Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: List do starszych w Ameryce Środkowej - chcemy więcej kasy  (Przeczytany 3429 razy)

Offline M

List do starszych w Ameryce Środkowej - chcemy więcej kasy
« dnia: 03 Wrzesień, 2015, 00:45 »
Ciekawa informacja (potwierdzona przez użytkownika "wifibandit", który zawsze do tej pory miał pewne źródła) pojawiła się na Reddicie. Otóż zbory w Ameryce Środkowej i Meksyku otrzymały list (tu tłumaczenie) mówiący o tym, że majowa audycja z tv.jw.org (tak, ta audycja, która wcale nie nagabywała o pieniądze) spotkała się z bardzo dobrym odzewem na całym świecie, dlatego starsi są proszeni o dokonanie zmiany w programie zebrań we wrześniu żeby uwypuklić pewne "praktyczne przypomnienia". Na dwóch zebraniach w tygodniach od 21 i 28 września należy puścić po 20 minut z tejże majowej audycji.

Ciekawe jest to również dlatego, bo ten list otrzymały jedynie zbory w Ameryce Środkowej i Meksyku. Nie otrzymały go (na razie) zbory w USA czy np. w Polsce. Jest to tym bardziej dziwne, że przecież tamte rejony należą do jednych z biedniejszych na świecie, więc nie wiem dlaczego jeszcze chcą wyciskać z tych biednych ludzi pieniądze.
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień, 2015, 11:52 wysłana przez M »


Offline matus

Odp: List do starszych w Ameryce Środkowej - chcemy więcej kasy
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Wrzesień, 2015, 01:00 »
Bo biedni więcej dają.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: List do starszych w Ameryce Środkowej - chcemy więcej kasy
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Wrzesień, 2015, 08:54 »
Normalnie "TV Trwam" w świadkowskiej wersji.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Noc_spokojna

Odp: List do starszych w Ameryce Środkowej - chcemy więcej kasy
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Wrzesień, 2015, 09:12 »
Normalnie "TV Trwam" w świadkowskiej wersji.
TV Trwam woła o pieniądze w Ameryce środkowej?
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: List do starszych w Ameryce Środkowej - chcemy więcej kasy
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Wrzesień, 2015, 10:44 »
TV Trwam woła o pieniądze w Ameryce środkowej?
Oni wołają wszędzie. A ogólnie nie chodziło mi o miejsce zbiórki pieniędzy, ale o formę przekazu. ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: List do starszych w Ameryce Środkowej - chcemy więcej kasy
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Wrzesień, 2015, 10:48 »


Ciekawe jest to również dlatego, bo ten list otrzymały jedynie zbory w Ameryce Środkowej i Meksyku. Nie otrzymały go (na razie) zbory w USA czy np. w Polsce. Jest to tym bardziej dziwne, że przecież tamte rejony należą do jednych z biedniejszych na świecie, więc nie wiem dlaczego jeszcze chcą wyciskać z tych biednych ludzi pieniądze.

  A to bardzo prosta zagrywka....wydusić kasę od tych biednych, aby później kłóć w oczy tych bogatszych i tym ich mobilizować do większej ofiarności. :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline preampusDistortus();

Odp: List do starszych w Ameryce Środkowej - chcemy więcej kasy
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Wrzesień, 2015, 14:55 »
Ostatnio listy takie (także o "abonamencie") dostarczają coraz więcej licznych dowodów, że jak nie wiadomo o co chodzi - chodzi o kasę. Business is business i o tym z pewnością wiedzą tylko ci najwyżej.


Offline Dietrich

Odp: List do starszych w Ameryce Środkowej - chcemy więcej kasy
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Wrzesień, 2015, 15:19 »
  A to bardzo prosta zagrywka....wydusić kasę od tych biednych, aby później kłóć w oczy tych bogatszych i tym ich mobilizować do większej ofiarności. :D

Dobre!!!