karson na sto procent tutaj zagląda. Zresztą nie tylko tutaj.
Ten zadufany w sobie bufon węszy wszędzie.

To ten wieczny student mieszkający we Włoszech?
nihilista


Offline Siedemtwarzy

Odp: Forum założone przez Świadków Jehowy?
« Odpowiedź #81 dnia: 25 Marzec, 2021, 12:45 »
Tak zachwalacie to Forum Tower, że postanowiłem dołączyć. Tu na wstępie spotkałem się z 3 pytaniami, i już pierwsze wydało się byc ciekawe. Kto Ci polecił naszą grupę? Już miałem wpisać, że odstępcy, ale zrewidowałem swój tok myślenia i wpisałem że sam Bóg.
I czekam i czekam już z 3 dni na jakiś komunikat. Może zostanę w końcu zaproszony do tego elitarnego grona...


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Forum założone przez Świadków Jehowy?
« Odpowiedź #82 dnia: 25 Marzec, 2021, 14:08 »
Tak zachwalacie to Forum Tower, że postanowiłem dołączyć. Tu na wstępie spotkałem się z 3 pytaniami, i już pierwsze wydało się byc ciekawe. Kto Ci polecił naszą grupę? Już miałem wpisać, że odstępcy, ale zrewidowałem swój tok myślenia i wpisałem że sam Bóg.
I czekam i czekam już z 3 dni na jakiś komunikat. Może zostanę w końcu zaproszony do tego elitarnego grona...

Trzeba było napisać, że brat Jan Kowalski z Warszawy.


Offline Sebastian

Odp: Forum założone przez Świadków Jehowy?
« Odpowiedź #83 dnia: 25 Marzec, 2021, 14:16 »
to taka elitarna grupa? :)

to pytanie "jest bo jest" czy po wyjaśnieniach że (np.) grupę polecił Franciszek Mielcarek faktycznie dzwonią do Franciszka Mielcarka i pytają:

bracie Franciszku, czy osobiście znasz Zdzicha Wodolejskiego z Pierdziszewa?

swoją drogą, ciekawe jak zareagowaliby gdyby ktoś powołał się na rekomendację od osoby która zmarła przedwczoraj? Przecież z facebooka można wyczytać różne rzeczy ze śmiercią współwyznawców włącznie... :)

ewentualnie można by rzec że grupę polecił mi brat Władymir Władymirowicz z Moskwy (zbieżność imion z imionami władcy Rosji zupełnie przypadkowa), który z uwagi na prześladowania ze strony władz rosyjskich funkcjonuje na waszym forum pod innym imieniem i nazwiskiem... :)
« Ostatnia zmiana: 25 Marzec, 2021, 14:19 wysłana przez Sebastian »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Dietrich

Odp: Forum założone przez Świadków Jehowy?
« Odpowiedź #84 dnia: 25 Marzec, 2021, 17:38 »
Tak zachwalacie to Forum Tower, że postanowiłem dołączyć. Tu na wstępie spotkałem się z 3 pytaniami, i już pierwsze wydało się byc ciekawe. Kto Ci polecił naszą grupę? Już miałem wpisać, że odstępcy, ale zrewidowałem swój tok myślenia i wpisałem że sam Bóg.
I czekam i czekam już z 3 dni na jakiś komunikat. Może zostanę w końcu zaproszony do tego elitarnego grona...

Pewnie Ci profil prześwietlają. Listę znajomych, posty na wallu etc. U mnie tak było. No i oczywiście pytania z ostatnich wydań czasopism  ;D


Offline Siedemtwarzy

Odp: Forum założone przez Świadków Jehowy?
« Odpowiedź #85 dnia: 25 Marzec, 2021, 18:06 »
Dietrich, kurcze to jeszcze trzeba literaturę na bieżąco czytać? Normalnie selekcja jak na jakieś stanowisko w spec służbach.


Offline Dietrich

Odp: Forum założone przez Świadków Jehowy?
« Odpowiedź #86 dnia: 25 Marzec, 2021, 18:43 »
Ja tak właśnie miałem. Zadano mi m.in. pytanie z ostatniego wydania Życia i Służby. Więc musiałem szybko pdf-a pobrać i się doszkolić. Ale profil mi prześwietlili i moderator przychrzanił się do jakiegoś mema ze słowem "k****". 
Tacy święci są.  Szkoda gadać.  Tydzień wystarczy w takim towarzystwie i wyleczysz się z pobożności. 

Ale jest jeszcze coś lepszego: niejaki Sławomir Sobociński. To jest dopiero hardcore.  Sekta w sekcie. Dać im kałachy, to odstrzelą od razu każdego, kto  się wyda podejrzany.
« Ostatnia zmiana: 25 Marzec, 2021, 18:49 wysłana przez Dietrich »


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4064
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Forum założone przez Świadków Jehowy?
« Odpowiedź #87 dnia: 25 Marzec, 2021, 21:11 »
Pewnie Ci profil prześwietlają. Listę znajomych, posty na wallu etc. U mnie tak było. No i oczywiście pytania z ostatnich wydań czasopism  ;D

Zamiast normalnie napisać, że jest się osobą zainteresowaną i mieć spokój, wy gracie va banque :P


Offline Sebastian

Odp: Forum założone przez Świadków Jehowy?
« Odpowiedź #88 dnia: 25 Marzec, 2021, 21:37 »
aby obejść takie zabezpieczenia, trzeba byłoby stworzyć fałszywy profil na facebooku nawstawiać jakichś obrazków z jw. org, walnąć jakieś zdjęcie z kongresu (może być gazetowe) itd. itp. a potem (jak radzi przedmówca) zadeklarować: jestem zainteresowanym
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Vog

Odp: Forum założone przez Świadków Jehowy?
« Odpowiedź #89 dnia: 26 Marzec, 2021, 01:03 »
Ale jest jeszcze coś lepszego: niejaki Sławomir Sobociński. To jest dopiero hardcore.  Sekta w sekcie. Dać im kałachy, to odstrzelą od razu każdego, kto  się wyda podejrzany.
Zawsze mnie śmieszy to "brat" przy Sławku. Gość najprawdopodobniej nie jest świadkiem tak, jak nasz gwiazdor z Włoch. Sławek ma ambicję być guru w swojej grupie, choć zdarza się, że ktoś go zagnie z aktualnych świateł i wersetów. Wtedy szybki ban i kasowanie ostatnich komentarzy oponenta.
Pamiętam to nawiedzone towarzystwo z czasów gdy pomagali mu moderować wiewiór - Theodor Dave, nawiedzona Na Nicola i Miranda Moon. Ostatnie dwie dalej aktywne pod lekko zmienionymi nickami.